Soutěž o největšího budoucího kapitalistického ptáka

Fotka uživatele Václav Vrána.

Listina základních práv a svobod

2/1993 Sb.

Poslední změna zákona:

 Čl. 17

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.

(3) Cenzura je nepřípustná.

(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o své

 

 

 

 


Touha po potěšení motivuje sexuální chování, zatímco reprodukce je vedlejší produkt tohoto chování.
Komentář k obrázku  – soudružka Poplužníková svádí soudruha Kadeřníka při dvoudenním výjezdním zasedání uliční organizace jedné velké strany v Boubínském pralese.

Nechci vám milí čtenáři kazit víkend politikou a proto vám tady nabízím k relaxu pasáž z mé knihy Komunisti před převratem, kdy jsme na pracovišti provádělí různé ptákoviny a rovněž tato epizoda má pozadí v jedné z našich srandiček, akorát že jsem děj převedl na stranickou půdu, aby to bylo ještě srandovnější. Vážení přátelé, ano, ruku na srdce, nedělejme ze sebe pokrytce a přiznejme si na rovinu, že testosterony a sexuální pudy lomcují pracujícími na pracovištích za každého -ISMU v dnešní době samozřejmě i nezaměstnanými, sockami a lůzou akorát nevím přesně, jestli milionáři jsouimpotentní a k orgasmu jim stačí skákat šipky do kovových padesátikorun jak strýček Skrblík, kupodivu musím konstatovat, že za komunistů bylo politické harašení bez problému tolerováno, až teprve, když se ti největší komunističtí pokrytci převlékli do modrých a jiných trikotů v řadách ODS a jiných podobných tlup po hadráku 1989, začalo být moderní a IN tak zvané politické harašení, kdy nadržená osobní asistentka majitele společnosti s rozumem omezeným nesmí dát příliš najevo, že touží po penězích kapitalisty prostřednictvím své vagíny. A tak dochází k mnoha různým kuriozitám, kdy kolega plácne kolegyni po vyšponovaném zadečku a okamžitě na něho zhrzená kolegyně podává trestní oznámení za sexuální obtěžování, protože byla vyrušena z budování světlých kapitalistických zítřků, za což dotyčný pedofil může jít bručet až na 3  roky natvrdo. Za komunistů běžné plácnutí kolegy po zadečku kolegyně se soudružky cudně usmály, jelikož je zájem soudruhů naopak potěšil a nehrály si na debilní kapitalistické feministky, jako kapitalistické krávy současnosti
I za komunistů byly některé soudružky cudné, ale sáhnutí na kozu přešly podmanivým chichotáním, ale současné kapitalistické soudružky už nejsou soudružky, ale jsou to obyčejné kurvy, které cíleně jdou za nejbohatším kapitalistickým ptákem, viz Němcová, Černochová Langšádlová, Pýčová, Parkanová, Talmanová, Naďová a tak bych mohl jmenovat stovky dalších soudružek, které ze sebe dělají jeptišky a přitom za politickou kariéru jsou ochotny ojet i obecního býka, pokud by zastával aspoň funkci tajemníka ODS či TOP09. Já otevřeně říkám, že si daleko více vážím obyčejných prostitutek, než výše jmenovaných politických matrací, které na rovinu  řeknou, chceš si zajebat, tak si připrav tisíc v českých keš a bude to bez DPH a jako dárek dostaneš zadarmo vyprané kalhotky v Lanze bílé.
V době komunismu přiznat homosexuální sklony byla politická sebevražda, navíc ještě pro někoho, kdo pracoval ve stranickém aparátu a Pičník, který byl profesionálním komunistou na OV KSČ u Smradlavého, to velmi dovedně maskoval.
Úmyslně si hrál na dobyvatele dívčích srdcí, každou ženskou poplácal po zadečku a jeho dvojsmyslné bonmoty u soudružek vyvolávaly rudnutí kůže na obličejích a ostatní soudruzi ho považovali za výkonného komunistického samce a byli na něho hrdi, že v jeho osobě je zajištěn komunistický plemeník pro výrobu budoucích budovatelů světlých zítřků.
Ještě v době budování rozvinutého socialismu, na OV KSČ v jedné kanceláři seděly spolu Mrďálková a Poplužníková. Ta byla sice vdaná, ale nijak si s tím hlavu nelámala a při soudružských mejdanech nebyla nijak upejpavá. A tak obě soudružky si z nudy vymyslely zajímavou hru, pro kterou bez potíží získaly Pičníka.
„Hele Karle, když půjdeš na záchod, omrkni penisy všech soudruhů na OV a potom vyhodnotíme vítěze, kdo ho má největšího a my dvě s ním budeme mít právo první noci, ale musíš nenápadně, ne aby jsi strkal hlavu až do mušle vedle čurajícího soudruha, aby jsi lépe viděl na jeho penis a nebo mu před čurajícího šulínka strkat zrcátko!“
Tento úkol Pičníka doslova nadchl a tak soudruzi při močení netušili, že jsou bedlivě sledování agentem 00 Pičníkem, který nenápadně sledoval velikost jejich močového ústrojí švidráním očí do obou stran, akorát stará kovaná soudružka Poblitá si všimla, že Pičník nějak začal mít šikmé oči a tak se ho zeptala , „soudruhu, ty jsi byl na operaci očí, ale nemusíš se bát, Čína je spřátelený komunistický stát, ti nás nepřepadnou.“. Aby zakryl skutečný účel močení, vždy zavedl rozhovor na zcela bezvýznamné téma, jako například válku ve Vietnamu, kurs koruny vůči rublu a nebo Čínskou okupaci Tibetu.
Po dvou týdnech bedlivého sledování, který neměla ve svém akčním programu ani STB, přišel Pičník do kanceláře obou nadržených samic, sedl si a naznačil, že může oznámit výsledky svého průzkumu, ale chvíli si vychutnával nedočkavost obou soudružek.
„Karle, tak nás nenapínej, nebo se na tebe vrhneme a umrdáme tě k smrti.“
„Holky, tomu nebudete věřit, hádejte kdo má největšího ptáka, vsadím se, že to neuhodnete,“ napínal obě nadržené soudružky Pičník, jak tětivu u luku.
„Drobeček,“ hádala Mrďálková.
„Kdepak“
„Paskvilník,“ zase se snažila uhodnout Poplužníková.
„Kdepak, vedle jak ta jedle,“ zcela nepokrytě se bavil Pičník.
„Já bych to tipovala na Kuňkala, to je kus chlapa,“ hádala Mrďálková.
„Kdepak, tam jste úplně vedle, ten ho má dokonce nejmenšího,“ napínal Pudlík.
„Tak nám to řekni, vzdáváme se,“ zaprosily obě současně a každá z nich měla v očích milion čuráčků. Pičník si vychutnával svůj triumf a ještě chvíli nechal dusit obě rozhoďnožky v nejistotě a potom vybafl: „Kudlanka!“, vstal a rukama, jako když rybář předvádí velikost svého úlovku ukázal soudružkám velikost Kudlankova přirození. Poplužníková málem omdlela a Mrďálková významně pozvedla obočí a našpulila rty tak, že Pičník , i když silně orientován na mužské těla, byl v tu chvíli téměř schopen učinit životní rozhodnutí a vrazit svého ptáka Mrďálkové do huby.
„Tak to je ale pech,“ vzdychla Poplužníková, když se trochu vzpamatovala. Soudruh Kudlanka byl totiž i věkem starý komunistický funkcionář a neustále po kancelářích prohlašoval, že už se těší za půl roku do důchodu a stěžoval si na různé neduhy a bolesti a zrovna jak na sviňu na prostatu a močový měchýř.
„Já už jsem pro stranu udělal dost, teď jsou na řadě mladí,“ zdůrazňoval vždy a všude. Samozřejmě, že po objevu Pudlíka si obě soudružky, Mrďálková i Poplužníková uvědomily, že sexuální hrátky s obrovským ptákem soudruha Kudlanky nepřicházejí v úvahu a smířily se s tím, že pták soudruha Kudlanky zůstane společným vlastnictvím manželů Kudlankových i když ho má zřejmě soudruh Kudlanka už jenom na čurání.. Jenom se soudruh Kudlanka nesmírně divil, že při vstupu do kanceláře soudružek Mrďálkové a Poplužníkové obě lepé děvy někdy zapomněly pozdravit a s vykulenýma očima koukaly Kudlankovi na poklopec, zda pod ním není vidět obrys největšího ptáka na OV KSČ.
„Ale soudružky, copak si mě tak prohlížíte, to jste ještě neviděly starého dědka?“ divil se Kudlanka. „Ale kdepak soudruhu, jenom jsme se zapovídaly o politické situaci na středním východě a pořád se nemůžeme dohodnout, jestli soudruzi Arabové pod těmi bílými hábity nosí trenýrky a nebo jsou nazí ?“ snažily se zahrát svoji zvědavost do autu obě soudružky.
„Tak to vás šlechtí, takové mladé a už tak politicky vyspělé, to se málokdy vidí, holky ve vašem věku myslí jenom na chlapy a vy kladete důraz na politickou vyspělost soudružek, to vás musím pochválit,“ spokojeně děl Kudlanka a okamžitě prožil spokojeně zbytek dne s vědomím, že o mladou generaci ve straně se nemusí obávat a může beze strachu opustit stranický aparát odchodem do důchodu. „A kdo je na druhém místě?“ zahořely obě společnou zvědavostí. Pičník si vychutnával svrbění vagín obou soudružek a touhu dovědět se o druhém největším ptákovi na OV KSČ a nakonec se slitoval a prozradil svoje vysledované výsledky.
„Tak druhého největšího ptáka má Kadeřník,“ a obě soudružky slastně vzdychly. V případě Kadeřníka nebylo všechno ztraceno. Soudruh Kadeřník měl na OV KSČ na starosti zemědělství, byl to čtyřicetiletý, urostlý a pohledný muž v nejlepším věku, ale kupodivu se vymykal zavedenému soudružskému stylu vyhledávání mejdanů se soudružkami a následnému reprodukčnímu splynutí soudruhů a soudružek a žil ve spořádaném manželství.
Dokonce i při častých návštěvách velkokapacitních teletníků, kravínů a vepřínů odolával vyzývavému chování soudružek dojiček a odmítal s nimi kontrolovat stav suchosti uskladněného sena ve stodolách.
„Však my ho dostaneme,“ slíbily si obě soudružky po odchodu Pičníka a začaly spřádat sexuální sítě, do kterých hodlaly polapit Kadeřníka, jak pavouk mouchu. Budování světlých socialistických zítřků bylo utužováno soudružskými vztahy, které se upevňovaly při různých podnikových oslavách, jako získání putovního praporu předsedy OV KSČ pro nejlepší pracovní kolektiv, MDŽ, VŘSR, Vítězný únor, 1.máj a prostě různých výročí bylo tolik, že nebylo týdne, kdy by se soudruzi a soudružky nebavili za mohutného popíjení alkoholu a křepčení při muzice a když se náhodou stalo, že mezi nějakým významným vítězstvím komunistů v minulosti byl poměrně velký časový úsek, tak klidně oslavili i napadnutí prvního sněhu a zdůvodnili to zásluhou socialismu při zavodňování pouští v Uzbekistánu .
A tak Mrďálková a Poplužníková v pracovní době vymýšlely spiknutí k dobytí Kadeřníkova penisu, přičemž Mrďálková musela být velmi obezřetná, jelikož byla osobní soudružskou konkubínou samotného předsedy OV KSČ Smradlavého. První příležitost se naskytla při dvoudenním výjezdním zasedání OV KSČ na horské chatě Stonožka v Jeseníkách.
Tyto akce měly vždy naprosto stejný scénář, první den se školilo, soudruzi a soudružky pozorně sledovali výklad lektorů a byla nepsaná dohoda, že první den se protáhne až k večeru, jelikož na večer a noc se vždy počítalo s divokým mejdanem a nikdo nepředpokládal , že druhý den budou soudruzi a soudružky schopni pozorně sledovat školení.
„Jano, tak dnes najeď na Kadeřníka, já bohužel musím být k dispozici pro Smradlavého, ale jak naschvál, mám dneska svoje dny, ten bude překvapený. Ale nesmím mu to říci dopředu, protože pak by se na mě vysral a sbalil by určitě Kanibalovou a ta si může trhnout nohou. Pak mě povykládáš, jaké to bylo s Kadeřníkem,“ šeptala Mrďálková Poplužníkové.
 K večeru skončilo školení, všichni soudruzi a soudružky se šli chvíli projít, aby se duševně připravili na večerní a noční seance.
„Jirko, ty tak pěkně umíš vykládat o kravách, povídej mě něco,“ tulila se Poplužníková ke Kadeřníkovi, „a napij se, ať je veselo,“ nutila své vyhlédnuté oběti Poplužníková alkohol, přičemž sama měla ve skleničce čistou vodu.
Reprodukovaná hudba z magnetofonu hrála a s přibývajícím množstvím vypitého alkoholu se nálada soudruhů a soudružek úměrně projevovala částečným pokusem o sborový zpěv a tvořily se dvojice, z nichž některé se nenápadně vytratily, čemuž ale ostatní nevěnovali žádnou pozornost. Poplužníková nikam nespěchala, protože měla pokoj s Mrďálkovou a věděla, že bude mít pokoj sama pro sebe, protože Mrďálková bude sdílet pokoj se Smradlavým, kterého Irena silně opíjela, aby lehl a usnul jak špalek, protože dnes si musí Smradlavý o souloži nechat zajít chuť, nanejvýše byla ochotná mu ho vykouřit.
„Jirko, ty jsi tak mocný, já se cítím ve tvém náručí tak bezpečně,“ přitiskla se Poplužníková při tanci ke Kadeřníkovi a složila mu hlavu na rameno. Stehny cítila, že penis Kadeřníka není vůči tělu Poplužníkové imunní a cítila, jak pomalu tvrdne.
„Jirko, už jsi byl svojí ženě nevěrný? “ šeptala Poplužníková.
„Ještě nikdy,“ již trochu motal jazykem silně připitý Kadeřník.
Tak já budu první, která tě svede, byla na sebe hrdá Poplužníková a jazykem vnikla do ústní dutiny Kadeřníka, až ten se překvapením zakuckal.
„Pij Jirko a vykládej mě ještě něco o dojičkách, opravdu jsou takové chtivé?“ naoko se divila pohoršeně Poplužníková.
„No jo, kdyby mohly, tak by se nechaly ojet i družstevním býkem,“ zasmál se svému vtipu opile Kadeřník.
Když Poplužníková viděla, že Kadeřníkovi začíná padat hlava na prsa, vylekala se a začala Kadeřníka přemlouvat ,“Jirko pojď, půjdeme do hajan,“ snažila se zvednout Kadeřníka.
„Hospodo nalij!“ zamával rukou ve vzduchu Kadeřník a začal zpívat „Výýsooký jaloveec…“ „Jirko, tak nehloupni, pojď, už máš dost.“
„Hele, Stračena, kde se tu vzala?“ ukazoval Jirka na imaginární krávu, kterou v ten moment viděl jenom on.
Nakonec se Poplužníkové podařilo s pomocí Mrďálkové zvednout Kadeřníka a odvést na pokoj, kde hodlala Poplužníková provést generální zkoušku kvality druhého největšího penisu OV KSČ. Zcela ožralý Kadeřník ale sebou bezvládně praštil i s botami do postele a zcela střízlivá Poplužníková se zlostí rozbrečela. A tak se odzkoušení kvality velikosti Kadeřníkova penisu odložilo na další výjezdní zasedání, případně na nějakou vítěznou komunistickou oslavu a rovněž Smradlavý na druhý den vypadal, jak čerstvě vylíhnutý z vajec. Holt, utužování soudružských vztahů bylo nevyzpytatelné.


Musí to být úžasné třeba po 30 letech na abiturientském srazu poznat své spolužáky z promoce.


Tak tady se musí nadržení Mohamedání orientovat podle pachu a smradu, jinak to nevidím, ale co když doma zvedne ubrus a pod ním najde orangutana . 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *