Roztrhaní politici

Fotka uživatele Josef Orel.

MOJE KRÉDO:   ŽIVOT JE KRÁTKÝ, SMĚJTE SE, DOKUD JEŠTĚ MÁTE SVOJE ZUBY

vaše profilová fotka

Listina základních práv a svobod

2/1993 Sb.

Poslední změna zákona:

 Čl. 17

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.:

(3) Cenzura je nepřípustná.

(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o sv své činnosti. Podmínky a provedení stanoví zákon.[4]

Pokud se vám článek líbil, ohodnoťe svůj názor zasláním SMS dle vašeho uvážení. Děkuji

brana (1)

 V nejbližší době hodlám vydat první knihu Komunisti před převratem a to na vlastní náklady, jelikož vydavatelé odmítli mé knihy vydat a označili je za rizikové,jelikož útočím na současný režim a na politické gaunery, čili nezbývá mi, než knihy vydat vlastním nákladem a poté prodávat jako smaizdat, k čemuž poslouží peníze z SMS. Původně  jsem na tomto webu vyvěsil reklamy a tímto děkuji všem, kteří na reklamy klikali, ale američtí soudruzi, kteří byli přes GOOGLE poskytovateli reklam, mě obvinili, že jsem si peníze za klikání naklikal sám a naklikané peníze jednoduše rozkradli a sebrali. No co konečně může člověk čekat od amerických sviní a podrazáků, že ano. 

Běžte už všichni Sluníčkáři, Havloidi, komedianti a kavárenští povaleči do prdele se všema stínovýma presidentama Horáčkem počínaje a Halíkem konče

 Fotka uživatele Josef Orel.

 

 

 

Táhněte vy političtí zmrdi do Sýrie, Libye a Afghánistánu a nezapoeňte sebou přibrat i černou tlamu Obamu a celou CIA, celou EU, představitele NATO a třeba i celou OSN


To by jeden nevěřil, jak je ta dnešní mládež slušně vychovaná!

 Svého času na FB jsem zhlédl video, jak horolezec Bém slintal do kamery televize NOVA a přichomejtl se k tomu nějaký černoch, zřejmě naturalizovaný Čech a začal Béma dupat, jaký je v Česku bordel. Nejdříve na něho spustil anglický a Bém si myslel že se jedná o turistu z Anglie, tak se nejprve usmíval jak měsíček na hnoji a poté černoch spustil spisovnou češtinou, že takové zmrdy, jako je Bém by nejraději chytil za koule a mrštil s nimi o zeď, což bych velice rád učinil i já a horolezec Bém se ohrazoval, že na to z čeho ho onen muž obviňuje, nejsou žádné důkazy, načež černoch ho uzemnil, že takový bordel, jaký je v Česku je dán právě tím, že všichni ví, že se tady kradly stamiliardy a nikdo nikomu nic nedokázal, což je dáno tím, že pokud nikdo nemá snahu účelově nikomu nic dokázat, tak se taky nic neprokáže. Ten černoch projevil mimořádnou odvahu a byl mi sympatická tím, že Béma poslal do prdele za všechny zkurvené české politiky poprčové doby, zatím co drtivá většina obyvatel Česka se schovává za anonymitu, nadává jenom doma a v hospodě a při volbách se chovají jak debilové a to mě nesmírně sere. Já taky píšu pod celou identitou a neschovávám se jak sralbotka za anonymitu, tak jako ten černoch by se měli chovat všichni normální Češi, ale já bohužel pozoruju, že Češi jsou ještě více zesraní než za komunistů. A to považuju za národní katastrofu, dokonce větší, než kdyby Česko postihlo zemětřesení o síle 19,9 Richterovy stupnice a nebo vybuchla Milešovka. Ale tajně kouskem duše doufám, že opět přijde podnět a lidé těm zkurveným převlečným bolševikům rozkopou tlamy na sračky a pošlou je ke všem čertům. 
Taky jsem koutkem oka zahlídl článek, jak někde v Pobřeží Slonoviny kajmani roztrhali svého ošetřovatele, když ho turisti ukecali, aby k nim sestoupil a chtěli si ho s kajmany vyfotit. No a kajmani se s ním nesrali a zbodli ho ke svačině jak malinu.
A tak mě ihned napadla myšlenka, jak by to dnes asi dopadlo s Kalouskem, kdyby sestoupil mezi lůzu a s přiblblým úsměvem by pozoval servilním Jasánkům, kteří by se ho snažili se Zavadilem vyfotit na přední strany svých deníků a nočníků, případně večerníků.
Nemyslím si, že v Česku existují kanibalové, kteří by Kalouska na místě rozporcovali (odborně se tomu říka rozbourali) jak vepřové na jatkách a na místě ugrilovali, ale nasranost obyvatel Česka je už několikanásobně větší, jak u kanibalů chuť na svíčkovou ze zadní Kalouskovy kýty. A proto si myslím, že k roztrhání slizouna Kalouska by došlo ještě ve větším fofru, než zmínění kajmani roztrhali svého ošetřovatele a havrani by do rakve už možna nenašli ani Kalouskovy brejle, protože ty by mu nasraný dav rozšlapal i s jeho slizounským ksichtem. No a pokud by nějaký vtipálek při sestoupení Kalouska  z finančního Olympu mezi socky, do megafonu zařval „TRHEJTE“, tak vsadím Klause proti Fidelovi Castrovi, že nasraný dav by rozsápal Kalouska i s jeho bodyguardy ještě důkladněji, než kajmani toho nešťastného černocha a nepomohl by mu ani mafián Háva i s celým zbrojním arsenálem Omnipolu.
Totéž samozřejmě platí i pro všechny současné politické šmejdy, jak se s oblibou říká, napříč ( nebo podél?) celým politickým spektrem. A na roztrhání rachitického Nečase by dokonce stačila úderná jednotka, složená z dětí jedné mateřské školky a na Tchoře by stačil trochu hladový jezevčík a před roztrháním by nestačil ani kapitalisticky zasmrdět.
Snad jediný, který by měl zatím šanci na přežití je známý konfident STB, taxikář Kubica, který momentálně i bez převleku připomíná bezdomovce a houmelesáka s IQ -20 a tudíž, než by ho nasraný dav stačil identifikovat, tak by se tento udavač lehce ztratil v davu přihlížejících bezdomovců a dost špatně by se trhal Íčko-Langr, který má na své prolhané tlamě na temeni nastřelené titanové hřebíky, naplněné jedem kurare, čili zde by musel být dav velmi opatrný a zřejmě by na toho zmetka neškodilo použít nášlapné miny a to by všichni čuměli, jak by byl krásně vykroužkovaný a rozvěšený po okolních stromech. Muselo by se ještě technicky vyzkoušet, jestli ty jeho titanové hřebíky z lebky by po aktivaci miny nelítaly luftem jak hřebíky z nastřelovací pistole.
A tak jsem se musel nasmát, když jsem si přečetl projev modré slepice, soudružky knihovnice Němcové, takového Bilaka s pičou, takto velitelky parlametních modrých blbů pro vybrané pravicové poslance na Modrém Hrádečku u příležitosti okupace ČSSR zcela zblblými sovětskými traktoristy v r.1968, když k nám zabloudili cestou do Kazachstánu, kde byli vysláni k rozorávání celin, jak byli současní převlečení komunisti nasraní, že pod dohledem  Rudé Armády nemohli rozkrást stát hned po jarním Pražském tání už v r.1968 a museli čekat až na srandovní převrat do r.1989 jak slepice na flus, kdy konečně v převlečení za modré ptáky mohli provést privatizační normalizaci.
Zde je výtažek z jejího projevu, který byl slátaninou knih Modré záře nad Prahou a Anny kapitalistky.
„Vážené sudružky, vážení sudruzi,
kurva to by ste nevěřili, jak ten čas kurevsky utiká, šak aj šeci sudruzi z UV ODS řikajů, že před dvaceti rokama im to stálo, jak při přebiráni vyznamenáni a teď už šeci majů úplně chciplé ptáky, tak rychlo zestárli a dyž ňa potkala před nedávnem sůdružka Livia, tož sa na mňa milúčko zaščůřila a vysekla ně komliment, že pry krásně vypadám, pry eště pěknějc, jak přestárlá Kabrhelová, šak ona dyž z pod duchny vybafne na Václava, tak ten z úleka zapomene aj předpověď počasi na najbližší tři roky a jaký je to uznávaný klimatolog.
A tož před barákem teho radia na Vinohradoch při tych různých zpominkách dokonca ten čas utěká eště skoro rychlejc jak světlo. A tož před tym rádiem skorem každý týdeň na neco zpomináme, hezůčky si u teho pobečime, eště že při tunelováni sa na šecko rychlo zapomene, no a ke konci prazdnin tu oslavujeme přichod tych okupačnich věrozvěstů z východa v tym památným roce 1968. A tož šeci sa radujeme, hlavně my, co zme si nakradli, jak po 22 rokách zme ucitili smrad z nastávajůci svobody, šecii zme začali zvedať hlavy a nekeří aj tupé makovice a pamatujete, jak zme sa šeci ptali a co to taká normalizaca a až teprva teď zme sa šeci dověděli, že pod patronátem ODS se stala normalizaca cestů hen k temu normálu, aby zme byli zákonodárci fungující demokratické země, keří sů na úrovni úkolů a odpovědnosti, keré zme na sebe vzali, šak nekeři z nás pod tyma úkolama su už aj trestně stihani, eště že sa nemusime přiznávať k nabytým majetkom, tož to by zme sa z teho šeci posrali .
Tož sůdružky a sůdruzi, čeká nás po dalšich volbách mimořádně těžká situace, bo už není co ukradnuť, proto důfám, že zme sa z tej  historii poučili. A tož tym šeckým odpovidám na častů otázku, kterů dostávám ze setkáni s členama ODS: esli má smysl si podobná výročí připomínať, esli su napajcované trvalým poselstvem pro dnešní generacu, zda su tým zdrojem můdrosti a příkladem pro generace budůcí. Tož povidám, sů a proto sa tu před tym radiovým barákem budeme slézať, dokáď nás komunisti nezaženů čakanem na výstaviště a nebo dokáď nechcípneme.
Tož čest praci sudruzi.“
„Ešče technicka připominka, sůdruzi, do sa chce přihlásiť do sůtěže o bronzový odznak Brigády kapitalistickéj práce, tož přihlášky sbirá sůdruh Dyba na lamparni na nádraži v Horni Prdelnéj a na přihlášce je heslo, kapitalisticky tunelovať, kapitalisticky žiť, tož před podepsanim musi každý potvrdiť, že s tým heslem sůhlasi a na zavřeni mojého projeva eště vás informuju, že posilame do Černobyla na Ukrajinu zdravicu sudružce Parkanovej, kera tam požádala o politický azyl jako zpěvačka ukrajinských národnich pisni.“
No a tak nás všechny převlečení komunisti oblbují už 26 roků po sranda prči, ale celých 25 roků nebyl nikdo schopen prosadit majetková přiznání, což je lumpárna nevětšího kalibru. Přičemž majetková přiznání existují ve všech vyspělých ekonomicky silných demokraciích, jako v Německu, Anglii a dalších a jsou nesmírně efektivní pákou v rukou tamních států v boji proti korupci a tunelování.
Někteří zákonodárci tvrdí, že přece majetkové přiznání podávají už dnes. To jsou ale oznámení o příjmech a darech, ne majetková přiznání a prostě tam chybí detailní přiznání majetku před vstupem do politiky, nejen politiků, ale i členů jejich rodiny, a pak i po odchodu z politiky.
Nahlédnout do svých majetků v současné době totiž dávají politici vždy jen ke konci června, kdy musejí oznámit, kolik si za uplynulý rok ke svému platu poslance nebo senátora přivydělali, jaké mají dluhy, nebo zda dostali nějaké cenné dary. Ale nemusejí prozrazovat, kolik nemovitostí a úspor měli, než se do funkce dostali.A tak spousta těchto politických šmejdů zcela běžně zapomíná na milionové příjmy a mnozí zákonodárci si ani s tímto jednoduchým přiznáním svých příjmů, dluhů a darů příliš hlavu nelámou, protože jeho pravdivost nikdo nekontroluje!!!!!
Prostě majetková přiznání by měl podávat každý, nad nějakou výši přijmů, čili už od obecních velitelství, až po UV a samozřejmě všichni podnikatelé ( asi by to nemělo smysl u bezdomovců). A každá neprokázaná koruna by podle mě měla být zdaněna 95 procenty, včetně zabavení majetku, by se vidělo. jak by najednou státní erár překypoval přebytky.Pozor, tento typ upírů se rozmnožil předevšim v bordelech, čili pokud někde uvidíte svítit červenou lucerničku, takovému místu se vyhněte velkým obloukem.

Typický chudý český učitel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *