Tak jak to s těmi médii ve skutečnosti je

 

Nevím, kdo organizuje hysterické demonstrace proti Zemanovi a je mi to jedno, já prostě považuji Zemana za inteligentního politika, kterému celé UV TOP09 a ODS  nesahá ani po kotníky a dokonce jsem přesvědčen, že právě tyto strany mají za členy ty největší idioty v celé Mléčné dráze, namátkou stačí jmenovat Bendu, Vondru, Štětinu, Švancenberka a za jednotku lidské blbosti bych navrhoval stanovit jednoho Bendu.
A jinak, kdyby mi média udělala takový podraz, jako Zemanovi ohledně lží kolem jeho syna, tak bych podplatil Islámský stát, ať jde české televizní stoky a kanály vystřílet do posledního lháře.
Samozřejmě že celou hysterii mohutně podporují česká servilní, zkorumpovaná a řiťolezecká média všeho druhů, která Zeman oprávněně nazval žumpou a já se s tímto Zemanovým názorem ztotožňuji. Poslední protizemanovská hysterická reakce ze strany médií vypukla po Zemanově prohlášení, že i slovutný noninář, jakým byl Peroutka se sem tam utne a poukázal na nějaký starý článek, ve kterém tento šíbr ostrého pera napsal, že Hitler je gentleman. Zda to napsal nebo ne, je mi opět šumafuk, konečně ať si to stopař Ovčáček někde v archivu vyčmuchá, je za to královsky placený, že ano, ale mediální hysterie, která se kolem tohoto bezvýznamného prohlášení strhla mě jenom utvrzuje v tom, že čeští Jasánci jsou ještě pod úrovní komunistických Rudých Vater, kdy i ti zcela ideologicky zblblí komunističtí pisálci dokázali někdy sesmolit článek, který měl dokonce i patu ( bohužel úrovně hlavy to nedosahovalo). Čili je naprosto jedno, jestli média slouží jako informační centrum v komunismu či kapitalismu, vždycky lžou jak když tiskne. Samozřejmě je to dáno jejich podřízeností vlastníkům, v případě komunistů byl vlastníkem médií všechen lid, no a v kapitalismu je to zase několik miliardářských jedinců, kteří ovšem mají větší moc než všechen lid a podle toho také infomovanost vypadá. Kdyby idologické a účelové lhaní nadnášelo, tak by jsme nepotřebovali pronajaté Grippeny za nehorázné prachy a celý vzdušný prostor by ochránili prolhaní Jasánci ze všech českých médií, kteří by lítali vzduchem rychlostí MACH7.
Jinak co se třeba týká veřejnoprávní televize, tak považuji za nehoráznost a sprostotu, přesahující všechny mantinely, že lidem, kteří svými koncesionářskými poplatky přispívají na nehorázné  platy řiťolezeckého managementu jsou prostřednictvím obrazovky předkládány naprosto lživé a účelově zmanipulované informace, především co se týká Ukrajiny a  Islámských fanatiků. 
Každopádně vám zase předkládám pro pobavení článek na téma prolhaná média v Česku, dobře se bavte.

ČESKÁ SERVILNÍ, PŘIPOSRANÁ A PROLHANÁ MÉDIA.

Není to zase tak úplně dávno, jenom několik desítek let, kdy soudruzi kapitalisti z USA, Anglie a Francie, v obavách, aby při vyjednávání na Jaltské konferenci neudělali chybu, jako potom soudruzi v NDR při výrobě plastových lžiček, předhodili východní státy od hranice s NSR včetně tehdejšího Československa Stalinovi, jak hyenám flák syrového masa a Stalin trhal a trhal a po 40 let se pak po celém Československu ozýval řev zfanatizovaných a kariérních bolševiků “ Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak.“

Ono, to skutečně vypadalo, že ten komunistický blok tady bude existovat ještě 100 let, ale ukázalo se, že to byl jenom obr na hliněných nohou, který neusnesl sám sebe a nakonec se zhroutil, jak dřevěný hajzl do hnoje.

Drtivá většina občanů ČSSR a posléze Česka se domnívala, když na náměstích vyřvávala, „Nejsme jako ONI,“ sice dodnes jsem nezjistil, kdo ti tajemní OŇOVÉ vlastně byli, ale zřejmě to byli a jsou doposud převlečení komunističtí papaláši, kteří se přes noc stali MYNICI, protože neustále bylo po sranda prči slyšet MY NIC, to ONI.

Ale především občané předpokládali, ale jak se ukázalo, velice mylně, že už po více jak 360 letech od Bílé Hory konečně nebudeme muset lézt do řiti nějaké světové velmoci a klidně pošleme nějakého Rusa, Američana, nebo Angličana do řiti a ještě ho při tom silně nakopneme do oblasti, kde končí záda.

Jenže ouha, to by nebyli Češi Čechama, aby se u nich neprojevil nějaký zvláštní anální pud, pořád někomu lézt do prdele a klanět se jak muslimové k Alláhovi a našim vzorem při budování nějakého zmutovaného kapitalismu v Česku se stali greenhorni z Ameriky. Češi už tím análním vlezdoprdelstvím musí smrdět jak herinci naložení v plísni.

Havel začal do USA jezdit v takových intervalech, v jakých nejezdil ani do Lucerny a dokonce, když nebylo po ruce letadlo, tak ho museli bodyguardi držet, aby neskočil do Atlantiku a k milovanému velkému bratrovi nepřeplaval oceán.

A tak místo velkého bratra na východě vystřídal hlídače českého kapitalismu velký bratr za Atlantikem a kdyby jsme měli v Česku zásoby ropy, jako Kuvajt, tak už je tady máme nastěhované i s tankama a místo cikánů by nám pobíhali po Brdech černoši s Indiánama. Ale i tak, co se týká servility, vůči americkému kapitalismu, tak vlezdoprdelství Čechů nezná mezí a čeští Jasánci ze všech médií, tomu svoji totální servilitou nasazují korunu.

Když zemřou tři lidé v USA, české televizní kanály a stoky diváky unavují non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou a nebo se o tom nemluví vůbec a o tisících mrtvých sebevrazích v Česku se už nemluví vůbec, ačkoliv o těch by se mělo mluvit denně aspoň každou hodinu. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů?

Každý den v Africe a v Latinské Americe umírají tisíce dětí na podvýživu a v rámci uměle rozeštvávaných válečných knfliktů právě zbrojními nenežranci z USA a jim podobných zemí a místo, aby přebytky potravin darovaly těmto dětem, tak vyřvávají, že převoz by byl pro ně hodně drahý a bez zisku a tudíž je levnější to všechno sešrotovat, rozšlapat a zahrabat do země. Opravdu zrůdné uvažování.

Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.

Několikatýdenní brainwashing s volbou papeže překonal všechny meze devótnosti vůči katolické církvi a působil poněkud úsměvně v zemi, kde se většina obyvatel hlásí k ateismu a o kléru nemá příliš dobré mínění, hlavně po stamiliardovém restitučním daru.

A tak, když si americký soudruh v americkém JZD zlomí nohu, když křivě šlápne na kravské hovno, tak televize okamžitě o tom informuje v půlhodinové reportáži, zlomená noha amerického soudruha je kamerami zabírána od hlavy až k patě, kapitalističtí majitelé s.r.o. v Česku okamžitě vyhlašují kapitalistické závazky, že v rámci soucitu s americkým soudruhem zvýší svoje zisky a osobní příjmy o 999%, čeští kapitalisti zasílají rodině zraněného soustrastné otevřené telegramy, ve kterých vyjadřují podporu celé zarmoucené americké rodině a spílají nebohé krávě, že se určitě jedná o zakuklenou komunistickou krávu, která tím, že sere na nepovolených místech rozvrací světlé, kapitalistické americké zítřky a že český ústav pro komunistické krávy si to s ní vyřídí a že si příště rozmyslí, aby se vysrala tam, kde neměla a blbeček Nečas v televizi vyskakuje a hrozí svojí železnou pěstičkou na zdravé soudruhy z KSČM, kteří jak na potvoru mají všichni do jednoho jako třídní nepřítátelé kapitalismu  zdravé všechny údy, včetně ptáků a jak je to možné, když jsou ústavem pro kapitalistické bblce zahánění do děr a jak to, že si při tom zahánění ani jeden komunistický zločinec nezlomil nohu nebo ruku a do prdele, ať ten Bůh už s tím něco udělá, když mu Toljova vláda nasrala do chřtánu stovky miliard v restitucích a tak čeští kardinálové okamžitě vyhlašují tiskové konference, na kterých uklidňují rozzuřené převlečené komunisty, že to chce jenom čas a na komunisty dojde, ale zatím nikdy neupřesnili, které komunisty mají kardinálové na mysli, jestli ty převlečené z ODS a nebo ty nepřevlečené z KSČM.

Ten servilní cirkus, jaký tady předváděli převlečení komunisti v souvislosti s exitem Mařeny Tačerové byl doslova šokující, opravdu patolízalský fanatismus, za který by se nemusela stydět ani El Kejda se svým fanatismem k Alláhovi a koránu, se divím, že tito idioti neobsadili náměstí i s koberečkama a nemodlili se vkleče směrem k Londýnu, přitom by se ve světě našlo několik desítek významějších lidí, kteří pro lidstvo udělali stokrát záslužnější skutky, než nějaká železná Mařena s plechovou vagínou, kterou já osobně řadím se svým totalitním rozhodováním po bok Hiltera a Stalina.

A tak televizní stoky a kanály vysílaly srdceryvné záběry z pohřbu Mařeny, podobně jak komunisti natáčeli pohřby Gottwalda a Zápotockého, tak že současní fanatici si nemají s komunistama, co se týká ideologické diverze do mozků obyčejných Čechů co vyčítat. Angličtí komunističtí agenti, kteří se k rakvi otočili zády, byli ze záběru vystřiženi a bude s nimi v českém ústavu pro pátrání po komunistických revizionistech provedeno kárné řízení a Kubica zařídí, aby byli 24 hodin denně odposloucháváni, nehledě na přesčasy, nosiči rakve se doslova prohýbali pod tím zkorodovaným železem, i když královna Alžběta obdržela několik tisíc žádostí od anglických bezdomovců, že železnou Mařenu prodají do sběrny kovového odpadu a přestanou krást měděné kabely signalizačního zařízení.

Uvědomme si, že smrt každého člověka na kterémkoliv místě na zemi je tragedie a pokud nebudeme stejně smutní nad tím, že v Česku zemřel někde pod mostem bezdomovec, jako když v Americe exnul nějaký milionář, tak potom ti, kteří takto rozlišují, jsou jenom pokrytečtí mezi pokrytečtějšíma a nestojí normálnímu člověku ani za odplivnutí.

Bohužel, pro někoho je lepší nepřemýšlet, jen papouškovat, co vysílají a píší média !!! 

VELCÍ  MÁGOVÉ  všech sdělovacích prostředků mysleli, že mají Česko  zcela ZPACIFIKOVANÉ  ( bulvárem – reklamou v TV a rozhlase tak, že jim Češi jakékoliv svinstvo musí prostě sežrat a ještě zatleskat ….  ) a dokonce si to myslí dodnes .

Mysleli si, že když dají organizovaně  POKYN,  že Češi musí zvolit třeba i knížete pekelného!!

Jejich zklamání přerostlo v nepředstavitelnou zlost a mstivost, že jejich tak dlouho masírované ovečky prostě neposlechly!!

Jenže kdo vlastní tyhle média a jaký je jejich zájem.

Proč čteme dennodenně jenom ideologické sračky, oslavující budování zářných kapitalistických zítřků, podívejme, kdo většinu tisku v Česku vlastní, pak se přestanete divit, že pořád dokola čteme slinty o komunistikých zločinech, o úspěšných podnikatelích, kteří z Česka udělali ekonomického tygra, který je ale už 23 let v komatu a všichni se dohadují, jestli tomu tygrovi konečně píchnout smrtelnou dávku jedu a spálit ho v kafilerii, nebo v Malešické spalovně odpadů. Čím více se budou blížit řádné a nebo předčasné volby, tím více bude ve všech médiích plno nenávistných článků na téma komunistické zločiny z 50 let, které v podstatě budou poukazovat, jaký strach a jak nasráno mají v gatích převlečení komunisti z nepřevlečených komunistů.

Jedno je jisté, převlečení komunisti se totiž nepřevlečených komunistů bojí jak čert kříže, ovšem nějaké slintání o komunistických zločinech dnes už nikoho nezajímá, každý má starosti s denním přežitím, kromě horních deseti tisíc převlečených komunistických zločinců, Klausem počínaje a gaunerem Kalouskem konče, spíše tyto kydy budou mít odpuzující účinek, protože těma kydama se lidi akorát naserou, zřejmě  třeba takový Gazdík a podobní idioti, neposlouchají hlas lidu čili vox populi v hospodách, v obchodech, v práci a podobně, jinak by jim ztuhnul debilní úsměv na rypáku a kdyby poslouchali nezaměstnané v jejich bytech, tak by zahodili stranické knížky ODS, STOP09 a prchali by směrem k Neumětelům. 

Ono totiž po převlečených komunistech už tento stát nikdo víc zkurvit nemůže, i kdyby volby vyhrála Dělnická strana a nebo strana pro obnovení mezí na polích, to su naprosto klidný, stačí jenom uzákonit majetkové přiznání bez pardonu pro každého, zrušit anonymní akcie, zavést milionářskou daň a najednou by bylo i na bezplatné zdravotnictví a školství. A po majetkových auditech zabavit nakradené miliardy, to hlavně, jak vidíte, moc toho potřeba není a zvládly by to i Rychlé Šípy v čele s Červenáčkem.
Kdo jsou vlastníci: 

Lidové noviny, Mladá fronta Dnes: Rheinisch-Bergische Druckerel und Verlagsgessellschaft mbH (Německo)

Blesk, Aha, Reflex : -Ringier Axel Springer Media AG (Německo-Švýcarsko)

Týden, Instinkt  : -Pawlowski AG (Švýcarsko)

Deník  : -Verlagsgruppe Passau  (Německo)

Týdeník, Ekonom, Respekt, Víkend : – Respekt Media  )majitel Zdeněk Bakala)

Samozřejmě k tomu si přidejte soukromé vlastníky webů jako Centrum.cz, Seznam.cz, soukromé televizní kanály a stoky, jako Nova, Prima a je každému jasné, že údajní „novináři“ v pozicích Jasánků pišou takové zvratky, které jim naporučí a odsouhlasí pouze jejich zaměstnavatelé a majitelé, kteří jsou na mafiánské bázi špinavýma prachama spojeni s převlečenými komunisty z ODS a STOP09 doslova pupeční šňůrou, majitelé médiií přispívají desítkama milionů (viz krasavec Bakala) na volební kampaně velkých stran, od nichž pak po vítězných volbách zase dostávají desátky na rozvoj Modrých Vater a na konta majitelů přispívají Jidášské prachy za ideologickou diverzi proti levičákům.Samozřejmě, že jakákoliv moč a jakýkoliv systém, který vládne v jakékoliv díře na světě si je velmi dobře vědom obrovské ideologické síly médií a po jakýchkoliv převratech, saltech, přemetech, pučích a občanských válkách vítězové vždy pečlivě dbají, aby první ovládli média od dětských časopisů, až po vědecké odborné studia. Po sranda prči v r.1989 to samozřejmě není jiné ani v českém mediálním bordelu, nedivím se lidem, že jsou znechuceni poslouchat debilní kydy v televizních stokách a kanálech a číst idiotické slinty v novinách.Naštěstí pokud si nějaké rodiny na hypotéku pořídí plazmovou televizi, tak si mohou obstarat za příplatek třeba kanály ze života hmyzu a nebo jiné zvěře a nebo cestopisné kanály ze Slovenska a nemusejí poslouchat žvanění o pičovinách v různých bezduchých diskuzních pořadech, kde jsou zváni idioti ze všech možných stran, snad dokonce i světových a kdyby to bylo možné, tak tam bude žvanit i Slunečník, Větrník a Měsíčník a místo Němcové-Kabrhelové by žvanila Večernice.

U novin je to horší, tam doporučuji je prostě nekupovat, protože jsou jenom dvě verze časopisů, bulvár, kde se dozvíte akorát, kolikrát byla oplodněná nějaká VIP štětka býkem na motorce a nebo politické periodikum, kde se nedovíte vůbec nic a nebo velké, ideologicky zmanipulované hovno.

 Studie o vlastnictví médií a jeho dopadu na pluralitu a nezávislost médií vznikla za podpory mediálního programu Open Society Institute, nadace deníku The Guardian a dánského vládního programu Fresta. Studie analyzuje postavení a podmínky činnosti médií v postkomunistických státech střední a východní Evropy po pádu zdejších totalitních režimu.
Jedním z podnětu jejího vzniku byl fakt, že transformace médií ze státních institucí ve svobodné a nezávislé subjekty na jihovýchodě Evropy a v zemích bývalého Sovětského svazu ješte stále není dokoncena, a že se zde objevují nebezpecné tendence monopolizace médií domácími nebo i zahranicními mediálními koncerny.
Evropské instituce věnují pruběžnou pozornost pluralismu médií svých členských
státu. Pocátkem devadesátých let Komise Evropských společenství zveřejnila Zelenou knihu na téma pluralismus a koncentrace médií, která měla být základem prípadné směrnice zabraňující vzniku vlastnickým monopolům médií jako nebezpečného jevu, ohrožujícího pluralitu médií. K žádnému rozhodnutí na evropské úrovni však zatím nedošlo. Komise ponechala péči o pluralitu médií v péči a odpovědnosti jednotlivých členských státu ES.

Nicméně Evropský parlament se vícekrát touto otázkou zabýval, naposledy letos
v dubnu při projednávání zprávy o ohrožení svobody projevu v zemích EU, zvlášte Itálii.
Preambule navrhované rezoluce zde cituje z rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva,podle něhož: „svobodná a pluralitní média jsou základní podmínkou uplatňování svobody projevu a informací.“
Preambule kromě jiného uvádí, že „je v zájmu demokracie, aby média vyjadřovala
široký rozsah politických názorů a stanovisek. Demokracie by byla ohrožena, kdyby jakýkoli jednotlivý názor s možností prosazovat pouze jedno stanovisko, se stal príliš dominantním“.
Nehledě na to, že „kulturní rozmanitost a sociální soudržnost by mohly být ohroženy, kdyby kultury a hodnoty skupin existujících v rámci dané společnosti (sdílející například společný jazyk, rasu nebo náboženství), nenašly svůj výraz a odraz v médiích.“ 

O tom, jak široký rozsah politických názorů a stanovisek se obyvatel Česka dozví v současných médiích, ať posoudí každý dle svého pocitu a pohledu na věc, já osobně mám názor, že cenzura názorů a pluralita v médiích po sranda prči, je daleko horší, než za nepřevlečených komunistů. Ale to je věc mého osobního pocitu, čili vybírám  si z médii jenom ty pasáže, u kterých mám pocit, že nejsou zneužity pro oblbování a zvrácenou ideologii převlečených komunistů, i když někdy mám opravdu obrovský problém něco takového vyštrachat. 

Je opravdu zábavné sledovat, ideologické myšlenkové pochody Jasánků a jejich chlebodárců, nejprve vymyslí nějakou kauzu, úplnou pičovinu a poté ji neustále živí dalšími příchlastky, až nachytají několik desítek blbců, kteří buď z nudy, z blbosti sebou nechají manipulovat, začnou protestovat, Jasánci pak kolem těchto několika desítek idiotů krouží jak supi a píšou o celostáním odporu k něčemu, co nemá hlavu ani patu, jako učebnicový příklad uvedu zcela zblblé puberťáky na jihu Čech,kteří  protestovali proti komunistickým zástupcům v regulérně zvolených volbách na postech krajských učitelských radních, nebo v poslední době kauza buzeranta Putny a jeho jmenování profesorem něčeho a zase, celé republice je to u řiti neboli putna, ale Jasánci okamžitě píšou ze srazu nějakých 200 idiotů, jak celá kauza hýbe celou společností. Já bych se za takové „novinářské“ paskvily styděl, ale jak vidět, tito pisálkové jsou splachovací, nějaké novinářská hrdost a čest je jim vyloženě u prdele, hlavně že mají dobré koryto a myslí si o sobě, jak jsou důležití. 

Krásným příkladem podřízenosti českých médií je informovanost o odborářské stávce, které se v Praze zůčastnilo dle médii pár křiklounů čili více jak 100 tisíc nasraných českých občanů.

Je čtvrtek poledne a již 12 hodin probíhá stávka odborů proti kapitalistickým zlodějům v Česku. Před nádražím v Kundomíně zastavuje auto s logem televize NOVA  a reportér Čurálek s kameramanem Debilem vyrážejí na peron, aby pro televizní diváky natočili nasrané cestující, kteří zoufale vyhlížejí nejedoucí vlaky.

Na peroně postávají čtyři potencionální cestující a Čurálek s mikrofonem přistupuje k jednomu z nich a úlisně, s přiblblým úsměvem mu pokládá otázku, „soudruhu cestující souhlasíte se stávkou a blokádou železničního svršku stávkujícími odboráři?“ a očekává nasranou reakci cestujícího.

„Tak mně je to jedno, ale asi ti odboráři mají pravdu, já s nimi souhlasím, sou to všechno zloději, ti papaláši tam nahoře,“ odvětil onen dobrý muž a zmatený Čurálek se snaží usměrnit od potencionálního cestujícího tu správnou odpověď, „a vám to člověče nevadí, že se nemůžete dostat do zaměstnání?“

„Do jakého zaměstnání ty pitomče, co to tady blábolíš!“

„Vy tady nečekáte na vlak?“ ptá se zmatený Čurálek.

„A kde jsi na to přišel, že tady čekáme na vlak!“

„No přece když čekáte na peroně, tak je logické, že jste chtěli vlakem cestovat, tak co tady vlastně hledáte?“

„A co je ti po tom, prostě si vyhlížíme  trolejové vedení, které by jsme chtěli rozebrat a ukrást a odvézt do šrotu a vypadni, nepotřebujeme tady žádné čumily, zrovna když nejezdí vlaky, tak se nám tady naserou nějací fotografové“ už zlostně odvětil onen necestující a břichem začal vytláčet Čurálka ven z peronu „a vyřiďte stávkujícím, že když budou stávkovat týden, tak rozebereme troleje z Prahy až do Plzně a klidně se s nimi šábneme napůl,“ ještě volal za prchajícím Čurálkem necestující, který se klidně procházel po peroně v Kundomíně bez platné jízdenky.

„To netoč, to jsou obyčejní zloději, to snad není možné, tady v tom Česku už privatizují i bezdomovci,“ zoufale zavyl Čurálek na kameramana, „jedem do Horní Prdelné, hlavně do její městské části Praha, tam jsou k vládě lidé loajální,“ zavelel Čurálek a vypadl s kameramanem z nádraží.

„Ty vole, to kdyby jsme pustili do televize, tak nás šéf vyhodí na minutu, máme jasný befel, že musíme natočit jenom nasrané cestující, kteří budou nadávat na odbory a posílat je do horoucích pekel,“ téměř plačky vysvětluje reportér Čurálek kameramanovi v autě.

„Neboj, v Praze budou pepíci nadávat na odboráře, až se jim bude křivit huba nenávistí,“ utěšuje kameraman zklamaného Čurálka.

Na polní cestě v Uhříněvsi stojí reportéři z Mladé fronty včera, dnes a zítra a vyhlížejí řidiče v bourácích, kteří se snaží různými objezdy vyhnout blokádě hlavních silnic, aby s nimi natočili interviuv o odborářských zločincích, kteří jim blokádou brání v hladkém průjezdu do jejich s.r.o..

„Hele, tam jede Audi, toho zastavíme a natočíme jeho rozhořčení nad odborářskou zločinností,“ zajásá Jasánek Varle ze servilního deníku, který někdy vychází i v noci.

Když Audi zastaví, tak než  Jasánek Varle stačí řidiči položit otázku, co soudí o zločinném spolčení odborářů a jak se řidič staví ke stávce, aby čekal předpokládanou odpověď, že stávkující jsou zločinci, kteří brání hladkému průjezdu luxusních bouráků k plnění kapitalistických rekordů v zaměstnání, otevře se okýnko a mladík ve věku 14 let se hned začne vyptávat, „nevíte, kam se touto cestou dostanu, honí mě policajti a potřebuju jim zmizet!“

„Vy nejste podnikatel?“ udiveně se zeptá Jasánek Varle.

„A jak jsi na to přišel pitomče, to auto jsem šlohl před s.r.o. Gottwald a nevlastní dcery s.r.o., ten šmejd se bude divit i ušima, že mu zmizel bourák, pry si ho ještě ani nestihl odepsat do daňových odpisů, však takovým hajzlům stačí kolo,“odpověděl mladík, rychle zavřel okýnko a zůstal po něm jenom oblak prachu.

„Do prdele, musíme na jižní spojku, já jsem byl přesvědčený, že majitelé s.r.o.budou hledat všechny možné cesty, aby se dostali ke svým zaměstnancům a zatím akorát narazíme na jednoho zloděje,“ zoufal si Varle a zlostně mrštil krtincem po projíždějícím Trabantovi, načež řidič okamžitě zastavil a rozbil Varleti hubu a rozšlapal mu mikrofon, čímž byl Varle vyřazen z protistávkové reportáže .

Na mostě Klementa Gottwalda přes Nuselské údolí stojí několikakilometrová kolona aut a horda servilních Jasánků pobíhá od auta k autu a hledá potencionální kritiky stávky.

U jednoho mercedesu se zastaví Jasánek Prdelník z Lidových novin a ptá se řidiče, jak dlouho už stojí v koloně.

„Už deset hodin, jenom co předáme na hradě soudruhu Klausovi dvě zabité prasata k jeho narozeninám, tak až se v pátek dostanu konečně do své firmy, okamžitě propustím všechny zaměstnance, protože zastupující říšský ředitel mojí firmy mně telefonoval, že do zaměstnání nepřišel ani jeden zaměstnanec, pry se vymlouvali, že se nemohli dostat do práce, takové výmluvy ať si strčí za klobouk, každý loajální zaměstnanec by přišel do práce i pěšky i kdyby měl vyjít z domu předevčírem, všichni věděli, že ti šmejdi budou stávkovat, já jak blbec jim platím minimální mzdu a ještě se nestalo, že by některý z nich dostal méně a oni si zůstanou doma, vždyť to je jasný souhlas se stávkou, s takovou ten státní erár nerozkrademe ani za dalších 20 let,“ čertil se řidič a jedním ze svých deseti mobilních telefonů se snažil dovolat Vajglovi na hrad, že se omlouvá generálnímu tajemníkovi ODS, že asi bude muset prasata vyhodit do škarpy, jelikož v tom horku už zasmrádly.

Na nádraží v Holešovicích konečně reportér z ČT 1,2 ,3,4,5,6 Červíček narazil na jednoho cestujícího, který seděl na lavičce na peroně a soustředěně se probíral v nějakých lejstrech.

„Soudruhu cestující, jak dlouho už čekáte na vlak?“

„8 hodin a za celou dobu tady projela jenom drezína s transparentem, STÁVKUJEME I ZA VÁS VÁŽENÍ CESTUJÍCÍ ,  já bych ty odboráře pozavíral, až by zčernali, člověk už se ani v tak malém státečku nedostane bez problému z bodu A do bodu B, když jsem dělal pokladníka uliční organizace KSČ v Holešovicích před rokem 1989, tak si napamatuju, že by byly nějaké stávky, co dělám po revoluci pokladníka městské buňky ODS, tak pořád člověk vidí nějaké stávkující a demonstranty, já nevím, co se té lůze nelíbí, dyť se mají jak na zámku a místo toho, aby svorně tvrdili, aby jim to dlouho vydrželo, tak pořád proti něčemu protestují, naštěstí mně doba čekání celkem rychle utíká, protože tady studuju příjem a výdej stranických peněz a nějak mně to nesedí a ještě jsem nepřišel, kde to manko vzniklo a kam ty stranické miliony zmizely,“ odpověděl cestující a Červíček okamžitě po natočení reportáže utíkal do studia, aby ČT jako první přišla s reportáží s prvním nasraným cestujícím, který jednoznačně odsoudil nezákonnost odborových bossů proti státní moci.

„Klaus, prosím,“ vyštěkl do sluchátka mobilního telefonu hradní kastelán.

„Tady je Livie, kde jsi prosím tě, čekám na tebe s teplou večeří a ty nikde, já ti ji pořád ohřívat nebudu!“

„Ale do prdele, nemůžu se dostat z Plzně do Prahy, všude na dálnicích jsou balíky slámy a dokonce jsme chtěli objet zablokovanou silnici u Berouna a skončili jsem před hromadou hnoje u nějakého statku, to si tedy ti zasraní odboráří odserou,“ bylo slyšet ve sluchátku nasraného Klause.

„No jenom aby to byla pravda, určitě jsi u nějaké štětky, zase nějaká letuška  a nebo je to tentokrát průvodčí vlaku, když má volno,“ jízlivě odsekla Lívie.

„Prosím tě, nejanči, si myslíš, že bych se zahodil s nějakou odborářkou, to bych si ptáka radši ufikl,“ vyštěkl Klaus a raději zaklapl mobil.

A tak se ve večerních zprávách v totalitních televizních kanálech a stokách objevily kusé zprávy, že na všech nádražích nespokojení cestující odsoudili odborářské revizionisty a oportunisty a že všichni cestující, kteří marně dva dny čekali na vlakové spojení souhlasí s vládním reformami a odsuzují odboráře za chaos a zmatek, který svým protistáním jednáním způsobili a jeden Jasának dokonce natočil reportáž, jak se záchranka nemohla dostat ke dvěma mafiánům, kteří se navzájem zastřelili při válce dvou mafiánských klanů o teritorium distribuce drog na Žižkově a kdyby se záchranka dostala k oněm mrtvým mafiánům včas, tak lékař mohl kriminalistům přesněji určit dobu jejich exitu.

Čas: 8.11.2012, 10:00:00,

Místo: redakce připosraného provládního deníku Mladá Fornta včera, dnes a zítra.

Šefrédaktor, soudruh Jasánek mladší nechává prostřednictvím své sekretářské milenky svolat všechny pisálky z tohoto servilního deníku k současné moči ( pry se dokonce pro velkou čtenost uvažuje, že se z Mladé fronty včera, dnes a zítra stane i nočník) a pisálkovskou poradu začíná neuvěřitelným sdělením, „soudruzi, proč jsem si vás zavolal, dostal jsem echo, že ve Zlíně se pořádá velká, stotisícová demonstrace proti anexi komunistů do krajského zastupitelstva, okamžitě všeho nechte a všemi dostupnými pojízdnými prostředky vyražte do Zlína, pokud se na někoho nedostane auto, tak třeba na kole, ale chci vás tam vidět všechny a všechno to nafoťte a uděláme z toho dvacetistránkovou reportáž, už jsem informoval naše chlebodárce z UV ODS, že to komunistům natřeme, že od nich pes kůrku nevezme, jakmile dorazíte na místo demonstrace, okamžitě se se mnou spojíte vysílačkami na frekvenci 1 milion Khz, heslo bude „Gottwald je v prdeli“, rozuměli jste a udělejte několik rozhovorů s tamnějšími podnikateli, ne aby mně tady někdo přitáhl natočené interviuv s nějakým nezaměstnaným šmejdem, tak do akce soudruzi, já tady zatím složím nějakou oslavnou kapitalistickou báseň, kterou naši reportáž umělecky rozvineme,“ mávl rukou do vzduchu Jasánek mladší, jak kdyby odháněl komára, což znamenalo pro řadové Jasánky, aby vyrazili do mediálního boje proti rozpínavosti Zlínských komunistů.

„Soudruhu Nečasi, tady je soudruh Jasánek mladší z Modré Vatry Mladá Fronta včera, dnes a zítra, moji novináři jsou již na cestě do Zlína, dostali příkaz natočit investigativní reportáž z tamní demonstrace proti komunistické agresi do Krajského národního výboru, uvidíte, jak ty komunisty zesměšníme a uděláme z nich kanibaly, kteří žerou malé děcka, zítra ať si celá vláda koupí náš deník,“ slintá servilně do telefonu šéfredaktor Jasánek mladší.

„Výborně soudruhu Jasánku, já jsem věděl, že na české novináře je spolehnutí, ano, je to krásný pocit, když my ve vládě víme, že čeští novináři stojí pevně na pozicích kapitalisticko- otrokářského budování Česka a svými ocelovými pery ve svých článcích rozdrtí stoupající preference těch rudých šmejdů, jen tak dál soudruhu, samozřejmě, že váš časopis může počítat s miliardovou dotací ze státního rozpočtu na boj proti levici, to kdyby vás náhodou někteří voliči odmítli číst, čest,“ a Tolja spokojeně odložil sluchátko a nařídil sekretářce, soudružce Naďové, ať okamžitě oznámí všemi mobilními telefony, případně hlasitým voláním z okna všem členům vládní zmutované koaly, aby si zítra zakoupili deník Mladá Fronta včera, dnes a zítra, že tam bude významné popisování protikomunistické demonstrace ve Zlíně a to dokonce na dvaceti stránkách s nádhernými ilustracemi a peníze za zakoupený deník ať si odepíšou do nákladů.

„Pokud to soudružko zvládnete do večera, dostanete na Ježíška prémii půl milionu,“ slíbil ji Tolja a soudružka Naďová předvedla svoji pracovitost a dokonce dokázala telefonovat z deseti mobilů najednou.

„Gottwald je v prdeli“ ozvalo se ve vysílačce u šéfredaktora a pisálek Zmrdlík ohlásil, že konečně dorazil do Zlína, jelikož jako jediný ze všech pisálku se po cestě ptal lidí, jak se dostane do Zlína, kdežto ostatní se ptali, jak se dostanou do Gottwaldova a někteří dokonce již překročili Slovenské hranice.

„Tak povídej Zmrdlíku, jak to tam vypadá?!“

„No, pořád hledám těch sto tisíc demonstratnů, ale nikde jsem je nenašel, akorát před Krajským národním výborem stojí asi dvacet puberťáků s nějakými mávatky a transparenty, kouří marihuanu a jointy a dokonce tři páry tady v té zimě souloží, sice jsem nejdříve narazil asi na sto cikánů před hospodou U Hovna, ale když jsem se jich zeptal, kde je demonstrace proti komunistům, tak mně řekli, ať neotravuju a ukradli mně ti prevíti foťák, až ti puberťáci mně řekli, že jsem na správném místě a naštěstí mně už nic neukradli a že jsou tady jenom proto, že je tu poslali jejich fotři a všichni byli od fotrů za účast zkorumpování desetitisícovými prebendami no a navíc jsou tady nějaké krychle z dřevěných latí, na nich jsou vypnuté pergameny na těch pergamenech je nakreslený nějaký Fantomas a ti puberťáci tvrdí, že pry je to Baťa,  soudruhu vedoucí, pokud o tom napíšu nějaký protikomunistický pamflet, tak se nám čtenáři vysmějí,“ fňukal Zmrdlík.

„Kurva co to žvaníš Zmrdlíku, já mám tu informaci od jednoho spolehlivého soudruha, bývalého ředitele národního podniku, majitele s.r.o., který mně telefonoval, že přesunuje svůj natunelovaný majetek na Kubu, pry si to svoje poctivě nakradené s.r.o. nenechá zase od komunistů znárodnit, tak co žvaníš něco o dvaceti puberťákách, soudruh mně říkal, že tam budou všichni soudruzi majitelé s.r.o a účast dokonce přislíbil i soudruh Čuba ze Slušovic, víš kolik je ve Zlíně majitelů s.r.o.?!“ vřískal do vysílačky šéfredaktor Jasánek mladší, když tu se ve vysílačce ozvalo, „okamžitě změňte frekvenci, jste na nejpoužívanější frekvenci ministerstva vnitra a momentálně blokujete soudruha Kubicu, který odposlouchává komunistu Filipa a vy jste mu to zkurvili!“

„Zmrdlíku, okamžitě změň frekvenci na 100 milionů KHz, kurva jestli se ještě napíchneme na frekvenci CIA, tak se picnu, Zmrdlíku, slyšíš mě,  měním heslo na Gottwald se vrací, rozumíš, vyřiď to ostatním, tak zapni diktafon a natoč nějaký protikomunistický projev a pořádně vyfoť ty plakáty s tím Fantomasem, však to v redakci vyretušujeme a nikdo nic nepozná,“

„Soudruhu vedoucí, ale tady nikdo žádný projev nemá, jenom na sebe lidí pokřikují a nadávají si do pičí a čuráků a metají po sobě vajíčka a shnilé rajčata, už jsem jedním vajíčkem dostal do oka a hovno vidím, mám dojem, že těch, co nadávají těm demonstrujícím puberťákům je desetkrát víc a když jsem se ptal na toho soudruha podnikatele, co se chystá uprchnout se svým s.r.o. do zahraničí před komunistama, tak pry se jedná o podvodníka, který je stíhán za stamilionové daňové podvody a na jeho s.r.o. je uvalená exekuce, tak že pokud bude prchat, tak akorát před kriminálem a to s holou prdelí,“ breptal do vysílačky zcela zblblý Zmrdlík.

„Zmrdlíku a jaké transparenty mají demonstrující nad hlavou?“

„No jsou na nich Stalin, Lenin, Gottwald, ale i Klaus, Nečas a  Kalousek.“

„Do prdele to jsou idioti, co jich dneska ve školách učí, to když já jsem byl lektorem za komunistů a prováděl jsem školení pro nestraníky, tak všichni museli znát Marxismus-Leninismus jak když bičem mrská, to je ta demokracie, pak to tak dopadá, ti puberťáci ani nevědí, že soudruh Klaus je symbolem podnikání, nevadí, vyfoť jenom ty, kde jsou Stalin a Lenin a tady v redakci to pak rozmnožíme a já si ten článek napíšu sám.“

„Dobře soudruhu vedoucí a co mám vyřídit ostatním?“

„Řekni jim, ať udělají interviuv s Čubou o klonování kukuřice ve Slušovicích za komunistů.“

A tak druhý den vyšel v Mladé Frontě včera, dnes a zítra článek na půlce jedné stránky, kde bylo popisováno, jak ve Zlíně dělníci, rolníci a nepracující inteligence dali masovou demonstraci najevo svůj odpor proti rozrůstajícímu se vlivu komunistů a dokonce jim v tomto odporu nevadila ani vlezlá zima, jelikož dělníci, rolníci a nepracující inteligence byli dobře oblečeni v textilu všechno za 20,- a až do pozdního večera se dělníci, rolníci a nepracující inteligence scházeli před Krajským národním výborem a když jedni odešli, tak další přišli a tudíž nebylo možné přesně spočítat ty desetitisíce demonstrantů, kteří stojí neochvějně na pozicích vládnoucí koaliční fronty a soudruh podnikatel, který tak přesvědčivě dal najevo svoji obavu ze znárodnění svého poctivě nabytého majetku je již za hranicemi a pátrá po něm Interpol.

Nad článkem se pak skvěla báseň s názvem Modrá záře nad Strahovem

Kapitalismus je lidské štěstí,

my rozbijeme komunistům huby pěstí,

zamezíme rudý návrat

pak přepadne nás modrá závrať.

Již není lid náš český deptán diktaturou rudou

naše děti šťastné v budoucnosti budou,

i církev volně oddechla si a lehce dýchá,

když restituce námi dané, společná je naše pýcha.

„Do prdele, co to tady ten idiot píše za nesmysly, včera tvrdil  že proti komunistům popíše dvanáct stránek, přitom ten jeho plátek má celkem jenom deset stran a navíc tady popsal jen půl stránky, složil tady jednu debilní básničku a zbytek je o nějakém klonování kukuřice ve Slušovicích za komunistů a jak jim to tam tehdy šlapalo?“ začal se rozčilovat při čtení servilního, ještě doposud deníku Tolja a ostatní členové vlády.

„Soudruhu šéfredaktore, tak to jste se moc nevyznamenal, no naštěstí příště už si ani nevrznete, protože  váš deník odkoupil soudruh Bakala a stanete se součáti jeho Reflexu, konečně budete psát něco na úrovni a né takové žvásty, člověk aby se tady bál, že nestranní novináři začnou psát něco proti vládě a na dotace zapomeňte,“ zavřeštěl do telefonu na Jasánka mladšího Tolja a Jasánek mladší se posral.

Už jenom chybí, aby se do Zlína vydal sám debil Štětina a začal psát reportáže z cest po Zlínském kraji, kde zítra znamená již před měsícem a kde nakonec všichni komunisti zaslouženě oslepnou z pančovaného chlastu. Bývalý komunistický fanatik Štětina byl zřejmě podkladem pro naklonování současných novinářských debilů, protože takového kariéristického hňupa aby člověk pohledal, jeho články do Rudého práva v době komunistické normalizace z cest po SSSR, tak to byly perly, které by ani svině nežraly, no a ti jeho současní následovníci, tak to jsou servilní hňupi na druhou a v jejich servilitě je snad dokáže překonat jenom knihovnice Němcová, když jsem ji viděl v televizi, jak nějakému servilnímu Jasánkovi líčí děsivě s hrůzou vyhrožování jednoho komunisty, tak jsem poprve viděl, jak stařena nad hrobem může ze strachu začít znovu menstruovat. .

Nuž co k tomu dodat, jenom že noví kapitalističtí Fučíkové a Štětinové mají do investigativních a hlavně nestranných novinářů tak daleko, jak já do kvalit Hemingwaye, jejich servilita a připosranost hvězd se dotýká, konečně co očekávat od slouhů, které vlastní i s jejich plátkem různí Bakalové, Babišové a další zmetci, kteří určují směr mediálních informací a tak se nedivme, že mediální sračky, které čtou jen otrlí obdivovatelé hororů jsou akorát dobré na utření prdele.O televizních kanálech a stokách ani nemluvě a to ještě musíme ze zákona za tyto slinty platit poplatek, no není to k pláči. Třeba taková NOVA, kterou vlastní bývalí převlečení komunisti a Židi, proti toku mediálních splašků v této servilní televizi nemají konkurenci ani Pražské kanalizace. a to ještě za tyto servilní kydy museli daňoví poplatníci zacálovat 10 miliard, neskutečné.

Mám takový pocit, že v Česku v současné době „novináři“ jsou ustrašení a uprdění tajtrlíci, jejichž novinářské výtvory jsou na úrovni slohových prací žáků páté třídy obecné. Asi všichni starší si pamatují, jak někteří současní pisálkové bečeli jak staré kurvy u plotu, že nemají na gulášovou polívku, že jim komunisti bránili ve svobodě slova, pár let jim to mediální abonenti žrali i s navijákem, jak hladový kapr pařenou kukuřici na háčku, ale kdo pozorně sledoval mediální úroveň, tak musel bezpečně zpozorovat, že uprdění a ustrašení Jasánci ze všech modrých, rudých a nevím jakých jiných barevných Vater se stávají pouze hlásnou troubou velkých stran a převlečených komunistů, momentálně chrochtajících u vládních koryt.

Jako první se v servilnosti k moci začal projevovat televizní kanál a stoka NOVA. Samozřejmě, byl to první mediální zmetek, který založili ti, kteří byli po sranda prči ve správnou dobu u těch správných mocenských koryt a samozřejmě jako první v boji o moc a o koryta jako první způsobila NOVA soudruhu státovi škodu 10 miliard.

Samozřejmě, co to je 10 miliard proti 200 miliardám při sanaci zkorumpovaných bank a média by byla sama proti sobě, kdyby o této sviňárně obšírně informovala veřejnost a dodnes nebyla tato mediální kurvárna lidem pořádně vysvětlena, kdo za tu škodu může, ačkoliv už v té době byli lidé nasraní, že každý zaměstnanec, který způsobí firmě škodu třeba jen ve výši 10 tisíc je oškubán zaplacením škody jako opařená slepice z peří.

To, že sedmá velmoc, zvaná tisk je mocná zbraň v rukou státní moci věděli už za rakousko-uherské konstituční monarchie ( viz K.H.Borovský), komunisti ovládnutím médii zblbli masy jak nacisti zblbli skopčáky Goebbelsovskou propagandou a spousta dnešních „kapitalistů“ nad hrobem podepisovalo díky komunistické mediální masáží petice za trest smrti pro Horákovou, Slánského, Clementise a dalších, no a jejich pohrobci, chcete li zparchantělí svišti jdou zdařile v jejich stopách.

Všichni normální lidé si dobře uvědomujeme, že jakékoliv současné médium někomu patří, buď velké straně a nebo bývalému bolševikovi jak poleno, který náhle zmodral a leze mocipánům do řiti všemi tělními otvory, hlavně ale tím análním.

Ve vyspělých západních demokraciích ještě existují nezávislá média, které se aspoň snaží být nezávislá, nebo se tak aspoň tváří a snaží se informovat abonenty co nejširším rozsahem zpráv a existují tam novináři, kteří tuto práci berou jako poslání i bez Hipokratovy přísahy a jdou po zločinech gaunerů bez ohledu na jejich moc jak pes po uzeném.

Ne tak v Česku, všimněte si, jak jsou česká média ovládány, jako loutky tak, aby správně informovala jen o věcech, na kterých má státní moc momentálně zájem, čímž umně překrývají a hlavně odvádějí pozornost od svých lumpáren a sviňáren.

Jak tisku tak televizním stokám je mistrně předhozena ta správná nařízená mediální bomba a ta se potom prolíná svou razancí všemi médii na úkor jiných, aktuálnějších lumpáren.Prostě těmi, kdo ovládají svou mocí jak peněz, tak politickou mocí média mají jeden hlavní záměr, zúžit zpravodajskou agendu jen na cenzurou prověřenou blamáž a ta je médii předhazována českému stádu do úplného zblbnutí.

Posledním, přímo ukázkovým majstrštykem, jak vládní moc ovládá média je hysterická mediální masáž kauzou Ráth a teď zpozorněte, kdo si díky této mistrně usměrněné mediální hysterii vzpomene na gaunera Janouška, na miliardový tunel Mostecké uhelné, na miliardovou sviňárnu s IZIPEM, na Opencard, na Pandury, na Promopro, na církevní loupež století a další a další kurvárny.

Prostě média žijí usměrňovanou kontrolou Ráthem, jehož sedmimilionová lumpárna je proti těm stamiliardovým jako kdyby v samoobsluze ukradl čokoládu.

A mně, pamětníkovi to velice nápadně připomíná mediální sviňárny řízené komunisty v 50-tých létech minulého století, stejně je neuvěřitelné, jak byl médii mistrně Ráth označen nepřítelem společnosti číslo jedna, jako tehdy Horáková, Slánský, Píka a další.

 A tak zpravodajci nám v televizi neustále ukazují Rátha v base, Rátha v poutech, Rátha hlídaného v parlamentním teletníku celou divizí četníků ( se divím, že jim ta stará, vypelichaná Němcová ještě neporučila, aby si četníci do parlamentní síně nepřitáhli dělo a obrněný zkorumpovaný Pandur, je naprosto bezprecedentní, aby o tom, jestli do poslanecké sněmovny napochodovala celá divize četníků včetně tajných rozhodovalo pouze povolení jedné zkorumpované, opelichané matrace modrých ptáků.

Ono totiž mediální skandalizace se čím dál více stává prvořadou politickou strategií a je těm, kdo stojí v pozadí a mediální bulvarizaci „řídí“ a ovládají naposto jedno, že lidé dostávají naprosto nepodložené informace z naprosto z neznámých a nedůvěryhodných zdrojů, vše založeno na úrovni hypotéz a zfalšovaných interpretací. Již v některém minulém článku jsem upozorňoval na kouzelné mediální slůvko, kterým Jasánci mistrně žonglují a to slovu ÚDAJNĚ, údajně pod podlahou Rátha byly nalezeny raketomety Voda-Voda, 150 milionů v devízách a další čurákoviny.

Již opravdu poslední profesionální český novinářský Mohykán Peroutka jasně deklaroval, že za každou mediální skandalizací někdo stojí, buď hlavní aktér příběhu, jemuž slouží k vlastní propagaci, což u Rátha nepřipadá v úvahu ani omylem a nebo třetí osoba, která má užitek ze skandalizace protivníka nebo protivníků, což zase v případě Ráth sedí jak ušité, který ztopořený čurák stojí v pozadí této kauzy?

Běžný občan si jen stěží dokáže představit, jak funguje mediální zákulisí, kolik peněz je v oběhu na ovlivnění Jasánků ze všech Vater, včetně vyhrožování politickou močí a jak mnoha lumpům záleží na tom překrýt pečlivě  připravenou dezinformační mediální hysterií jiné lumpárny, kterým se začala dostávat nežádoucí mediální publicita.

Čili čeští Jasánci blijí mediální sračky, pečlivě připravené státní močí jak kdyby měli úplavici a vysrali se z podoby, smrad z těch mediálních lži, polopravd a dezinformačních sraček zamořuje ovzduší v Česku ještě více, jak Mittal v Ostravě a smrdí jak z novinového papíru, tak z televizních obrazovek a nebude dlouho trvat a kvůli tomu mediálnímu smradu bude doporučeno nosit obličejové roušky a nebo přímo plynové masky.

Tak jsme se zeptali soudruha Bakaly, to je takový český tiskový magnát Murdoch, který vlastní asi 40 modrých Vater, včetně Mateřidoušky, kdy tedy můžeme očekávat od připosraných českých pisálků jakés takés trochu pravdivé informace o skutečném bordelu v Česku .

„Tak s tím nepočítejte v nejbližším období 300 let modrého temna, snad jedině, kdyby Česko anektovali Číňani, potom by jsme samozřejmě poskytovali mediální informace v čínštině, ale jelikož tomu Češi stejně hovno rozumí, tak i v té době si budeme psát, co budeme chtít a ten, kdo bude umět čínsky, bude poslán na převýchovu do Tibetu, jinak my, mediální magnáti máme bohaté zkušenosti o mediálním oblbování, které jsme převzali nejprve od soudruhů z TASSU a rádia Jerevan a v posledních 20 letech od soudruhů z New York Times, akorát nás serou Britské listy, které i přes třistapadesáté varování od soudruha Nečase si pořád píšou ty svoje hovadiny o policejní diktatuře v Česku a o nesmírné oblíbenosti královny, místo toho, aby opěvovaly vládní koalici, krásu soudružky Pýčové a neposkvrněné početí soudružky Němcové. Ale jsme domluveni se soudruhem Minaříkem, že když se mu nepodařilo vyhodit do vzduchu Svobodnou Evropu za komunistů, protože mu blbcovi zvlhly sirky a on nedokázal zapálit dynamit, tak že složí reparát a za deset melounů postřílí všechny redaktory Britských listů včetně královny a  prince Filipa.“

„A soudruhu Bakalo, které tiskoviny ještě hodláte zprivatizovat?“

„Tak určitě to bude ten zasraný protikapitalistický štvavý plátek “ Havíři a rozkradené byty“ kde nepřátelští štajgři útočí na moji exilovou vládu u Ženevského jezera, dále nepřátelský týdeník „Důchodci v kómatu“ kde senilní staříci a babky si pořád myslí, že soudruh Husák byl už po dvacáté zvolen českým presidentem a hlavně bulvární nočník “ Blesk z čistého nebe“ kde ti šmejdi nerespektují psaní o přikázané mediální bombě a klidně si na každé stránce píšou hovadiny o rozežranosti soudruhů kapitalistů.“

Já se osobně  budu v nejbližších x letech, které mně zbývají do žehu bez obřadu vyhýbat Novinovým stánkům  obloukem o poloměru 50 kilometrů, abych neztratil zbytky svého lidství čtením českého tiskového hnoje.

„Soudruhu Bakalo, víte kdo to byl Joseph Pullitzer?“

„Soudruh Pullitzer, soudruh Pullitzer..aha, už vím, to byl hlavní agronom JZD Slušovice, odborník na svém místě.“

„No vidím, že České Vatry jsou opravdu v dobrých rukou odborníka na levém místě, víte to byl židovský novinář maďarského původu a od r.1917 se jeho jménem uděluje prestižní cena za žurnalistiku, doposud ji neobdržel ani jeden český novinář, ale vzhledem k současné světové proslulé blbosti českých novinářů je k ní letos velice dobře nakročeno, tipujete někoho z Vašich Jasánků?“

„Tak opravdu si netroufnu tipovat, možná soudruh Steigerwald ze Staré fronty včera, dnes a zítra, nebo soudruh Hvížďalka, my máme v současných českých redakcích tolik skvělých novinářských odborníků, že by tuto cenu měla obdržet celá česká žurnalistika za objektivní hodnocení kapitalistických úspěchů v Česku za posledních 22 let jako celek, třeba to, jakým objektivním způsobem informovali veřejnost o zločinné činnosti zloděje Rátha, kdy veřejnost přesně věděla, kdy mu bachaři strkali prsty do řiti, jestli tam nemá ukrytý samopal, to je vrchol žurnalistiky,“ odvětil soudruh Bakalník a odkvačil na inspekční cestu po redakcích všech Vater, které má v osobním vlastnictví, aby zkontroloval, zda se čeští „novináři“ pečlivě stále věnují Ráthovi a já budu s napětím sledovat udílení Pullitzerovy ceny a pokud ji nedostane česká žurnalistika, přestanu číst Londýnské Timesy v originále.

Ale přátelé ze Slovenska, na Moraváky ještě nemáte.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *