Šmejdi na vodě

 

To že počasí je sviňa, se dennodenně dovídáme v televizi, kde ve večerních zprávách v horovémk vysílání nejprve Jasánci sdělí občanům že jako první na světě mají čerstvé počty obětí po sebevraždách, vraždách a nehodách a poté začnou občany oblbovat, co všechno zdraží z důvodu rozežraného počasí, které už neví co by roupama dělalo a že už půl roku je takové sucho a vedra, že uschla i řepka olejná a nebo že 33 dní leje jak z konve a veškerou zemědělskou produkci odplavila velká voda a politici se radují, že Jasánci odvedli pozornost občanů díky velké vodě od jejich sviňáren, které dennodenně páchají na bezmocných  10 milionech občanů a tak jsem se rozhodl , že na to téma ještě napíšu pokračování hororu, ja, velká voda pomáhá exekutorům.

Tak po několika letech zase Česko pustoší voda, nestačí, že miliony lidí žijí z existenčního minima, na r.2013  bylo vyhlášeno skoro milion exekucí, tak ještě, aby toho lidi měli na starosti více, tak nad střední Evropou se usídlila nějaká pojebaná tlaková níže a chčije a chčije. Jsou i lidé, kteří patří k těm šťastnějším a v době středoevropských monzunových dešťů se prozíravě usídlili na kopcích a dokonce stačí splácet různé hypotéky, půjčky,  a desítky složenek za elektřinu, vodu, teplo, plyn, nájemné a bůhví ještě na co, prostě co si lidi vyřvali v r.1989 na náměstích a návsích a ještě u toho hulákání roztahovali prsty, jak kdyby mezi nimi měli plíseň a tudíž jsou jakž takž v pohodě, proti těm, kteří ztratili práci, onemocněli a z jiných důvodů se jaksi nemohli postarat sami o sebe dle kapitalistického hesla, kdo kapitalisticky nekrade, nemá nárok na život,  no a následně těm nešťastníkům ještě zešedivěly vlasy, když za zbytky peněz, pokud jim vůbec nějaké zbyly zjistili, že žrádlo už je dražší jak zlato.

A tak když si v současné době někdo pustí televizní kanál, ze kterého se nejdříve vyvalí smrad a lži, tak pak se zjeví Jasánci v oblecích a vázánkách, jak s odvahou téměř nadlidskou stojí v gumových holínkách po kotníky ve vodě, ( to aby ukázali lůze, že oni se vody nebojí, zatím co někteří blbci se ze strachu před trochou vody nechávají evakuovat) a masírují lidské mozky o ukázkové solidaritě, jak se lidé shlukují na sběrných místech, aby přispěli na sbírku pro postižené ( samozřejmě se dá očekávat, že vláda a parlament si po povodních zase odhlasuje zvýšení platů za to hovno, co pro lidi dělají), divákům u televizních stok z těch srdceryvných záběrů tečou po hubách krokodýlí slzy, ale stranou zájmu patolízalských Jasánků se dějí věci, proti jejichž morálce jsou hyeny dobrosrdečná a rozdajná zvířata a to exekuce.
Ještě podotknu, vzpomeňte si na mě, když tvrdím, že jakmile opadne voda, Jasánci se opět vrátí za své barové pulty, odkud budou voliče oblbovat komunistickými zločiny a vyzvedávat do nebes světlé kapitalistické zítřky.
To, že exekutoři jsou asi nejnenáviděnější kastou v současném systému netřeba rozebírat, když se někde ozve slovo exekutor, tak to působí na lidi, jak kdyby obecní rozhlas začal varovat na blížící se jednotky SS a dokonce i povolání rasa je daleko více váženo, než funkce exekutora, tak to je fakt, další věc je rovněž jistá a neoddiskutovatelná, kdyby to nebylo tak lukrativní koryto, určitě by to ti pojebaní Judr, Mgr a Rsdr a další, v mnoha případech bývalí komunističtí prokurátoři, žalobci a jiná komunistická soudní verbež a jejich parchanti nedělali, protože oni si toho jsou rovněž dobře vědomi, že s nimi celá společnost pohrdá a k výkonu této nechutné činnosti musí být kachní žaludek, který stráví i bahno. To, že v některých případech je exkuce věc společensky potřebná, tento pohled celé společnosti na tuto činnost nezmění.
Proto jsem si vymyslel parodii na činnost ecxekutorů, který pokud není pravdivý, tak připomíná skutečnost.
V Horní Prdelné v jisté komoře sedí za obrovským stolem celé UV exekuční komory ( nevím proč se to jmenuje komora, když do špajzky to má tak daleko, jako já do funkce amerického presidenta), všichni včetně exkutorského presidenta si vysvlékají saka a povolují vázanky a exekuční štětky roznášejí exekučním soudruhům a soudružkám občerstvení ve formě švédských pojízdných stolů.
„Soudruzi, svolal jsem vás proto, že se nám naskytla neobyčejná příležitost, která se v Česku vyskytuje jednou za 10 let k tomu, aby jsme bez problému vymohli pohledávky, kterými je naše komora zavalena, proto s okamžitou platností nařizuji krajským exekučním koordinátorům, aby zajistili, spolu s četníky, zámečníky, hasičema čluny a společně s těmito jednotkami rychlého nasazení vyrazili v rozvoděnných oblastech do evakuovaných prostor, kde nemovitosti, podléhající exekuci a budou zcela prázdné a nebude problém zabavit všechno, co vám příjde pod ruku, aby mohli být uspokojeni věřitelé, kteří na pohledávky čekají, jak koza na mrdání.Samozřejmě, že situaci je nutno využít beze zbytku a proto očekávám, že budete na rozvodněných tocích vykonávat svoji bohulibou činnost 24 hodin a deset minut denně. Je sice možné, že na vás z mostů a ze břehů budou házet rozzuření lidé shnilými bramborami, rajčaty a zkaženými vejci, ale vy nesmíte ustoupit, za vámi jsou už jen oprávnění věřitelé a ty musíme uspokojit. S ústřední komorou zde v Horní Prdelné bude spojení 25 hodin denně a každé dvě hodiny chci hlášení o probíhající akci. Akce má název Gaston na počest lachtana, který uhynul při povodni v r.2002. A upozorňuji, berte hlavně zlato. Rozchod.“
„Kurva, kdo to tam na řece jezdí motorovým člunem, to snad není možné, jestli to jsou cikáni a chystají se rabovat opuštěné obydlí, tak je vlastnoručně postřílím, já jsem na ústřední protipovodňové komisi navrhoval, aby byl vyhlášen vyjímečný stav, ale Nečas pry že ne, že čeští lidé jsou morálně vyspělí a samé takové debilní řeči, no a teď to mají“ huláká velitel hasičského záchranného sboru Kokotník za protipovodňovou hrází u Mělníka.
„Veliteli, to jsou exekutoři, mají na zádi vlajku s lebkou a zkříženými hnáty, objíždějí prázdné obydlí a rabují v domech, kde jsou vyhlášené exekuce a za sebou mají dokonce nákladní loď, na kterou nakládají lup“ hlásí s dalekohledem na očích dobrovolný hasič Močátko „a hele na Vltavě jsou ty čluny čtyři a dokonce tam vidím letadlovou loď Enterprise, ale místo letadel má na palubě kontejnery.“
„A na Labi, kousek od soutoku vidím známého lupiče, soudruha Podkoňového, ten dokonce objíždí exekuční adresy na své soukromé jachtě s celníky a justiční stráží a s doutníkem v hubě, to je ale hajzl, do řiti, škoda, že tu není odstřelovač, teď mám ten jeho rypák krásně v kříži v okuláru, joj, to by se mu rozletěla lebka, jak nahnilý meloun,“ hlásí další hasič Proudnica.
„To mě pojeb, jak to lidem vysvětlíme, že jsme je oblbli se záchranou života a zatím jim exekuční lupiči vyrabujou příbytky, já se na to vyseru, po povodních půjdu dělat politika,“ škube si ze zoufalství vlasy velitel hasičů Kokotník.
Pod uzavřeným mostem přes Labe u Litoměřic projíždí na jachtě skupina exekutorů, aby vyplenila okolí liduprázdného Terezína.
„Koukejte na ně, na svině, oni snad nemají ani úctu k mrtvým, umučeným za války v koncentračním táboře, oni jsou ještě horší jak fašisti a ještě mají tu drzost rabovat v opuštěném městě, máte tu někdo kulovnici, já je postřílím jak králíky, ti šmejdi se tu v Česku rozmnožili ještě více, jak psi Dingo v Austgrálii,“ huláká jeden z čumilů na břehu.
„Tady Delfín, tady Delfín, projíždíme pod mostem v Litoměřicích a vypadá to, že se lidé z břehu chystají po nás střílet!“ hlásí do ústřední komory v Horní Prdelné generální exekutorský tajemník pro oblast Terezína a bývalý komunistický prokurátor Judr. Hovnivál.
„Nenechte se zastrašit, proti smrti jste pojištění, vaše rodiny nebudou ztratné, konejte svoji povinnost, na to jste prošli náročným  výcvikem v Osvětimi,“ povzbuzuje je z vysílačky exekutorský president, bývalý komunistický žalobce, Judr. Sračka.
„Tady Delfín, tady Delfín, už po nás střílejí, prostřelili nám kompas a ustřelili nám vlajku Červeného kříže, kterou jsme se maskovali, vracíme se na základnu, konec,“ hlásí Judr. Hovnivál a pro sebe si mrmlá, “ to tak, kdo by mrdal moji starou, kdyby mě odpráskli, tak škaredou babu by neojel ani muslim.“.
„Tady Hitler, tady Hitler, pokračujte ve vytěžování nemovitostí, jinak budete vyloučeni z komory,“ vříská do vysílačky exekutorský president.
Jak nakonec dopadly vodácké rejdy exekutorů na rozvodněnýcxh řekách, kolik se jich utopilo a nebo jestli exekutoři v Krkonoších sjížděli rozvodněné toky na raftech jsme se již nedověděli, jelikož článek je zpracován na základě pořadu věřte-nevěřte a zda se jednalo o skutečnost a nebo o fikci z pohledu autora, jsme se rovněž nedověděli, ale jedno je jisté, může se to stát a nebo se to dokonce už stalo i vám.

Na snímku je budoucí dominantna Horní Prdelné na Letné místo Stalinova sousoší.

Vagateriánská klobása, tzv. Babišovka.

Tak vypadají zuby cyklisty po spurtu do cíle.

Pokud máte lepší oči než já, tak asi najdete, kde se nachází Česko.

Ach ta moje hlava dubová, kde jsem jenom ten ksich tuž viděl, v parlamentu, ve vládě, v obecním zastupitelstvu, opravdu nevím.

Tato sbírka má přednost před sbírkou na povodně.

http://crazycafe.centrum.cz/vtipna-videa/2013/1/7/videa/rom-vola-tisnovou-linku-158-nepochopite/?utm_source=email&utm_medium=email&utm_campaign=posli-kamaradovi

To si prohlídněte, stojí to za to, umlátíte se smíchy !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *