Pravicová STB v akci.

Demokracie vznikla ve starém Řecku a ve skutečnosti to znamenalo vládu lidu, čili i staří Řekové už dávno věděli, že parlamentní demokracie je jenom totalita několika set posranců, tak zvaných zmrdů, kteří rozhodují o životě a smrti milionů obyvatel té které země, Česka nevyjímaje. A tak pomocí odposlechů jsou sledováni občané a političtí protivníci, aby mohlo kdykoliv dojít k nějakému mosntrprocesu po vzoru komunistických 50-tých let, kdy o rozsudcích rozhodovali krajští tajemníci KSČ, v současné době, to zase organizují generální tajemníci velkých stran, které jsou u moči, viz. Ráth nebo Babiš , kteří jsou překážkou v budování svtlých otrokářsko-kapitalistických zítřků, popozítřů a dalších popopo… a ruší současné močnáře při mlaskání u koryt. No o pochybostech náznaku nějaké demokracie stačí znát totalitní manýry amerického Facebooku, kde jenom kváknete něco proti vládnoucí moči a okamžitě řiťolezní administrátoři, takovému člověku zablokují zobák.

Tak se profláklo, že pravicová STB dokonce prověřovala před smrtí Otakara Motejla, tehdy generálního ombudsmana. Nic hnusnějšího snad v této debilní Kocourkovské zemičce pravičáci ani nemohli vymyslet. Přitom Motejlovi všichni ti státní zástupci, zkorumpovaní soudci a debilní praporčíci z STB nesahají ani po kotníky a pojmenování justiční mafie na ně sedí jak ušité.

„Udělejte něco s plýtváním peněz na úřadu veřejného ochránce práv, co si vlastně myslí, oni úplně zbytečně plýtvají penězi na pomoc při výstavbě azylového domu pro děti za speciálních škol,“ ozval se u nejvyšší státní zástupkyně Joanety Vesecké telefon, ve kterém se nějaký majitel společnosti s rozumem omezeným ve své kapitalistické uvědomělosti rozčiloval nad údajným rozkrádáním majetku v kapitalistickém vlastnictví pro nějaké socky.
A tak se na utajeném místě v šachtě teplovodního kanálu v Brně sešli nejvyšší státní zastupička Joaneta Vesecká, mafián Íčko , kořenový expert Kubice, velitel místní STB generál Otík, velitel pomocné stráže STB major Vyskoč a 5 tisíc členů brněnské STB, aby udělali tomuto řádění přítrž.
„Pane Íčko, co navrhujete za opatření, aby si ombudsman uvědomil, že si nemůže vyskakovat, jak se mu zlíbí?“ zeptala se Vesecká.
„Okamžitě nasaďte štěnice po celém prostoru veřejného ochránce práv, nasadíme mu na pracoviště několik spících agentů, převlečených za socany, ale tím nemíním, že budete při kontrole motýlů chrápat, naopak, budete 25 hodin denně neustále v bdělém stavu a když si Motýl pšoukne, tak chci mít okamžitě informace o hlasitosti jeho prdu a intenzitě smradu,“ přikazoval Íčko, “ rovněž nepřichází v úvahu, aby nasazení agenti napochodovali k Motýlovi se síťkami na chytání motýlů, to by vypadalo jak pěst na oko a pokud se podaří některému agentovi nenápadně zavést štěnici Motýlovi do tlustého střeva, dostane pochvalu před modrou standartou.“
„Ale co když nic nezjistíme a nenajdeme ?“ vznesl zoufalý dotaz zástupce STB, generál Otík, stínový ministr vnitra za ODS.
„Tak to vůbec nepřichází v úvahu, i kdyby jste měli najít hovno, tak ho chci mít do pěti minut na stole, soudružka Vesecká vás bude nenápadně kontrolovat v převlečení za Viktorku  a všechno okamžitě hlásit veliteli pomocné stráže STB soudruhu Vyskočovi, ten bude styčným praporčíkem mezi mnou a agenty a pro oklamání opozice, bude při kontaktu a přebírání zpráv jenom mečet“ seřval Otíka Íčko, „jinak, když zklamete, tak po žních pomažete ke komunistům!“
A tak několik měsíců probíhalo utajené vyšetřování současné STB v akci, nazvané Noční Motýl , satelitní družice byly zahlceny zprávami ze stovek štěnic z okolí ombudsmana, že nakonec i CIA došla trpělivost a zaslala české vládě šestisté varování, že pokud budou rušeny špionážní akce nad KLDR českými štěnicemi, tak USA zruší s Českem soudružské a přátelské styky a odvolá velvyslance.
„Kurva, on nám exnul,“ ovalo se vyděšeně z jedné ze štěnic, kterou měl spící bdělý tajný agent voperovanou v levém varleti.
„Kdo exnul, sakra upřesněte hlášení,“ rozčiloval se ve velitelském velíně Íčko.
„No přece Motýl, co máme dělat?“ zoufale kvičel agent Otík.
“ Vyšetřování skončilo, zapomeňte !“ zařval Íčko a okamžitě svolal Veseckou a Otíka, „pokud na veřejnost pronikne sebemenší náznak, že jsme sledovali a vyšetřovali Motýla, tak jsme v prdeli, všchny, co se na vyšetřování podíleli, okamžitě odvelte do Afghánistánu, tam už si s nimi Al Kejda poradí a pokud by přece jenom něco uniklo, budeme tvrdit, že šlo o chytání motýlů pro vědecké účely,“ zakončil celou aféru Íčko a Vesecká s pokorou odkráčela zařídit přesun STB na ministerstvo obrany.
Nuž, co z toho plyne, že současní lumpové a gauneři mají plné tlamy demokracie a přitom žádný občan si není jistý, jestli nemá ve fazolové polívce v některé fazoli umístěnou štěnici, zda nepodrývá autoritu budování otrokářsko-feudálního systému
v Česku a přilehlém okolí.
Nevím jak kdo, ale já jsem si osobně pana Motejla velice vážil , byl jedním zmála, kteří se nenechali zlákat zlatým teletem, u žádného koryta nemlaskal, jak současní kapitalističtí zloději a gauneři a jaký to rozdíl, mezi ním a nejvyšší zastupičkou Veseckou a všemi těmi zkorumpovanými nohsledy z justiční mafie, kteří mocipánům lezou do řiti předkem i zadkem.

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *