Tak kurňa, kdo za tím stojí?!

.

„Je ti teplo zaměstnanče?!“  „Je mi teplo soudruhu majiteli, je mi teplo.“

Na snímku je totálně ožralý velvyslanec USA po vydařených protestech k 25.výročí VLKR.

Naše detektivní kancelář Orlí rozhledy si usmyslela, že udělá přítrž fanatickým štváčům, kteří z nudy neustále pochodují v Horní Prdelné, její městské části Praha z jednoho konce města na druhý a potom zase zpátky a neustále vyřvávají, „nejsme jako ON“ čímž mají na mysli prezidenta Zemana. Všude se píše, že Zeman  je sprosťák a že leze Putinovi do prdele a tak jsme se rozhodli vypátrat, jak to vlastně je.
Všechno začalo zcela nenápadným rozhovorem při živém vysílání rádia Jerevan z Lán, kde se Jasánek zeptal, co soudí Zeman o skupině Pussy Riot, což je jakási taneční pornografická skupina v Rusku, která tancem v kostele a veřejnými souložemi v muzeu protestuje tímto happeningem proti diktatuře Putina. Zeman se usmál a s nevinným a poťouchlým pohledem se zeptal Jasánka, jestli umí anglicky a co vlastně slovo Pussy v překladu znamená, no prostě a jednoduše, jedná se o kundu.
Zcela překvapený a z míry vyvedený Jasánek jenom zablekotal, že soudružky z Pussy  jsou protiputinovské aktivistky a že jako takové si zaslouží úctu.
No a na to se hned na druhý den strhla mela, že Zeman nemá co překládat z angličtiny do češtiny, že od toho jsou renomovaní překladatelé a že člověk u takového koryta má přísně zakázáno od svého lidu mluvit sprostě a začly mohutné demonstrace.
Víceméně náhodou ( a nebo to byl záměr) bylo na pořadu oslavování 25 výročí VLKR ( Velká listopadová kapitalistická revoluce v r.1989) a převlečení komunisti a majitelé s.r.o. se na tuto slávu připravovali s veškerou parádou, vykoupili v papírnictví všechny americké vlaječky, aby ukázali občanům Česka, kdo ma v zemi moč. No a protizemanovská hysterie jim přišla vhod, jak koze drbání.
Česká veřejno/ne/právní televize ČT okamžitě provedla politické školení všech svých Jasánků, jejichž rozum končí na konci textu na papíře, který jim předloží jejich vedoucí, že američtí soudruzi mají eminentní zájem poslat Zemana na Vysočinu, ať si tam objímá smrky do aleluja a nesere se do zahraniční politiky světového četníka, protože američtí četníci mají s českým prostorem dalekosáhlé zájmy, a proto potřebují na hradě dementního barona, který po usednutí na prezidentský stolec usne a bude od něho pokoj, no a Jasánci byli hlavně upozornění na to, aby při svém slintání z obrazovky upozornili ovčany na to, že Zeman je pro rusky orientovaný  (ale byli upozorněni, že nesmí slintat, že Zeman je náhodou i orientovaný na chlapečky, protože to už by vypadali jak idioti)   a aby nezapoměli upozornit blbce, že z Číny letěl soukromým letadlem, když jsou na to vyčleněny fondy z daní poplatníků, ze kterých se tyto lety platí a tím, že Zeman vlastně letěl zadarmo ukázal, jak opovrhuje daňovými poplatníky.
Tak jsme se vypravili do Horní Prdelné, aby jsme v převlečení za Sherlocka Holmese nenápadným vyptáváním zjistili, o co vlastně jde. Nejprve jsme museli najít onen zfanatizovaný dav, protož ten byl každou chvíli na jiném konci Horní Prdelné, jelikož se různily informace, kde se bude nacházet Zeman, v jednu chvíli dokonce dav hulákal v ZOO, protože někdo měl zaručenou informaci, že zde je Zeman v převlečení za Orangutana. Když jsme dav konečně zastihli v Horních Počernicích na zimoviští českých cirkusů a varieté, tak jsme se vmísili do davu a odpochodovali s ním  na Národní třídu a sem tam jsme vyslovili dotaz, na co mají ti puberťáci jakési červené placky.
„Soudruhu pořadateli, můžete nám tak nějak mile, hřejivě a lidsky vysvětlit, co se tady děje, chystá se nový převrat a nebo je to generální zkouška na kapitailistický 1.máj, vidíme tady samé skoláky a předškoláky, dokonce bez doprovodu rodičů, ví jejich rodiče,co jejich potomci vyvádějí?“
„Vy to nevíte, no přece studenti hodlají prostestovat proti sprostotě soudruha Zemana, no a soudruzi z amerického velvyslanectví nám zajistili červené kartičky a ty budou studenti držet nad hlavou a vykřikovat, že nejsou jako ON a že už nikdy na protest proti němu nebudou mluvit sprostě a to dokonce ani ve škole a aby odstoupil, že soudružky kundy nejsou žádné Pussy a že s nasazením svých vagín při veřejné souloži bojují proti totalitě soudruha Putina a že možná přijedou veřejně souložit i do Prahy, pravděpodobně tady na Národní třídu a nebo do ZOO do pavilonu opic, aby vyjádřily podporu demokracii v Česku,“ vysvětlil nám soudruh pořadatel převlečený za jekéhosi idiota Přikryla s údivem, že nevíme, co se v Horní Prdelné děje.
Kousek od nás vidíme malého prcka, zcela jistě abonenta MŠ, jak drží v ručkách červený transparent, líže lízáko, kterým ho zkorumpoval fotr,  a transparent je dvakrát větší než on, na němž je napsáno „Zeman z hradu pryč“ tak jsme mu položili dotaz ,
„chlapečku, víš, kdo je to Zeman?“
„Nevím, ale tatínek žíká, že je to moc zlý pán a že už nesmí dělat plesidenta!“
„Aha, a jsi rád, že jsi tady?“
„Nejšem, ladši bych si hlál s klukama na četníky a na zloděje, ale chci se dívat, jak ten zlý pán půjde plyč z hladu.“
A tak jsme rovněž položili dotaz poblíž stojícímu muži, zahalenému v ukrajinské vlajce, který vypadal jak tatínek, „dobrý muži, není vám stydno zatahovat do vaši nenávisti takové malé děcko,!“ načež tatínek vykvikl, „co je vám do toho, udělejte si taky parchanta a můžete s ním taky chodit na demonstrace, když závidíte a co se v mládí naučí, ve stáří jak když najde, já se držím výroku Komenského, demonstrace hrou!“
Nuž, proti této otcovské logice bylo těžko najít nějakou oponenturu a proto jsme oslovili poblíž stojícího abonenta, slastně pokuřujícího jointa, zřejmě žáka ZŠ.
„Tak co kamaráde, jsi tady sám?“
„A kdo by tu se mnou měl být, nejsem žádné ořezávátko, abych se držel máminy sukně!“
„No třeba otec, ten je kde?“
„Fotr je v továrně.“
„Ve svátek, to nemá volno?“
„Jasně že nemá volno, musí hlídat v práci účetní, aby náhodou neproplatily zaměstnancům příplatky za svátek, víte vy vůbec, co si v dnešní době ta lůza dovoluje, dokonce pry chtějí dovolenou, kurva, až to převezmu, tak budou čumět jak s nima zatočím a Zeman, ten zmetek ještě leze Putinovi do prdele a klidně by jsme mohli přijít o majetky, tak to tedy ne, fotr mi říkal, že jestli se té demonstrace v jeho zastoupení nezúčastním, že mě vydědí,“ vysvětlil nám svoje demonstrační nadšení budoucí majitel s.r.o.
„Chcete kartičky, máme jich dost?“ oslovil nás jakýsi puberťák s beďarama na ksichtě.
„A kdyby jste si jich museli kupovat, taky by jste demonstrovali?“ napadla nás logická otázka.
„Jste normální, přece nebudu strkat vlastní prachy do nějakých pojebaných kartiček, když je máme zadarmo, to je jiná věc, aspoň si vybijeme adrenalin, co máme jinak dělat, být pořád v rauši z drog, taky není žádná sranda a za jednu blbou účast máme litr v kapse, zas bude na dávku,“ prozradil nám důvod své účasti onen student.
Že by tady nebyl ani jeden demonstrant z vlastního přesvědčení, vrtalo nám hlavou, tak to musí být pořádní kreténi, když nemají ani vlastní názor, zarazilo nás.
„Poslouchejte, jdem na Albertov, tam pry bude Zeman ještě s nějakýma hlavounama z vedlejších států, tak tam uděláme šrumec, bude prdel,“ začalo se ozývat z davu a dav, když viděl, že na Národní třídě kromě kladení smutečních věnců za údajný masakr v r.1989, kdy byl usmrcen akorát jeden STBák, který se ale po usmrcení křepce zvedl a odkráčel na ústředí STB pro další příkazy se žádný masakr nekonal (dle slovníku cizích slov se jedná o hromadné krveprolití) a tak se masa zcela zblblých, ale adrenalinem nabouchaných puberťáků vydala na Albertov, kde se měla za účasti Zemana a dalších 4 presidentů odhalit pamětní deska na památku studentů, kteří položili své životy v r.1939 na rozdíl od rozjívených a zdrogovaných smradů současnosti.
„Máme vajca?“ bylo slyšet v davu, kdy se ti nejvíce nadržení idioti ptali na palebnou síly masy.
„Ty vole, nevidíš kolik tady pochoduje vajec, když bude třeba, tak si jich urveme i s ptákem a zasypeme Zemana koulema, že z toho bude na větvi,“ holedbali se puberťáci a proto jsme se těšili na masakr, až si debilové budou rvát koule i s ptákem, potečou potoky krve a budou u toho hulákat, „nejsme jako ON“
Ono totiž tenhle pokřik je v Česku IN už od toho srandovního převratu v r.1989, kdy lidé na náměstích taky vyřvávali, že nejsou jako ONI  a potom několik let ještě dodávali, MY NIC to ONI.
A tak byl národ rozdělen na kmen Myniců a Oňů, tak jako kdysi zde byli Přemyslovci a Slavníkovci, jenomže ti se tak blbě na sebe nevymlouvali, tak že v současnosti je v národě takový galimatyáš, že nikdo neví, kdo je Oń a kdo je Mynic, protože každý se převlíká za Oně a Mynice dle současné politické situace.
A tak dav puberťáckých idiotů dorazil na Albertov a první šiky začaly metat vejce na prezidenty na tribuně, bohužel ale byli buď slepí a nebo tak nadrogovaní, že ani jedno vejce netrefilo Zemana, akorát německý vůdce Gauk dostal vejcem přímo na lebeňu, ačkoliv Die Deutche Zeitung posléze psaly, že jejich velitel byl pouze lehce zraněn odraženou vaječnou skořápkou od zdi. No konečně co čekat za zprávy od  debilních Jasánků, že ano.
Kupodivu, když došly vejce, nebylo vidět, že by si puberťácí s odhodláním začali rvát vlastní vejce i s varlatama, na to byli příliš zbabělí a neděláme si iluze, že by některý z těchto revolucionářů byl ochoten položit život za pravdu a lásku, jako studenti v r.1939.
Aby jsme si ověřili, jak je to s pozadím amerických soudruhů v této blamáži, zašli jsme na americkou ambasádu, abychom zjistili, jak to tedy je a obrátili jsme se přímo na amerického velvyslance, soudruha Churachka (čti Čuráčka).
„Soudruhu ambasadore, vy pry se zcela bezprecedentně serete do vnitřních záležitostí Česka a organizujete tady pochody hladu zcela zmatených puberťáků na protest proti prezidentu Zemanovi!“
„Ale soudruzi, kde jste na to přišli, co by jsme z toho měli, my už máme na světě tolik průserů, že nevíme kde nám černá hlava stojí a nebudeme si přidělávat starosti s nějakým státečkem snad někde uprostřed Evropy. vždyť my Američané ani pořádně nevíme, kde se Česko nachází, když jsem byl jmenován velvyslancem, tak jsem si ani nebalil kufr, protože jsem předpokládal, že pojedu jenom někde za Kubu v Karibském moři, co vás to napadlo, že vám to nakukali z KGB, to jsem si mohl myslet, tak my v tom nejdeme v žádném případě,“ rozhorlil se americký zástupce amerického lidu v Česku a popřál nám stálé zdraví.
Sakra, to je zapeklité, nikdo neche přiznat, že chce český národ totálně zblbnout, parchanti ve škole a před školou nadávají jak dlaždici, kurva sem, kurva tam a ty pičo a zmrde jsou ty nejslušnější nadávky, které jim lítaji z huby jak chrchle, tak že tam není slyšet jedno slušné slovo a najednou jim vadí překlad slova Pussy, o situaci na Ukrajině ví absolutní hovno, protože učitelé ze strachu z nezaměstnanosti se zajímají jen o to, jestli už sundali obraz Zemana ze zdi a dodržování lidských práv v Čině je jim u prdele, američtí soudruzi nepřiznají ani nos mezi očima, to jsou prolhaní šmejdi, a pravdoláskaři pořád doufají, že dementní baron usedne na pražský trůn a tam usne na věčné časy.
Čili, kdo je skutečným zmrdem v pozadí, který tahá za nitky vymývání českých mozků bude známo až při vypuknutí 3.sv.války.

Původně jsem byl přesvědčen, že trafiky se přidělují jenom válečným veteránům, ktreří jsou bez noh a nebo bez rukou, ale jak vidět, tak trafiky jsou dnes lukrativní i pro šmejdy z vlády a parlamentu, kteří jsou bez morálky,

Tak trochu mi to připomíná české hnojaře, kteří pořád bečí, jak staré kurvy u plotu, že v létě svítí sluníčko a v zimě sněží a oni maji hovno úrodu a tak pořád musejí zdražovat.

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *