Putin v Praze.


Muslimská svatba, ženich do poslední chvíle neví, jestli má nevěsta ptáka a nebo vagínu.


Cikánská svatba ze sociálních dávek.

Anglická svatba, lord a vévodkyně.


Česká svatba s holými prdelemi, ale ženich ví, že si bere babu.

PUTIN V PRAZE.


Velitel Číňanů už je dávno v prdeli, či vlastně v USA ( v podstatě je to jedno a totéž) a řiťolezná a prolhaná česká média ještě pořád rozebírají údajné české patolízalství v osobě Miloše z hradu před šikmookými rákosníky od řeky Jang-tse-tiang a okupanty Tibetu a mají staženou řiť, co tomu řeknou soudruzi z USA. Minulým článkem jsem parodoval řiťolezectví k okupantům Íráku, Afghánistánu a k rozvracečům desítek státních systůmů na světě a to americkým agresorům  aby bylo hodnocení českých vítačů kompletní, tak předkládám další parodii a to státní návštěvu Putina. Předesílám, že ruský vrchní velitel tu byl na návštěvě v době, kdy zde vládli současní váleční štváči z ODS a jejich přizdisráči z TOP09 v čele s gaunerem Kalouskem a málokdo v té době předpokládal, jak se vyvine situace na Ukrajině. A nikdo soudný nepochybuje, že Majdan byl v réžii CIA (Janukovič prodal firmě Shell zásoby břidlicového plynu na 50 let, zájmy USA na vybudování základen NATO  co nejblíže Rusku a další soudružské zájmy USASS v dané oblasti a jsem přesvědčen, že nápad sestřelit civilní latadlo se stovkami nevinných lidí, rovněz napadl choré mozky z CIA, aby tamní konflikt vygradoval, ono totiž sestřelení civilního letadla je jeden z nejlepších faktorů, jak vyvolat konflikt, například genocida ve Rwandě byla vyprovokována sestřelením letadla s Hutským papalášem a Hůtové z toho obvinili Tutsie a během velmi krátké doby zmasakrovali téměř milion Tutsiů a svět, včetně amerických soudruhů na to čuměl, jak kdyby se ho to netýkalo a najednou se může posrat ze záchrany tisíců  muslimských teroristů, prchajících z občanské války, vyprovokované nikým jiným, než zase soudruhy z USA)  A dodnes  čeští váleční štváči z ODSS a TOP09 začali hromadně pokřikovat, ať žije USA a SMRT komunistům z Kremlu na základě své komunistické rutiny z let před r.1989 a předevím zmrdi Kalousek a Švancenberk se předváděli, že sami půjdou Putinovi rozbít hubu.
Je neuvěřitelné, jak za 25 let od zasraného hadrového puče tento režim zdeformoval charaktery lidí v Česku, tak ony ty charaktery  byly zdeformované už po válce, tento režim to jenom vygradoval a zhazovat to na minulý režim je pokrytecké a účelové, zrůdnost některých lidských charakterů doslova v přímém přenosu je až šokující (Kalousek, Kocáb, Švancenberk, Němcová, Stanjura, Štětina, Dientsbier, Sobotka, Topolánek, Klaus a vůbec celé UV ODS za posledních 25 let a celé UV TOP09 včetně všech majitelů společností s rozumem omezeným) a nedělám si iluze ani o nastupujících parchantech, protože pokud jsou jim vymývány lebky současnými „profesory, jako jsou školníci Fiala, Putna, Vondra a další, tak po vypuštění do volného tržního hospodářství se budou chovat jako hyeny.
A víte přátelé, co je na tom nejděsivější, oni to sami o sobě vědí, jaké jsou lidské zrůdy, nevěřím tomu, že by byli natolik omezení, aby nevěděli co činí a to jenom podtrhuje fakt, jak pohrdají obyčejnými lidmi. 
 Nuž, jestli se můj postřeh se státními návštěvami povedl, nechám na laskavém posouzení čtenářů.
“ Kolik máme v Česku agentů ?“ zeptal se prezident Putin ředitele KGB.
„Asi pět tisíc. Jenom v Praze je jich dva tisíce pět set a ostatní jsou po okresních městečkách a dokonce i v osadách, hlavní štáb pak máme v Karlových Varech, jelikož Milovice již byly prozrazeny, ale především je tam daleko lepší zázemí, včetně ubytování a služeb.. Prakticky by jste neměl na nikoho nečekaně narazit a seznam spících agentů ve velkých stranách jsem Vám pane presidente zpracoval, máte ho na stole. Hlavně pozor na podplukovníka Kubicu a bývalého ministra vnitra Hudlana . Ty určitě během návštěvy potkáte, ale nesmíte se k sobě absolutně znát, jedině ke generálu Packovi a bývalému ministru vnitra Sachrovi, na ty to prasklo, ale generál Vacek všechny bývalé komunisty setřel a udělal z nich pitomce, když totiž o něm napsali , že byl agentem STB a potažmo KGB, tak v médiích prohlásil, že on nebyl žádným pěšákem, ale přímo tyto tajné služby řídil, to jste měl pane presidente vidět, ty protáhlé ksichty těch bývalých donašečů v ODS a ostatních stranách,“ informoval Putina šéf KGB. Putina do Česka pozval zmocněnec Evropské unie pro Česko Klaus a momentálně na půdě parlamentu probíhá dohadování, kdo všechno se s Putinem setká.
„Komunisti nemají právo, ti ať jsou zalezlí v těch svých děrách a na Putina zapomenou, ti si už za ta léta užili sovětských soudruhů dost a dost, není třeba, aby byli při každé návštěvě. ,“ horlil Topolánek
„Běž se oběsit vole, pořád tady něco melete o Sovětské okupaci a komunistech a teď se můžete podělat od servility, když má přijet Putin, to je přece taky komunista, blbče a navíc umí judo, jen počkej Topolánku, až s tebou třískne o dlažební kostky, to si potom dva roky neužiješ sex ,“ rozzuřil se velitel komunistů Filip.
„Ale my organizujeme jeho bezpečnost, tak máme ve všem přednost, kdyby se mu něco stalo, tak se půjdu oběsit ,“ ozval se Langr, načež se mu dostalo doporučení, že se může jít oběsit okamžitě a nic se nestane a Ransdorf mu dokonce ihned nabízel oprátku, kterou někde okamžitě vyhrabal.
„Bezpečnost pro vás vyplývá ze samé podstaty, protože velíte vládě, ten kdo by velel vládě místo vás, tak by taky zajišťoval bezpečnost ,“ uzemnil Langra Paroubek.
„Taky musíte být při každém vítání vyznamných státníků, určitě opruzujete i u vítání nových občánků a přitom nikdo o vás nestojí,“ urazil se Langr na Paroubka.
„Jestli o nás někdo stojí nebo nestojí, tak to nech laskavě na něm ,“ odsekl Paroubek.
„Ale pánové, nehádejte se, vypracujeme časový harmonogram pro každou velkou stranu, kdy se která s Putinem setká a bude to, my zelení klidně počkáme na císařské louce, až na nás dojde řada,“ uklidňoval situaci Bursík, ale pozorně sledoval okolí, aby zase od někoho nedostal po hubě.
„A kdo ho vůbec pozval?“ otázal se bezelstně Čunek.
„No přece my,“ ukázal na členy ODS Topolánek.
„Jak vy, kdyby jsme mu nenapsali, že tady ještě pořád máme významné slovo, a že zvací dopis pro sovětské činitele z roku 1968 je stále v platnosti, tak by se v Česku ani neukázal, možná že by dokonce nad Českem ani v životě nepřeletěl letadlem,“ ohradil se Filip.
„Nevím, co si tady uzurpujete právo na Putina, když dal jasně najevo, že bez nás by po vás ani neplivl,“ suverénně prohlásil Paroubek.
„Já si myslím, že v současné době ani Putin nemůže zavírat oči před globálním oteplováním jak Klaus, proto musíte uznat, že i kvůli nám přijede do Česka,“ přihodil si Bursík.
„Již několikrát se sešel s papežem a my katolíci máme jeho plnou podporu,“ nechtěl zůstat pozadu Čunek , „dokonce do Ruska pozval několik kardinálů, aby tam šířili katolickou víru jako lidoví věrozvěstové.“
„No, ať je to jak chce, každopádně dejte pozor, aby ho v Česku neodstřelil dynamitem opásaný nějaký muslim, potom ani nechci domyslet, kde by jsme všichni byli,“ uzavřel dohadování razantně Paroubek směrem k Langrovi.
„Langře, stupeň nejvyšší pohotovosti, ostřelovače chci vidět na každé větvi stromu, bezdomovcům zaplatíme po dobu návštěvy Putina zájezd do Osvětimi a pod mosty nebude ani jeden bezdomovec, natož noha,“ přikazoval na poradě vlády Topolánek „a ty Judito se postarej, aby zase nedošlo k trapasu, k jakému došlo, když tu byl Jelcin,“ obrátil se na ministryni míru a války Parkanovou ,“ zpívat tentokrát nebudeš, tak se soustřeď na ty svoje vojáky.“
Co se stalo.
Když byl v Česku na přátelské a soudružské návštěvě Jelcin jako president, při slavnostní přehlídce, když velitel zařval PAL, tak jeden z členů slavnostní jednotky si omylem dal do zásobníku ostré náboje a při palbě zastřelil několik holubů, kteří zrovna letěli nad letištěm, přičemž tři mrtví holubi spadli Jelcinovi na hlavu. Ten se tak lekl, že chtěl okamžitě nastoupit zpátky do letadla a odletět zpátky do Ruska, naštěstí duchapřítomný generál Puška vytáhl z kapsy plácačku vodky a situaci zachránil, tak že se Ruská delegace ožrala už na letišti a měli co dělat, aby trefili do hotelu.
„Neboj se předsedo, už jsem je varovala a všechny ostré náboje byly armádě zabaveny, dokonce i odloučeným jednotkám, dislokovaným v Afghánistánu a v Iráku,“ ujistila Topolánka Parkanová.
„Předsedo, prověřujeme každý detail i sebemenší náznak něčeho podezřelého, co by mohlo Putina ohrozit. Zapojili jsme do akce všechny bývalé příslušníky STB, protože ti mají největší zkušenosti z dob návštěv Chruščova a Brežněva. Zatím se ale žádný prověřovaný detail nepotvrdil jako nebezpečný,“ informoval celou vládu Langr.
„Na velvyslanectví už se nám hlásil ruský tým specialistů, který se bude podílet na bezpečnostních přípravách,“ informoval ministr Švancenberk „ale dívali se na mě, jak na exota, protože ještě nikdy v životě neviděli živého šlechtice, i když jsem je ubezpečoval, že do cara mám ještě tak daleko, jako do funkce amerického presidenta.“
„A kolik jich vlastně přijelo?“ byl zvědavý Bursík.
„To mě právě ten jejich velitel odmítl prozradit, prý by jsme to vykecali a Putin by mohl být ohrožený, tak ani nevíme, kolik jich tu zůstane po návštěvě jako tajní agenti KGB,“ pokrčil rameny Švancenberk, „ale do kanceláře mě jich napochodovalo čtyři sta a ostatní prý zůstali venku, aby pozorovali okolí a když jsem se podíval z okna, tak jsem vůbec kvůli obrovskému davu lidí neviděl na protější dům ,“dodal Švancenberk.
„Máte spočítány všechny kanálové vpustě po celé trase, co Putin pojede?“ dotázal se Čunek.
„Samozřejmě, v každém kanále bude člen Veřejné bezpečnosti v gumovém oděvu pracovníka Technických služeb,“ kývl Langr.
„Jaké požadavky od české strany ruský tým požaduje?“ otázal se Topolánek Lichtensteina.
„Žádné, prý si poradí i bez nás a vypadli, jak když do nich střelí, ani nevíme, kde se ukryli nebo zakopali, možná zatím provádějí inspekci terénu v Brdech, kde bude americký radar ,“ pokrčil rameny Švancenberk, „prý s takovými akcemi mají zkušenosti, které nemá nikdo na světě,“ dodal.
„Dalíku, jsi napojený na špičky v podsvětí?“ zeptal se Topolánek svého pobočníka, bez kterého se ani nevymočil.
„Jasně předsedo, kdyby se něco mezi mafií šustlo, hned jsem informován, stálo to sice balík, ale určitě se to vyplatí“ ujistil svého šéfa Dalík, “dokonce jsme navázali nerozborné přátelství i s mafií v Palermu.“
„Kolik?“ chtěl vědět Bursík, jako místopředseda vlády.
„Do toho ti nic není, starej se o čistotu vzduchu,“ odsekl Topolánek.
„Na hranicích a na letištích zkontrolovat každého muslima včetně jeho vnitřností. Spojte se se Šulínkem, ten zajistí, že celníci do každého nalijí pět litrů kontrastní tekutiny a hned se ukáže, jestli v žaludku nepašují semtex a nebo v botě nepašují nášlapné miny,“ přikázal Topolánek Pospíšilovi  „a na nejexponovanějším hraničním přechodu na Slovensko v Lanžhotě nasaďte toho bývalého komunistického bachaře, co dělal vězňům filcunk a budeme mít jistotu, že v tlustém střevě do Česka nikdo nepropašuje ani špendlík, natož demontovanou dalekonosnou pušku .“
„Každopádně se tentokrát Langře spoj s Hudlanem a musíme na čas odhodit vzájemné napadání a společně postupovat při ochraně Putina!“ přikázal Topolánek a další sraz všem zúčastněným oznámil za týden.
Ruský letoun Pěrvyj samaljot Putinovskij přeletěl státní hranici Česka.
„Pane presidente, kolik cvičných cílů mám vystrčit z letadla po přistání, celkem jich mám k dispozici deset? “ táže se velitel ochranky.
„Tady stačí čtyři, kdyby to bylo Polsko, tak by jich muselo být osm,“ odpovídá Putin.
„Koukám, že tady je ptáků jak much, asi se tady množí geometrickou řadou jak potkani,“ ukazuje Putin z okénka letadla.
„Však jsme taky v ptačím království, Česko má ve znaku lípu se sedícími modrými ptáky,“ informuje nezasvěceného Putina mluvčí zahraničních věcí Nikolaj Mrdič.
„Tak srp s kladivem už je ve šrotu?“ diví se Putin.
„No jo a dokonce jsou tyto symboly trestné, říkal jsme mechanikům, aby po přistání nezačali máchat v rukou kladívky, protože by taky mohli jít sedět na tvrdo a představte si pane presidente, že tady dokonce mají zákon o pomluvě a křivém pohledu, za který je až doživotí,“ odvětil Mrdič.
„A to nás budou vítat jenom děti do patnácti let?“ diví se Putin, „vždyť všichni nad čtyřicet let museli být u komunistů , když jich volilo skoro sto procent, tak co machrují se srpem a kladivem, když ho drželi v ruce prakticky všichni ,“diví se stále Putin a kroutí hlavou nad těmi českými kotrmelci.
„Znáte Čechy, ti se dokáží přebarvit v každé situaci, dokonce i po zemětřesení,“ konstatuje Mrdič.
Na letišti ve staré Ruzyni stojí v pozoru celá vláda, Klaus s bodyguardy a asi pět tisíc lidí s obrovskými kyticemi. Na střeše odbavovací haly včetně řídící věže vlají české, ruské a americké vlajky.
„To je ještě větší šaškárna, než s Buschem,“ šeptá velitel ochrany letiště svému zástupci.
„To jsem zvědavý, jestli se Klaus bude s Putinem líbat jak Husák s Brežněvem?“ je zvědavý velitel.
10:00 -Na obzoru se objevuje černá tečka, která se stále zvětšuje, až je vidět obrys celého samaljotu, a letadlo přistává. Otevírají se dvířka a z letadla vypochodují čtyři osoby, převlečené za Putina, schází ze schůdků a stále se nic neděje. Když se cvičné cíle zastaví na letištní ploše v zóně nikoho, mají příkaz půl hodiny stát, kouřit a nenuceně se bavit mezi sebou. V tom se ozvou výstřely a cvičné cíle sebou švihnou na beton, že jsou z nich jenom placky a z nebe na letištní plochu žuchnou čtyři mrtvé ptačí těla. Všichni ztuhnou, vzduchem začnou létat kytice a v rukou asi pěti tisíc lidí se najednou místo kytic objeví samopaly, jelikož se jedná o předvoj ruských bezpečnostních jednotek, zajišťujících bezpečnost Putinovy návštěvy.
„Co se děje?“ křičí do mikrofonu u huby Langr.
„Nevíme “ odpovídají velitelé zabezpečení návštěvy.
„Sakra, Kloboučník!“ pleskne se do čela velitel letiště .
„Kdo je to Kloboučník?“ řve Langr.
„To je profesionální odstřelovač ptáků nad letištěm, aby nedocházelo ke střetům letadel s ptáky při vzletech a přistáních. Když se takový pták nasaje do tryskového motoru, tak je to průšvih,“ vysvětluje velitel letiště „a určitě mu nikdo neřekl, že přiletí Putin, on totiž na letišti i spí a nikomu se na letišti nehlásí, dokonce nepoužívá ani píchačky, aby tak zmátl ptáky, kteří z toho důvodu netuší, že je v práci,“ dodal velitel letiště.
„Sakra a kde ten Kloboučník je, okamžitě mu zavolejte, ať přestane střílet!“ přikazuje Langr.
„Kloboučníku, přestaň střílet a rychle se zakopej do země, nebo tě rozstřílejí, že s tebe bude jenom fašírka,“ křičí do mobilu velitel letiště.
Parkanová pokrčí pravou ruku v lokti a do lokte strčí dlaň levé ruky a zakomíhá pravou rukou. Gesto okamžitě pochopí Topolánek a znamená, žádný člen čestné jednotky neměl ostré, když Jelcinovi spadli na hlavu tři mrtví holubi, zdupej si ministra vnitra! Topolánek jenom pokrčí rameny a mávne znechuceně rukou. Je jasné, že za to někdo bude bručet. Po tomto incidentu, kdy je znovu detailně prohledáno okolí letiště pomocí stopadesáti psovodů i se psy, Kloboučník zmizel jak pára nad hrncem a nic závažného se již neshledalo, vystupuje z letadla sám Putin, kterého ovšem není vůbec vidět, protože je obklopen deseti dvoumetrovými bodyguardy. Pět tisíc lidí na terase letištní budovy nemává, protože kytice jsou rozesety po letištní ploše a mávání se samopaly by vypadalo, jako nová invaze sovětských jednotek do Česka. V rukou Bursíka a bývalého komunistického dopisovatele Rudého práva v tehdejším Sovětském svazu Štětiny se objevuje transparent, na kterém je nápis:
Žádáme dodržování lidských práv v Rusku.
Putin provede přehlídku čestné jednotky stráže hradu, čestná jednotka provede k líci zbraň a ozve se několik salv. Před Putina spadne mrtvý holub.
„Tak když to nebyl Kloboučník, tak kdo to teď byl?“ řve Topolánek na Parkanovou, „jestli zjistím, že některý blbec z čestné stráže měl ostré, tak skončíš jako barová zpěvačka!“ zahrozí Topolánek Juditě.
Putin ovšem zachová nadhled a s úsměvem podotkne směrem k Klausovi, „vy se tu v Česku střílíte navzájem?“
10:45- po vzájemném líbání a poplácání po zádech, když Putin cvičně provede judistický chvat se spícím Švancenberkem a vzorově ho položí na lopatky, nasedá Putin do automobilu a celá kolona pěti set aut vyráží směrem do středu Prahy a dále směrem k hradu . V prvním autě stále ještě otřesený Švancenberk říká Langrovi, „jestli nás zastaví nějaký dopravák, jak při návštěvě Obamy, tak raději emigruj.“
„Mám u sebe ostře nabitou pistoli a na místě bych ho odpráskl,“ výhružně zavrčí Langr. Naštěstí po dopravní policii není ani stopy a rovněž na chodnících se objevuje teprve po několika kilometrech skupinka Ruských turistů, kteří na kolonu zamávají, jelikož se domnívají, že je míjí kolona aut s ukrajinskou mafií, která vybírá výpalné za pracovní pobyt bývalých sovětských pracujících v Česku.
„To za Brežněva se tu lidé málem ušlapali. To je jednotky STB natlačily k chodníku a stály za špalíry s nasazenými bodáky, tak že lidé nemohli ani ustoupit, ani vejít do silnice, no byl to nářez,“ konstatuje Švancenberk, „vždycky se několik nadšených dělníků udusilo v davu a jednou byl mezi nimi dokonce i rolník, to by se u nás v Rakousku nemohlo nikdy stát.“
„No, pár pionýrů tu mohli nahnat, nic by se nestalo, nebo aspoň skauty ve stejnokrojích, Putin se tu musí cítit jak v poušti Kara-Kum,“ prohodí Langr.
„Však za Busche to nebylo o moc lepší, Vondra se pořád vytahoval, jak lidé budou nadšení Amerikou a jenom pár bezdomovců si myslelo, že vyžebrají na pivo ,“ uzemnil ho Švancenberk.
„Ona by se měla ta demokracie trochu zkrouhnout, lidé si už moc dovolují, vůbec z nich nečiší nadšení a jenom jsou pořád zamračení a nikdo neví na co,“ smutně prohodil Langr. Kolona bez problému dojela na hradní nádvoří hradu a Klaus zmizel s Putinem za dveřmi, kde se zamkli.
12:00 -V ostatních prostorách hradu se usazují průmyslníci a uzavírají se kontrakty na společných obchodních aktivitách. Štětina s Bursíkem jsou zalezení neznámo kde, protože nyní by jejich upozorňování na porušování lidských práv v Rusku bylo jako pěstí do oka a bylo by pravděpodobné, že průmyslníci by na ně poštvali rotvajlery. Mimo jiné miliardové kontrakty se řeší především energetické zásobování Česka z Ruska a dodávka ropy a plynu.
„Měli jsme tu dlouho tmu, dokonce několik let,“ informuje Klaus Putina, „ale teď už musíme svítit, to by nám občané neodpustili, kdyby se kradlo pořád jen za tmy, občas se musí na nějakého blbce posvítit, který se při tom kradení nechá chytit a jelikož ta zeměkoule v posledních desetiletích nějak blbne a nevíme, jestli nedojde ke globálnímu ochlazování, tak samozřejmě, budeme potřebovat i hodně plynu na topení .“
„Chápu, u nás je to podobné, ale vymluvili jsme se, že jsme museli spoustu energie prodat do zahraničí, aby jsme vyrovnali dluhy po komunistech,“ chápavě pokyvuje hlavou Putin.
„Tak to musíte být ve státním rozpočtu v plusu,“ konstatuje závistivě Klaus.
„To si jenom myslíte, ono se totiž toho rozkradlo desetkrát víc než za komunistů,“ smutně zavrtěl hlavou Putin a Klaus si ulehčeně oddechl, že se někde kradlo ještě více než v Česku. Po všech podepsaných dohodách, memorandech, obchodních kontraktech a spolupracích si všichni připijí, ale před médii jen tak na oko a každá skupina na sebe významně mrká, pak to roztočíme drahouškové.
14:31 – začíná tisková konference obou představitelů.
„Hrozí nám ještě někdy invaze z východu?“ ptá se zástupce Hospodářských novin.
„Ne, nehrozí, jelikož technika spěje kupředu mílovými kroky, tak v současné době již mají ruští traktoristé navigační zařízení, které zamezí tomu, aby zase blbě nezabloudili do Česka, což v roce 1968 ještě neexistovalo a došlo k tomu trapnému omylu a nedopatření, které se dle nejnovějších poznatků nebude opakovat ani za sto let,“odpovídá Putin, „ale měly by se v Česku kompetentní osoby zamyslet nad vybudováním amerického radaru v Brdech, pak by invaze hrozit mohla, jelikož by jsme traktoristům tyto navigační přístroje odebrali,“ odpovídá Putin.
„V jakém duchu probíhala diskuze mezi českou a ruskou stranou?“ ptá se redaktor Receptáře Přemek.
„Naše diskuze probíhaly v přátelském a srdečném ovzduší a věřím, že tato návštěva nastavila zrcadlo novému impulsu v česko-ruských vztazích. Jsme si dobře vědomi, že návštěvy z minulosti by neměly být zátěží pro přítomné návštěvy a my máme zájem na spolehlivých dodávkách ropy a plynu a věřím tomu, že topný olej a nafta z Ruska nebude moci být falšována,“ odpověděl Klaus.
„A jak bude spolupráce probíhat v oblasti atomového jádra?“ táže se reportér Večerní Prahy.
„S panem Topolánkem jsme podepsali kontrakt mezi jeho Valašskou atomovou elektrárnou a Ruským jaderným výzkumem, že v jeho elektrárně budeme investovat několik stovek milionů a naopak, firma VAE na oplátku rozšíří dodávku tepla na Sibiř,“ odpověděl Putin.
„Jednali jste o stavu demokracie?“ zní další otázka.
„O stavu demokracie jsme jednali a mohu všechny ujistit, že tomuto problému se Rusko intenzivně věnuje v Čečensku a Česko vždy po volbách,“ odpověděl za oba Putin.
„Jsou vztahy čistě pragmatické, nebo jsou ještě věci o kterých nikdo neví, které nás spojují?“ zní další otázka v narážce na mezinárodní zločin a mafii.
„Naše vztahy jsou v normálu, ale samozřejmě, že základem našich vztahů je pragmatismus, ale jsou věci které nás sice spojují, ale jsou méně významné než pragmatismus?“ odpověděl Klaus, čímž dal jasně najevo, že do podsvětí se oba představitelé nemíní srát.
„A co společná minulost?“ zní poslední otázka. „
“ Minulost by neměla být využívána k rozdmýchávání protiruských nálad. My neneseme za minulost žádnou právní odpovědnost, ale mravní odpovědnost si nese každý z nás v sobě. Pokud by jste si to chtěli vyřídit osobně, vykopejte si Brežněva a Husáka a pošlapejte jim žebra ,“ uzavřel tiskovou konferenci Klaus.
17:02 -Po tiskové konferenci odejel Putin do hotelu, kde se ubytuje a duševně připraví, jelikož večer se celá ruská delegace vrátí na hrad , kde se zcela jistě všichni ožerou do němoty. Na hradě se to rozjelo ve velkém. Stoly se prohýbají pod dobrotami ze zvěřiny a ryb,víno a whisky teče proudem. Někteří méně důležití politici se již ztratili s tlumočnicemi a hosteskami v nesčetných pokojích , několik náměstků ministrů si odskočilo domů s jídlonosiči, plnými dobrot a Putin se skvěle baví.
„Nazdar,“ zdraví Putina zubař Macek, bývalý boss ODS a ihned zavrhne myšlenku na pohlavek jak v případě Rátha, jelikož Putin by s ním vymetl podlahu ve všech prostorách hradu.
„Ale nazdar, hele nemohl by jsi se mi podívat na čtyřku vlevo dole, trénoval jsem karate a soupeř v posledním tažení, pravděpodobně v předsmrtné křeči, mě zcela nečekaně kopl do sanice,“ zdraví se Putin s Mackem a galantně políbí ručku Bleškové.
„Beze všeho, mám nové zubařské křeslo, hydraulika je na páru, využívám tepla z kotle pro ústřední topení na dřevo, protože dodávky plynu nějak váznou,“ chlubí se Macek a pokračuje, „rád bych tě soudruhu provedl svým knižním velkoobchodem,“ a na důkaz oddanosti předává Putinovi osobní dárek a to trilogii Souostroví Gulag od Solženicyna. Silně podnapilí Kočárník s Klakem se objímají kolem ramen, připotácí se k Putinovi a Kočárník s flaškou v ruce hrozí prstem, „i ty jeden rošťáku, tak ty chceš odlišit naftu od topného oleje, ty, ty jeden…,ale my si poradíme, to se neboj,“ a odpotácí se se Klakem k zástupci Oil Company.
„To víš, trochu se kluci rozparádili, v práci nesmí pít a tak když se dorvou k chlastu, tak jsou jako urvaní z řetězu,“ omlouvá je Klaus.
„Prosím tě, já jsem na to zvyklý, u nás se umí kluci rozparádit, to by jsi koukal a dokonce i v práci ,“ uklidňuje Klause Putin a pokračuje, „v tuto dobu už by většina hrála Ruskou ruletu a černí havrani by nevěděli, kde mají první skočit.“
„Tak na to jsou ti naši hoši příliš zbabělí, ti se mají sakramentsky rádi, ti by ruletu hráli jedině tak s dětskými pistolkami na vodu,“ konstatuje Klaus.
„Tady Langr,“ poslouchá v mobilu informaci ministr.
„Tak máme toho Kloboučníka, BIS ho vypátrala na letišti v Orly v Paříži,“ informuje ho Dalík, „představ si, že když ho zatýkali, tak chtěl zrovna jet na hrad a neustále vyhrožoval, že postřílí všechny ptáky v Česku, bylo to opravdu za pět minut dvanáct,“ radostně sděluje Dalík.
„Hele, ať mu Kubica dá pořádnou nakládačku a hoďte ho do nějakého sklepa na slámu,“ končí Langr. K Putinovi přichází Paroubek s Škromachem.
„Nazdar socani,“ vítá je Putin, „tak jak se daří, neštvou vás ptáci moc?“ ptá se.
„Jednou jsme dole, jednou jsme nahoře, je to tu jak na houpačce, ale celkem to ujde,“ odpovídá diplomaticky Paroubek, “sice když mají ptáci průjem, tak je od trusu celé Česko, ale my to potom navoníme růžovými poupaty.“
“ Vysoký jalovééc, vysooooký…. huláká Topolánek a připotácí se k hloučku, “ nazdááár Pa..hro..ubku ,“ a uštědři Paroubkovi pořádný štulec, až ten, aby neupadl, obejme Klause.
„Honem to vyfoťte,“ zuřivě gestikuluje Ráth, „to je bomba, Klaus se objímá s naším předsedou, tak to tu ještě nebylo,“ řičí nadšený Ráth. Ochranka odvede ožralého Topolánka, protože hrozí nebezpečí, že Putinovi by se mohlo zachtít zatrénovat karate a to by Topolánkovi nepomohli ani všichni komunisti, kdyby je povolal z děr.
„Už se vám při nějaké státní návštěvě stalo, že by při slavnostním defilé někdo střílel po ptácích?“ ptá se Putin Klause.
„No jednou se to přihodilo, při přeletu Severokorejské vládní delegace z návštěvy Azorských ostrovů požádali o mezipřistání a doplnění kerosinu. No a než mechanici natankovali, tak Kim Čong Il se přátelsky bavil s Topolánkem a Filipem a v tom začal někdo střílet a z nebe začali padat mrtví holubi. No samozřejmě vznikl obrovský zmatek a Kim už mačkal číslo na červeném telefonu, aby vydal rozkaz k vypálení raket dlouhého doletu s atomovými hlavicemi, ale ten Kloboučník je takový ostrostřelec, že mu vystřelil telefon z ruky. No Kima jsme utěšili teprve slibem, že v Česku bude do deseti let zpátky komunismus a že my co tu teď vládneme, jsme v podstatě stále komunisty, akorát že krademe poněkud víc, než když jsme byli pravými komunisty“ vykládal Klaus a Putin se zaujetím poslouchal.
„Ten Kim je blbý, jak daleko vidí, ale my na něho z vysoka kálíme, ať si ho odstraní Amíci, my máme dost práce s Čečenci.“
„Ale s tím radarem v Azerbajdžánu jsi Busche převezl,“ uznale poplácal Putina po zádech Klaus, „když tu byl na návštěvě, tak se kroutil jak had, ani se neožral, jak je u něho zvykem, byl z toho celý vykolejený.“
„Tak to mě poradila Merkelová.“
„Merkelová ?, to bych tedy do ní neřekl. Já jsem zatím považoval za nejvyčuranější babu Mařenu Tačerovou ze Skotska?“ divil se celou hlavou Klaus.
„No slyšel jsem, že ta vaše ministryně války a míru je vyhlášená Kalifornská pěnice. Busch prý měl slzy v očích, když mu zpívala a to je co říci, tomu tak hned něco nezměkne,“ uznale ohodnotil Juditu Putin.
„No však kdyby nebylo Gagarina, tak neměli s Vysmýkaným co zpívat,“ vrátil kompliment Putinovi Klaus.Najděte 5 rozdílů.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *