Na kmotry jsme krátký, je to tak, kdo už jim dá konečně přes rypák,,,!?

No ona ta písnička od Ledeckého, že na ptáky jsme krátký má něco do sebe a tak jsem začátek písničky upravil trochu po svém, protože to co se děje s údajným „stíháním“ všech těch kmotrů, lobbistů a mafiánů už začíná být tragikomické, komické proto, že to je k pláči a tragické proto, že lidé už jsou ze státní represivní moči totálně frustrovaní a nasraní až na půdu a někteří dokonce až nad střechu, protože obyčejný člověk jenom když ukradne noviny, nebo nedej bože  čokoládu v Konzumu, tak se stane v okruhu 100 kilometrů vyvrhelem a zločincem a státní zastupičové včetně soudní mafie mu dají čichnout k neviditelné zkorumpované ruce státní moči, zatím co kmotři, lobbisté, vysocí političtí papaláši a mafiáni z s.r.o. se trestnímu zákonu doslova vysmívají v přímém přenosu. Poslední případ s chodící vepřovou konzervou, soudruhem Rittigem budiž vzorovým případem výsměchu spravedlnosti, tak toto vyžrané hovado, podle jehož tlamy lze usuzovat, že ve skutečnosti je tato chodící vepřová konzerva pěkně zkažená a vypouklá botulinem, byla již několikrát zadržena snaživým četnictvem, ovšem poté ihned po srandovním výslechu snad i s omluvami propuštěna a snaživí právní poskoci s úsměvem od slechu ke slechu pak přiblblým Jasánkům vykládají, že jejich klient nikdy nic nečestného nespáchal, i když prokazatelně okradl stát o stovky milionů korun v českých. Co si má o tom myslet běžný občan, to nikoho nezajímá, běžný občane, ty drž hubu a krok a běda jestli budeš někde vytrubovat, že hovada typu Rittiga, Dalíka, Kalouska a spousty dalších gaunerů jsou zločinci, tak tě za pomluvu zavřeme až zčernáš a v žádném případě ani nepřipustíme, aby tě hlad v base naučil housti.
Kupodivu jinde na světě, dokonce snad i na Nové Guinei by tamní Jasánci okamžitě spustili povyk, jak je možné, že si někdo díky špinavým prachům, kterými korumpuje státní moč kupuje svobodu a šli by po kauze jak psi po uzeném, v Česku se objeví v připosraných médiích jenom konstatování, že vepřová konzerva byla propuštěna do domácího sledování, načež ihned odjela do Monaka.
No a pak je tady protipól, kauza Janoušek, v jeho případě, kdy pokus o vraždu nešlo zamést pod koberec i když st.zástupci a zkorumpovaní soudci významně mrkali a ukazovali na hluboké kapsy ve svých smradlavých talárech, kam se házejí desetitisíce všimného jak do kostelní pokladničky, tak nakonec museli vynést jakýs, takýs rozsudek a debilní servilní Jasánci z toho udělali aféru, jako kdyby došlo k novému státnímu převratu a málem udělali z chudáka Janouška oběť zvůle státní moči a dokonce věřím tomu, že se mezi obyvatelstvem našli idioti, kteří snad z lítosti nad osudem Janouška v base probrečeli několik nocí, jenom bych chtěl vědět, zda by všichni takhle šíleli, kdyby šlo o tuctového řidiče, který by přejel třeba dítě.
Asi si všichni včetně mě pokládáte jednu a tutéž otázku, jaké důkazy už státní moč potřebuje, aby konečně všechny ty poprčové gaunery od r.1989 pozavírala, mně se to jeví, že snad všechny zločinné a zlodějské transakce probíhaly bez jakýchkoliv dokladů, jen na dobré slovo, při pivu v knajpách, při šoustání v bordelech a nebo při rautech v palácích převlečených komunistů, čili vyšetřovatelé nemají v ruce žádné důkazy o miliardových únicích, jak tedy dokážou vybírat daně v jiných vyspělých státech a zavírat všechny gaunery bez milosti a bez rozdílu, jakou zastává moč ve společnosti. Tam asi doklady existují, či co.
Zkorumpovaní advokáti všech zločinců vždycky předstoupí před kameru a začnou slintat o tom, že jakékoliv stíhání jejich klientů je obyčejný hon na čarodějnice, nebo že se jedná o spiknutí nějakých imaginárních plukovníků, kterým byla zamítnuta zahraniční mise v Afghánistánu a že jsou do toho zapleteni dokonce i nějací svobodníci  a několik četařů a že jejich klienti jsou čistí jak lilie a někteří dokonce i čistokrevní s průkazem původu, no a okamžitě po vyjítí z budovy státních zastupitelství nebo z vazby všichni gauneři po nadechnutí se nefiltrovaného kyslíku oznámí prostřednictvím připosraných médií, že podávají trestní oznámení na četníky a budou se se soudruhem státem soudit o miliony za újmu při vyšetřování, viz zmrdi Tchoř, hnojař Flaksa a sanitář Šnajdr v kauze trafik za podporu holocaustových zákonů Nečasovy a Kalouskovy bandy a celý národ na to nevěřícně čumí jak vyorané myši, co si to ti parchanti všechno dovolují.
A když už dojde nějakým nedopatřením dokonce k odsouzení kmotra, mafiána, lobbisty, politika, tak před nástupem k trestu, kterým si mají odpykat svoji aroganci, se najednou všichni zhroutí, předkládají stovky lékařských dobrozdání, že jsou neschopni výkonu trestu, jelikož mají jen půlku srdce a dokonce bez komory, Kalousek by okamžitě předložil průkaz čekatele  na transplantaci jater, všichni by lkali, jak tím trpí jejich rodiny, včetně manželky, milenek, dětí, rodičů a přátel žehu, tetiček a strýčků v Americe, národ by jim začal zasílat lítostivé telegramy, v Praze by se určitě našlo dost kreténů, kteří by se nabídli, že do kriminálu místo Kalouska nastoupí oni. A tak je to pořád dokola, gauneři se vysmívají četnictvu, že na ně nic nemají, četnictvo se vysmívá gaunerům, že je pořád zadržuje a následně hned propouští a všichni dohromady se vysmívají většině obyčejného obyvatelstva, jak mistrně hrají hru na slepou bábu.
No hlavně že si mají kde hrát.

Sakra, ten Narcis nám nějak klesl na ceně, i když nevím, jak taková sleva jednoho zmrda pomůže obyčejným lidem.

Psychologický test z dopravních předpisů

Zadání :
Jedeš po úzké cestě, před sebou máš cyklistu a dopravní značkou je zakázané předjíždění.
Co uděláš ?
  1. Pojedeš celé zbývající 3 km cesty za cyklistou, dokud nebude zákazová dopravní značka zrušena.
  2. Nevydržíš to a i přes zákaz osamělého cyklistu předjedeš, v místě relativně příhodném na 3km dlouhé úzké cestě po předchozím zvukovém upozornění.
  3. Předjedeš v nejkratším možném termínu i za cenu omezení cyklisty.
Jaká je správná volba ??? 
Nevíš-li, tak odpověď najdeš v dolní části mailu !!!!
Ještě níže!
Ještě níže!!


Samozřejmě nepředjíždíš a pokračuješ za cyklistou dokud to jen půjde.

Fikce a nebo skutečnost:

Věřte, je to skutečnost a popsaná událost se stala 9.9.2019 v obci Řiťůvka u státní hranice na Česko-Moravském pomezí.

Je noc. Po rozpraskané silnici se řítí modré auto se žlutými hvězdičkami. Silnice je kvůli úsporným nařízením neosvětlena, takže moc rychle se jet nedá, kvůli prachu není téměř vidět na cestu a i když dálniční známka stojí na týden 20 tisíc, tak veškerý výběr ze státní kasy rozkradla Skanska, která vyhrála výběrové řízení obálkovou metodou na opravu lesních pěšinek . Auto předjíždí koňský povoz a vozka kleje jak starý chlap, „kurva co se pleteš na veřejné komunikaci!“. Koňské povozy jsou teď výhodnější, protože auta jsou na příděl a benzín kvůli ekologické dani stojí 999 korun za litr.
V autě sedí úředník XY a úředník YX. Auto zastavuje před domem, úředníci vystoupí a úředník XY klepe na dveře. Za chvíli otevírá rozespalý muž v pyžamu.
Úředník XY: ,,Dobrý večer, vy jste občan Karel Novotný?“
Občan: ,,Ano, to jsem já. Co si přejete?“
Úředník XY: ,,My jsme z evropského úřadu pro problémové občany. Dostali jsme
tip, že nějak často vysáváte a málem jste přivodil bankrot ČEZU. Takže jsme to přijeli zkontrolovat. Ukažte nám váš vysavač!“
Občan: ,,Cože? To nás někdo udal? Ale my máme psa a malé dítě, takže manželka musí vysávat častěji.“
Úředník XY: ,,Manželka? Vy nevysáváte? Hmm, to bude vyhodnoceno jako diskriminace žen. Za to je pokuta 60 tisíc korun.“ (Úředník YX si něco zapisuje.)
Občan: ,,Na to nemáte právo! Žádný vysavač vám ukazovat nebudu.“
Úředník XY: ,,Podle směrnice 285/31.28/492 na to právo máme. Nedělejte SI to ještě horší, protože jinak budeme nuceni zavolat policejní komando a za odpor vůči úředníkům je v přestupkovém řízení pokuta půl milionu.“
Občan pouští úředníky do domu a váhavě přináší vysavač.
Úředník XY (zděšeně): ,,Váš vysavač má příkon až 2000 wattů! Maximální povolený výkon je 1 600 wattů. Vysavač se okamžitě zabavuje! Kromě toho jste si vysloužil pokutu 80 tisíc. (Úředník YX si opět něco zapisuje.)
Občan: ,,To nemyslíte vážně?! Vždyť to je absurdní… Jste normální?“
Úředník XY: ,,Takže vy nás urážíte? No fajn, porozhlídneme se ještě u vás po domě. Kde máte záchod?“
Občan (zdrceně): ,,První dveře vpravo.“
Úředník XY (po kontrole záchodu): ,,Splachovací nádrž vašeho záchodu překračuje povolenou normu vody až o 2 litry! Za tohle dostáváte další
pokutu ve výšce 80 tisíc korun, protože Francouzské vodárny kvůli plýtvání vodou zastavily dodávky vody.“ (Úředník YX si něco zapisuje.)
Občan: ,,Ale když já mám někdy takovou… ehm… objemnější stolici. To by méně vody nespláchlo. Musel bych splachovat 2x, takže by se nic neušetřilo. Právě naopak.“
Úředník XY: ,,Tak máte míň jíst a tolik nežrat. A vy se s námi chcete dohadovat? Kde máte
kuchyň?“
Všichni se přesouvají do kuchyně. Úředníkův pohled zamíří k míse s ovocem.
Úředník XY: ,,No ne! Ty banány jsou špatně zakřivené. Pokuta 20 tisíc za každý banán.“ (Úředník YX si něco zapisuje.)
Pak úředník XY zamíří k lednici: ,,Aaa, já to tušil! Pomazánkové máslo. Kdo vám to dodává? Nebo to kupujete na černém trhu? Za tohle už hrozí vězení.“
Občan: ,,Prosím, slitujte se. Manželka je na mateřské a musíme platit hypotéku.“
Úředník XY: No, jisté polehčující okolnosti by tady být mohly… Účastnil jste se letošního ročního pochodu Prague Pride?
Občan: ,,Ehm, no víte… Já jsem byl tou dobou právě v práci. A dovolenou si šetřím na Vánoce.“
Úředník XY: ,,Máte v rodině alespoň nějakého homosexuála?“
Občan: ,,Nejsem si jist. Možná, že bratranec je homosexuál a nebo tchýně je lesbička, ale nevím to určitě.“
Úředník XY: ,,Tak alespoň osobu třetího pohlaví?“
Občan: ,,Co to je?“
Úředník XY: ,,A Roma v rodině nemáte? To by vás mohlo zachránit před vězením. Nebo není manželka muslimka?“
Občan: ,,Bohužel ne.“
Úředník XY: ,,Vy jste beznadějný případ. Za tohle všechno dostanete 10 let vězení.“
Občan: ,,10 let vězení?! To nemyslíte vážně? Za takové blbosti?“
Úředník XY: ,,Buďte rád, že jsem přivřel oko nad těmi klasickými žárovkami.
Jinak by to bylo 20 let.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *