Nebezpečný pistolník

Jeden z vysokých hodnostářů růžového klanu neboli ČSSD Dryml veřejně prohlásil, že Česko považuje za Divoký západ a bude chodit ozbrojený zbraněmi, především pistolí nejmenováne ráže i do postele.
Co se stalo: růžový Dryml toužící po drbech z dobré společnosti nasadil štěnice v celém okolí své soukmenovkyně Orgoníkové, aby věděl o všem, co se kolem ní šustne a tyto informace pak chtěl dále odprodávat tajným službám na celém světě, to jest CIA,MI5,KGB,MOSSAD a DALÍK 1.
Nějakým nedopatřením Orgoníková zjistila, že má ve vlasech štěnici o velikosti špendlíkové hlavičky a hned ji bylo jasné, že je na dálku odposlouchávána, což ji hluboce urazilo, hlavně když si uvědomila, že měla štěnici ve vlasech i při sexuálních hrátkách. Po tomto odhalení začal být Dryml napadán jak ve sdělovacích prostředcích, tak v tramvaji i v metru a dokonce i na televizních kanálech a stokách. Proto Dryml začal vyhrožovat všem občanům Česka, že vlastní pistoli a bude střílet po všem podezřelém, co se v jeho blízkosti do 100 metrů pohne. Navíc Dryml je výborným střelcem a z pistole ráže 6,53mm dokáže ustřelit letícímu komárovi na vzdálenost 25 metrů koule i s penisem.
Ovšem jeho nejvyšší šéf Paroubek mu vzkázal, že pokud použije zbraně, budou mu na půl roku kráceny prémie a dokonce může dostat na týden domácí vězení.
Celá záležitost je růžovým klanem velmi citlivě vnímána a jejich největší nepřátelé na život a na smrt, klan modrých komunistů jim za tuto aféru vyhrožuje holocaustem a Topolánek v kanálech prohlásil, že Dryml je ještě větší zmetek, než Morava s celým Českem s čímž souhlasili všichni příznivci ODS a na prostest proti Drymlově aféře začali na Jánský vršek zasílat petice s kapitalistickými závazky na protest proti špinavé politice ČSSD. Někteří dokonce začali vyhrožovat železnou kapitalistickou pěstí, která drtivě dopadne na socanského vraha z Hradce Králové. Celou záležitostí se na popud kubánského člena v radě bezpečnosti OSN začaly zabývat i mezinárodní teroristické organizace ETA, IRA a AL KEJDA. Orgoníková ze strachu o svůj život odjela za hranice všedních dní a odjela se opalovat do Vysokých Tater, aby zde vyměnila slovenské koruny za EURA. Celou záležitost budeme i nadále sledovat a to především v černé kronice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *