Nejsme jako ONI

 

 

Není dne ba dokonce ani hodiny, abychom neslyšeli z hromadných sdělovacích prostředků, jak je naše zdravotnictví v hajzlu a není Boha, aby to dal nějak dohromady. Nevím jak dalece je to všechno pravda, jedno vím jistě, doktoři a sestřičky v nemocnicích dřou jak koně a opravdu dodržují Hipokratovu přísahu, tak jak slíbili po svém absolutoriu, čili tam problém není a obyčejnou vylučovací metodou mi vychází, že problém je u politiků a představitelů státní moči na ministerstvech, krajských úřadech, parlamentu a vládě, kde se popelí úředníci, bažíci po korupci  jak kurvy po souloži po měsíčních krámech. Samozřejmě, provopočátek všech problémů ve zdravotnictví (platí pro všechny obory v Česku) hledejme v počátku 90. let a v divoké loupeži století, privatizaci, kdy tuto vlnu rabování odnesly i nemocnice a potažmo celé zdravotnictví a během dalších let se už jenom další problémy díky nesmyslným zákonům jenom nabalovaly, především ODS v této oblasti zanechala svoje nesmazatelné stopy modrých loupežníků a když se k tomu ještě přimotali lumpové z TOP09 tak bylo vymalováno. Marně jsem si lámal hlavu nad nesmylným zákonem o lékařských poplatních a hlavně poplatcích za lékařský předpis, když si lidé platí ze zákona zdravotní pojištění, určitě by navýšení zdravotního pojištění nevyvolalo takový odpor, jako duplicitní placení poplatků nad rámec pojištění, prostě šlo jenom o nenažranost ředitelů nemocnic a lékárníků, nic jiného v tom nehledejme. Zatím jenom dvakrát v historii otrokářsko-feudálního Česka jsem byl spokojen  s výrokem soudní mafie a to při zrušení zdravotních poplatků a při zrušení zákona o oškubání pracujících důchodců o slevě na dani z příjmů, což byl nacistický počin největšího gaunera v Česku Kalouska.


Ti starší si určitě pamatují na nepředstavitelný řev zcela zblblých mas na náměstích a návsích v r.1989 kdy všichni unisono řvali jak pominutí, nejsme jako ONI, roztahovali prsty do V, snad kvůli tomu, aby jim  mezi prsty proudil čerstvý vzduch a oni tak nedostali pliseň mezi prsty, akorát několik desítek stolařů s uřezanými prsty mělo zaraženě ruce v kapsách a zřejmě při dalším sranda prči budou požadovat uznání statutu účastníků 4.odboje, jelikož tím, že neroztahovali neexistující prsty, nesouhlasili s nástupem převlečených komunistů k moci. Tím ale nebyl myšlen nějaký kmen OŇŮ, ale byli tím myšleni komunističtí papaláši o kterých následně oblbovací pokrytci kolem Veškrny tvrdili, že si žili nad poměry a měli královské výsady, například ošetření oděrek nebo léčení smrtelné choroby rýmičky jim bylo prováděno v moderním zdravotním zařízení, tuším, že se to jmenovalo SANOPZ, kde normální smrtelník neměl přístup a pouhé strčení rypáku do vchodových dveří těchto zařízení pro vyvolené komunisty znamenalo téměř vlastizradu, rekreační zařízení na Orlíku, kde se pak po sranda prči převlečení komunisté začali navzájem vyvražďovat, asi podle nějaké komunistické vendety a nebo hotel Praha, kde VIP bolševici po vysilujícím výjezdním zasedání, kde nadali imperialistům a oportunistům do sviní, potom šoustali vyvolené soudružky, které ale nebyly oficálně vedeny jako kurvy, ale jako asistentky a podobně.
Dnes se všichni tito řvouni kají, jak muslimové při své pouti do Mekky a nejraději by si dali přes hubu, že byli tak blbí a nechali se oblbnout jak nesvéprávní idioti, protože se nám tady vytvořil skutečný kmen OŃŮ, kteří jsou ještě horší, než byli původní OŇOVÉ, který se ale přetrasformoval na kmen MYNICŮ, protože neustále v servilních médiích vyřvávají MY NIC, TO ONI, proti kterým bývalí komunističti papaláši byli jenom příštípkáři a téměř asketi.
Tak například zdravotnictví, dnes už zcela bez skrupulí vyhlášené zdravotní zařízení funguje zvlášť pro ONĚ, nebo chcete-li, pro převlečené MYNICE a zvlášť pro plebs, to jest pro 90% zbylé populace.
Fakultní nemocnice už ani neskrývají fakt, že budou rozděleny na dvě zony, na běžnou, to jest pro 90% obyčejných obyvatel a na VIP zonu, kde budou mít tuneláři, zloději, mafiáni a další gauneři nadstandartní péči. Ti budou mít za tučné  poplatky, na které běžný smrtelník neušetří ani za 100 let tak zvané Premium Care karty, díky nimž jim při příchodu zdravotní personál zuje boty, nemusí před ordinacemi čekat ani minutu a ihned budou uvedeni do síně přednostního vyšetření, kde se jim budou věnovat vybrané lékařské kapacity, zatím co obyčejné lidi budou vyšetřovat nedostudovaní zvěrolékaři a to až  po šestihodinovém a delším čekání na chodbě, než na ně dojde řada.
Ale ani tak nebudou zbaveni všech možných poplatků, za které utratí poslední peníze a většině nezbude ani na léky.
Ti privilegovaní už mají i svoje označení, takovým privilegovaným VIP darebákům se říká KULICH. Nevím, co to má společného s rádiovkou s anténkou a nebo pletenou čepicí a kdo tak blbou přezdívku vymyslel, ale prostě faktem je, že si zaplatí někalikatisícový paušál a během jediné návštěvy vybraného nadstandartního lékařského zařízení jim bude poskytnut přepychový servis a dokonce pro ně budou okamžitě k dispozici čerstvé orgány pro případné transplantace po zasebevražděných zoufalcích z řad obyčejných lidí.
Dokonce ředitel vybrané nemocnice bude osobně pro tyto šmejdy přivolávat taxíky, početný štáb za ně vyřídí veškeré vyřizování s pojišťovnami, při pohybu mezi jednotlivými Šulínkovými pavilony budou mít čestný doprovod, složený z primářů a nemocničních managérů a vrchní sestra před celou suitou ponese na zvláštním polštářku veškerá státní vyznamenání, které dotyčný milionář a miliardář obdržel za odvahu při kapitalistickém tunelování a k tomu bude vyhrávat speciální nemocniční hudba.
Samozřejmě, už teď to vyvolává vlnu ropzhořčených protestů z řad řadových pojištěnců, kteří oprávněně tvrdí, že zatím veškeré nemocnice byly vybudovány za miliardové státní dotace, které byly použity z daní nás všech a tudíž všichni by jsme měli mít stejná práva a lékařský personál vůči nám stejné povinnosti a teď by si tam chtěli chrochtat  gauneři, kteří si prostě přihodí desetitísíce ze špinavých, nezdaněných peněz a proč by nějací šmejdi měli mít VIP vstupenku na přednostní operace a ošetření v nadstandartních pracovištích.
Čili ať si ti tunelářští zmetkové, společně s mafii z s.r.o. za svoje nakradené a neodvedené daně postaví svůj kapitalistický SANOPZ a tam ať se v nich šťourají třeba různí Šulínkové, Cikrtové a různí bakalářští náměstci z ministerstva zdravotnictví, ale ať nezdržují lidi v nemocnicích, kteří si kvůli zacálování poplatku musejí vzít dovolenou právě u těchto bývalých bolševických ředitelů národních podniků, nyní majitelů s.r.o., aby na chodbách jak blbci čekali, až primáři laskavě a přednostně obslouží  VIP gaunery.
No hlavně že nejsme jako ONI.
Přitom i obyčejní lidé jsou už dnes odírání různými nadstandartními poplatky, třeba 10 korun za rádio, až po 500 korun, že může být otec účasten při porodu, nebo za to, že se na infekčních odděleních provádí výkony v noci a nebo o víkendech a unikátem je výběr poplatku na gynekologii na Budějovické, kde po pacientkách somrovali příkazem poplatek 500 korun na režijní náklady, to jest na toaletní papír a na vložky s křidélky a nebo je v mnoha případech běžné, že se vybírají poplatky za to, že si pacientky mohou telefonicky objednat recept a nebo že mohou komunikovat s lékařským personálem e-meilem.
Přitom dle právníků se jedná o placení služeb na hranici zákona a nebo přímo o nelegální výběry peněz.
Tak nevím, co si mám o tom myslet, ale jedno vím jistě, to že třeba zdravotnictví a sociální oblast je v takovém hnoji, v jakém je, tak kořeny tohoto svrabu je nutné hledat v 90. létech. Tehdy bylo zcela běžné, že privatizatéři zcela bez postihu neplatili za zaměstnance zdravotní a sociální pojištění, aniž by jim za to hrozil postih, protože neexistovaly zákony o konkursu a exekuci, najednou se objevilo několik desítek zdravotních pojišťoven, které si za to málo, co stát vybral, postavily paláce jak z pohádek Tisíce a jedné noci, poté drtivá většina z nich zkrachovala a sebou do stoupy stáhla i peníze pojištěnců a tady zmizely stovky miliard, jak kouř z komína krematoria. A teď nám vládní papaláši vtloukaji do makovic něco o reformách za zlodějiny, které běžný pojištěnec nezavinil ani desetinou procenta, to je svinstvo nejhrubšího zrna.
Ještě bych se chtěl zmínit o platech vládních úředníků, to co vyplouvá na povrch je jak bahno v kalových nádržích u hlušinových hald na Ostravsku, nejdříve se provalilo, že náměstci ministra vnitřností pobírali měsíčně téměř čtvr milionů korun a za Íčka dokonce milion a teď už  se řetězově vynořují stejné svinstva na úseku justice, kde bývalá soudružka exmininistryně, co tak ráda šoustala na gauči v kanceláři, vyplácela odměny stejně vysoké, jako Džon na vnitru, přitom já osobně považuji soudní bandu za nejzkorumpovanější ve státě a taková komunsitická svině Sladkovská z Krajského soudu v Hradci Králové nemá co do zfalšovaných soudních rozsudků konkurenci  a jsem si jistý, že takhle to fungovalo a pořád funguje na všech resortech, přitom to jsou platy z daní nás všech, takoví hajzlové si mohou samozřejmě bez problému platit VIP vstupenky za několik desítek tisíc na transplantace pohlavních orgánů z Alfa samců a samic.
No a ministerští pacholci se tlučou svými pěstěnými pěstičkami do rachitických prsou a dokonce se dušují jak muslimští Imámové, že se na ministerstvech šetří a to dokonce korunka ke korunce do prasátek a samotná ministerstva že jsou vzorovým příkladem ukázky šetrnosti, no neotvírá se vám při takovém oblbování kudla v kapse, mně ano.
Ještě si pořád myslíte, že reformy jsou nutné ? Já si myslím, že nutného je něco jiného, všechny tyto gaunery pozavírat, zrekvírovat nakradené a bylo by vymalováno, by jsme viděli, jak strmě by stoupla životní úroveň celého národa.
Prostě režim po r.1989 dělá z ovčanů pořád blbce a bohužel musím konstatovat, že v mnoha případech se mu to podařilo, když vezmeme v úvahu, kolikeré předčasné volby už proběhly a blbci volí pořád stejné svině ( ukázkový příklad je 20 let volení zkurvsyna Kalouska). Blbcům, kteřčí neví jak na to, dám radu, prostě nesmíte volit takové strany, které mají  na kandidáce takové kurvy, jako je Kalousek, Švancenberk, Štětina, Dienstbier, Gazdík Stanjura, Fiala Langšádlová, Němcová a další šmejdi, jak jednoduché, raději volte nějakou menší, nezprofanovanou stranu.
Příznaky stárnutí:
 1. Spíš odděleně od svých zubů.
 2. Chceš si vyzout ponožky, a zjistíš, že je vůbec nemáš na nohou.
 3. Z postele se postavíš až na druhý pokus.
 4. Jdeš na dovolenou, ale unavíš se dříve, než utratíš peníze.
 5. Svým dětem říkáš věci, které ti říkali tví rodiče a co tě vždy rozčilovaly.
 6. Tvoje představa vzpírání – postavit se ze židle, nebo z křesla.
 7. Mnohem více času uplyne, než si odpočineš, než za jak dlouho ses dříve unavil(a).
 8. Vzpomínky se ti krátí, stížnosti prodlužují.
 9. Dvě hodiny hledáš brýle, které máš na hlavě.
 10. Zakousneš do masa a zuby ti zůstanou v něm.
 11. Zanechal(a) jsi všechny zlozvyky, ale vůbec se ti neulevilo.
 12. V adresáři se ti objevuje více jmen, které začínají na MUDr.
 13. Lékárník je tvůj nejnovější přítel.
 14. Sedíš v houpacím křesle, ale neumíš ho rozhoupat.
 15. Všechno tě bolí a co tě nebolí, to už nefunguje.

 
Tím nechci říci, že jsi starý(á), ale pouze ti druzí jsou mladší!

 

Všiml(la) sis, jakými pěkně velkými písmeny ti píši? To abys to mohl(la) snadno přečíst.

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *