Veřejní tajtrlíci se skrývají před světem.

Kolik už různých stran, které během 20 let po sranda prči skončily v kompostu dějin a staly se z nich zmutované americké žížaly, jmenujme namátkou ODA, US , ZELENÍ, KDU se snažilo různými balíčky opatření ztopořit ekonomiku Česka a nyní se pokouší o nemožné VV neboli Věci Veřejné, ale spíše se jedná o Věci Neveřejné.
A tak si tito tajtrlíci uspořádali sjezd, na kterém se snaží dát hlavy dohromady a vymyslet strategii, jak čelit náporu svých koaličních souputníků z ODS a TOP09.
V hotelové hale před zahájením Vševeřejného sletu postávají Veřejné hloučky podle pohlaví, kamáradských a pohlavních svazků, majetku a finančního vlivu ve straně.
„Koukejte na Vozatajku, určitě spala u Tchoře a jak se napajcovala Kolínskou, stejně ten smrad nepřebije,“ pohrdavě bradou ukazuje směrem k vyvržené Veřejnici Bárdova souložnice Kvasnová, která se na konferenci vyparádila , jak kdyby byla družičkou na svatbě prince Wiliama .
„Bárdo, jak je zabezpečný hotel, aby nás neotravovali Jasánci, ti jsou jak štěnice, kdyby mohli, tak by nalezli lidem i do vlasů,“ dotazuje se na ochranu sjezdu před všudypřítomnými servilními novináři  Džon.
„Kolem hotelu je rozmístěno 150 členů bezpečnostní agentury ABL v různém převlečení, většinou jsou ukryti v popelnicích a v kontejnerech na plasty a sklo a padesát jich obchází hotel jako bezdomovci, do hotelu neproklouzne ani štěnice, natož nějaký Jasánek, to můžeš být klidný předsedo,“ ujišťuje o hermeticky uzavřeném okolí nejvyšší bezpečák Bárda a Kvasnová ho poslouchá zamilovaně s otevřenou hubou.
 Delegáti usedají na očíslované židle a zaujímají naslouchací pozici.
„Zamkněte dveře zvenku a do klíčové dírky nacpěte plastelinu, ať nám tady nečumí nějaký Jasánek z TASSU a nebo CNN,“ nařizuje Bárda jednomu z členů ABL.
„A jak poznáme, že máme odemknout, když budeme za dveřmi z venku?“ táže se bezpečák.
„Třikrát zapískám na prsty,“ upřesní Bárda.
„Nejsme žádní outsideři, aby si s náma ODS a TOP 09 vytíraly prdel, jak medvěd se zajícem,“ hřmí od mikrofonu Džon ,“ co si to ten svazák Zločas dovoluje, vyhánět nás z vlády, dobře, tak odejdeme, ale ať si nemyslí, že bez nás něco schválí, tak jedině změnu Slabikáře pro první třídu. Nejsme žádní katolíci, kteří lezli minulé vládě do tlustého střeva jak tasemnice, my máme nějakou hrdost a musíme tu hrdost veřejně před voliči deklarovat jak americkou ústavu ,“ vykřikuje od mikrofonu Džon a delegáti vstávají a hřmot odsouvaných židlí dokonce přehlušuje frenetický potlesk a delegáti začínají vykřikovat “ NEJSME JAKO ONI!“ a Bárda začne pískat na prsty, aniž by si uvědomil, že tím dává znamení k odemknutí dveří, do otevřených dveří se vhrnou Jasánci a začnou o překot natáčet.
“ Do prdele, kdo vám dal pokyn odemknout dveře !“ začne se rozčilovat Bárda.
„Vždyť jste pískal na prsty šéfe,“ uzemnil ho velitel ochranky hlavních dveří.
„Tak vypadněte a Jasánky vyžeňte na chodník před budovu, zatím tam mohou dělat interviu s cikány,“ nařizuje Bárda a mění heslo na odemčení, že třikrát neviditelnou rukou trhu zabuší na dveře.
„Navrhuji, aby jsme změnili funkční období vedení strany a prodloužili ho ze dvou let na 20 roků,“ navrhuje Džon, ale některý z delegátů oponuje, že za 10 let už nemusí existovat ani VV, ani ODS, ani TOP09.
„Strana je smrtelná, ale členové jsou věční, vezměte si příklad  z komunistů, KSČ je po smrti, ale komunistů je tu v Česku pořád jak nasráno,“ argumentuje Džon.
„Já navrhuji, aby při každém jednání K199 měli zástupci naší strany neustále bojovnou náladu, jakmile takový Halouzek zjistí, že nejsme bojovně naladěni, tak si bude škrtat, jak se mu zachce, šmejd jeden, však jsem na něho podal trestní oznámení, že přijal úplatek, ten se bude potit i na řiti,“ navrhuje v diskuzním příspěvku jeden z delegátů.
„Dostal jsem otevřený dopis od jednoho našeho veřejného člena z Kladna, který protestuje proti tomu, aby manželka soudruha Bárdy, soudružka Kvasnová byla místopředsedkyní strany, musím vás upozornit, že soudružka Kvasnová s několika pasáky  z okolí Kladna se podílela na rozbití městské buňky VV a tehdejší pokladník kvůli tomu chtěl spáchat sebevraždu a místo kovaných soudruhů si do Kladenského klubu nabrala zcela neloajální členy a dokonce i několik nezletilých dívek a tím naše strana v komunálních volbách v Kladně nezískala ani 0,1% hlasů,“ informuje Džon delegáty a mezitím Bárda chodí od delegáta k delegátovi a rozdává všem delegátům obálky, ve kterých je stravné na dva dni ve výši dest tisíc v českých ,“ to je na občerstvení,“ odmítavě mává rukou Bárda, když někteří čestní členové chtějí obálku vrátit.
„Tak mám zaručené informace, že když se Zločas dověděl, že jsem byl zvolen předsedou, tak dostal takový průjem, že seděl tři dny na hajzlu a jenom smrděl a ODS dokonce vyhlásila mobilizaci, však já jim ještě ukážu, zač je toho loket, teď, když nejsem ve vládě, tak je můžu buzerovat, až se jim budou protáčet panenky a Halouzek ze zoufalství vyskočí z letadla na svém vadném padáku,“ dále informuje delegáty Džon a v sále se ozývá spokojené mručení.
„Už můžeme pustit Jasánky, velitel ochranky mě vysílačkou sděluje, že cikáni je z chodníku zahnali zpátky do haly hotelu a Jasánci vyhrožují mezinárodním soudem, že mají právo dle zákona na informace,“ táže se Bárda delegátu a ti souhlasně přikyvují hlavami, že Jasánci mohou být k jednání připuštěni, ale Bárda najednou s hrůzou zjišťuje, že nemá neviditelnou ruku trhu, aby dal na dveře znamení k odemknutí.
„Nemáte někdo sebou neviditelnou ruku trhu,“ táže se Bárda a delegáti odpovídají, že neviditelná ruka trhu je pečlivě ukryta v chrámu Svatého Víta spolu s korunovačními klenoty.
„Musíme vyrazit dveře, protože ochranka neodemkne, pokud na dveře nezabuším neviditelnou rukou trhu a dokonce nepomůže, ani kdyby někomu z vás stál pták a chtěli by jste do dveří mlátit tvrdým penisem, moje ochranka mě poslouchá na slovo,“ upozorňuje Bárda a vybírá z delegátů deset nejsilnějších mužů, aby vyrazili dveře.
Bohužel, jakmile byly vyraženy dveře a do sálu vtrhli Jasánci a kameramani, tak nastal takový zmatek, že další reportáž už nebylo možno zadokumentovat  a proto další zprávy si čtenáři budou muset najít v denním tisku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *