Neuvěřitelná rychlost českých soudů.

Imigrační opice před ubytováním v Pražské ZOO.

Schůze sněmovny a K6


Komentář k obrázku  – “ Do prdele, jestli ti naši nadřízení milionáři a miliardáři budou tunelovat takovým fofrem jak dosud, tak budeme muset zavést zvýšenou daň z hovna,“ dumají zmutovaní vládní blbci na obrázku.

Tak nám odsoudili Chvalovského paní Milerová a nebude dlouho trvat a odsoudí i Rátha chtělo by se říci s klasikem, což je možná dobrá zpráva pro ty, kteří nekradou a netunelujou, ovšem….
Chvalovský a jeho tlupa kolem něho zpronevěřili KB 1,5 miliardy korun, což je částka pro běžného smrtelníka z oblasti snů, zatím co Ráth chodil po chodníku se 7 melouny v prášku, což je proti Chvalovského bandě naprosto směšná částka, ale co se týká mediálního kvičení v obou případech, tak se to nedá srovnat. Zaatím co v případě Chvalovského a jeho bnady, občané ani nevěděli, že nějaký Chvalovský byl odsouzen snad jen mimo fotbalových bafuňářů a díky amnestii zase briskně propuštěn, tak kolem Rátha ty největší zlodějské kurvy z ODS a TOP09 spustily takový mediální humbuk, srovnatelný snad jen s Norimberským procesem. No a to co se událo bezprostředně v minulých dnech  v kauze kurvy Naďové a jejiho poskoka Nečase, nemá v soudnictví vyspělého světa srovnání. Ovšem já chci čtenáře především upozornit nejen na rozporuplnost konání soudní mafie, ale především na nebetyčné rozpory v časové ose rozhodování, kdy na jedné straně jsou kauzy, které trvají 10-15 let a na druhé strasně, když to požaduje mafie, tak dokáže zkorumpovaný a servilně řiťolezný soud rozhodnout v řádu dní.
Já bych chtěl ale srovnat práci soudců, vesměs bývalých bolševiků, komunistických prokurátorů, jak jsou ve vleku státní moči.
Není to zase tak dávno, aby si lidé nevzpomněli s nepředstíranou zuřivostí většiny obyvatel na nebývaláou rychlost rozhodnutí zkorumpované soudkyně Stamlisové o zákazu stávky odborářů z dopravy, rozsudek byl vypracován prakticky přes noc na základě vládního požadavku zkurvysyna Kalouska a je možné, že dotyčná komunistická soudkyně zřejmě kvůli tomu ani nešoustala, aby splnila státní zadáni Nečasovy bandy a stávku zakázala.
Pokud si pamatuji, ohlášení stávky vyšlo mediálně v pondělí, ve středu podal zkurvy syn Kalousek odpor proti konání stávky soudu a v pátek byl vynesen rozsudek, naprosto neuvěřitelné.
Vyřvávání Nečase a jeho poskoků před Jasánky na rychlo svolané tiskové konferenci, že rozhodnutí vydal „nezávislý“ soud rozesmálo snad i obyvatele s maniodepresivní psychozou, což ostře kontrastuje se soudním procesem s fotbalistou Chvalovským a jeho tunelovací tlupou.
Dotyční zloději se totiž trestného činu vytunelování 1,5 miliardy dopustili v letech 1998-1999, což je neuvěřitelných 12 let a ukončení soudního procesu se jevilo prakticky v nedohlednu
Kdyby měli jiní lidé šanci ukrást 1,5 miliardy a odsedět si za to pouhých 10 let bez propadnutí majetku, tak by 90% obyvatel tunelovalo, až by se jim pod rukama šmátralkama kouřilo, po deseti letech si užívat miliardy je v oblasti snů.
Ovšem nejtragičtější na celé věci je kontrast doby soudního procesu se zloději a doby soudního rozhodnutí ve věci zákazu stávky.
Co to znamená. Každý, kdo ještě nemá vymytý mozek dezinformacemi státní moči okamžitě pochopí, že soudní mafie je řízena vládou a průmyslovou lobby, kteří rozhodují o době procesu, výši trestů a nebo dokonce o zastavení procesu a nebo zametení zlodějin pod stůl a proces se vůbec nazahájí.
Většinu lidí to musí nesmírně iritovat a je zde doslova učebnicový vzor toho, že soudnictví se z komunistické éry vůbec netransformovalo na nezávislou instituci a noví Vašové, Urválkové a Polednové se rojí jak komáři v bažinách.
No a celou tuto šaškárnu  vyšperkovávají servilní Jasánkové, kteří informují o těchto případech. To, že se ze soudního procesu natáčí přenos je v pořádku, v pořádku je rovněž informace, čeho se ti gauneři dopustili, ale dál už je to pouze nebetyčná sranda.
Asi nejen mě, ale spoustu ostatních pak určitě baví sledovat, jak souzený vyjde s bohorovným úsměvem na tváři ze soudní síně, Jasánci se kolem odcházejícího tuneláře narojí, jak mouchy kolem hovna, mikrofon strkají dotyčnému až do krku a kladou duchaplné otázky, „cítíte se vinen?“ v domnění, že se zlodějský gauner na místě rozpláče, rozvine motlitební kobereček a začne se modlit střídavě směrem k Mekce a směrem k Vatikánu a prosit Boha a Alláha za odpuštění a v sebezdrcující kritice vykřikovat, že kdyby to byl věděl, že bude za to potrestaný, tak by si raději usekl obě ruce, než aby tuneloval a že je nevinný, jako že Bůh je nad soudní budovou a někteří citlivější diváci se u televize rozpláčou se zlodějem a pracovní kolektivy okamžitě začnou posílat na UV ODS petice za omilostnění gaunerů a na jeho počest se zavazují k překonávání kapitalistických rekordů v s.r.o. za minimální mzdu.
Čili, dokud nebudou před soud postavení ti, co v 90 létech zhasínali všechno co svítilo a posílali do elektráren otevřené dopisy s příkazy, aby si všichni v elektrárnách vzali dovolenou na tři roky, jako Klaus, Dyba,Kočárník, Ježek,Tříska, Čermák, Kalousek, Gross, Sobotka a spousta dalších, jejichž seznam by zabral deset stránek a nutili banky, aby půjčovaly stamiliony na dobré slovo, tak se nic nezmění, pokud se mají soudit tunelovací gauneři, tak se musí nejprve odsoudit hlava celé chobotnice a hlavouni, kteří celou situaci dostali do současných sraček a naprosto bezprecedentně zastávají ty nejvyšší vládní a mocenské funkce viz čestný taťka na hradě.
Ve V.B. Margaret Tchatcherová privatizovala velké státní podniky taky. V ČSFR, ministr financí Václav Klaus, rovněž privatizoval velké státní podniky. Potud shoda.
Rozdíly:
Ve V.B. provedli nezávislý audit a prodali podniky za tržní cenu. Tedy tomu, kdo dal nejvíc. A platilo se ihned.
U nás se státní podnik prodal za účetní hodnotu, patřičně zfalšovanou, předem určenému zájemci, ale s odkladem platby.
Postup byl tento: Privatizační komise zjistila účetní hodnotu subjektu, vybrala spolehlivého zájemce, kterému předala veškeré potřebné podklady.
1. „Zájemce“ (jednalo se zejména o jedince kteří měli dostatek informací a kontaktů, tj. osoby z řad StB, KSČ aj. gaunery, na tyto bohumilé instituce napojené) si nechal subjekt ocenit znalcem. Částka, určená znalcem, několikanásobně převyšovala částku skutečné hodnoty majetku.
2. S tímto odhadem „údajné tržní ceny“ šel zájemce do banky a úvěr bez problémů dostal. Za úvěr přitom ručil majetkem, který stále ještě nebyl jeho! Z úvěru, poskytnutého takto bankou, zaplatil tu účetní hodnotu a ještě mu zbyla pěkná sumička do začátků.
3. „Podnikatel – zlatokop“ si po převzetí subjektu založil další firmu, na kterou převedl aktiva původního subjektu. Potom přestal bance splácet úvěr. Banka byla nucena převzít zástavu, tedy spíše to torzo, které z původního subjektu zbylo. Pan podnikatel byl z obliga, prostě mu „nevyšel podnikatelský záměr!“
4. A na státu bylo, aby mu prokázal úmysl. Pan podnikatel to navíc jistil převedením, takto nabytého „svého“ majetku, na osoby blízké. Takto tedy vznikl pojem „tunelování.“ A takto se nám tady „narodili“ noví kapitalisté.
5. Abychom nezapomněli: Všechny tyto transakce národního majetku nepodléhají právnímu přezkumu. Na to byl dokonce vytvořen zvláštní zákon!
Tento názor jsem už publikoval ve svých některých předchozích článcích a považuji za nutné to neustále připomínat. A největší kurvárna se ještě chystá a to, že je v náběhu zákon, že všechny tyto privatizační zločiny budou navždy promlčeny !!!!
Při takzvaném očišťování bank, čili sanací od takto vzniklých nedobytných úvěrů, bylo zapotřebí tato pasiva někde skrýt. Dva staří přátelé z „Prognostického ústavu“ (pozn. instituce předem, před „revolucí“, připravena, vedoucími představiteli KSČ) to vyřešili tím, že založili Konsolidační banku. Vznikl tak světový unikát – banka, která spravovala jen samá pasiva. Když už to bylo příliš nápadné, byla tato banka přejmenována na Českou konsolidační agenturu. Současně s tím bylo vedení ČKA povoleno prodávat tam uložené dluhy za částky, které nezřídka tvořily pouhých deset procent původní výše dluhu. Tak se také běžně stávalo, že původní dlužník si koupil svůj dluh (přes třetí osobu, samozřejmě) za částku, která nepokryla ani úroky z tohoto dluhu. Tento, dříve dlužník, byl po této transakci samozřejmě už opět vážený podnikatel.
Po zaniklé ČKA zbyl dluh ve výši 236 miliard korun.Tato částka se objevila jako záporná položka ve státním rozpočtu a ze státního rozpočtu je také tento dluh umořován.
A jen dodávám: Tento stát v žádném případě nerozkradly nějací řadoví občané.
Z někdejších privatizátorů, jejichž dluhy platíme (a budeme platit i nadále, pokud s tím něco, např. po vzoru Islandu, neuděláme) všichni bez rozdílu, jsou dnes milionáři, multimilionáři a někteří dokonce miliardáři. A jsou to také ti, kteří nám tady skutečně vládnou. Politici jsou ve skutečnosti jen loutky, vykonavatelé jejich vůle.
Tak se také stalo, že si jeden takový miliardář, za „své“ miliony, „koupil“ i naši současnou vládu……..
Myslím, že to nepotřebuje už žádné další komentáře. A na celé věci je nejděsivější fakt, jak jednoduché to bylo, převlečeným bolševikům prostě stačilo tento jednoduchý princip zlodějin zastřešit příslušnými sračkovými zákony a tvrdit, že s přechodem na tržní systém nebyly zkušenosti a občané Česka to sežrali i s navijákem a dokonce bez návnady a ještě jim k tomu nadšeně řvali, nejsme jako ONI a roztahovali prsty do V.Na snímku je vylodění muslimských spojenců k boji proti rozpínavému Rusku, tentokrát to není v Normandii, ale v Itálii. Tito budou vyzbrojeni EU ve státech východní Evropy a poté odeslání na pomoc bojující Ukrajině.


You may also like

2 komentáře

  1. Dobře a pochopitelně popsáno, pro každého. K obrázku dole: Tak tahle možnost mne jestě nenapadla a je velmi uvěřitelná. I ta debilta západních stratégů, kteří nedomysleli, že jak ti imigranti dostanou zbraně do ruky, určitě nepotáhnou riskovat životy do prázdné země kde není co k sežrání, ale obrátí je proti svým vyzbrojovatelům. Občanům Evropy. Vám! Ti co rozhodují budou v té době na služební cestě za mořem 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *