Muslimské strašidlo

MOJE KRÉDO:   ŽIVOT JE KRÁTKÝ, SMĚJTE SE, DOKUD JEŠTĚ MÁTE SVOJE ZUBY

 

 

vaše profilová fotka

Listina základních práv a svobod

2/1993 Sb.

Poslední změna zákona:

 Čl. 17

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.:

(3) Cenzura je nepřípustná.

(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o sv své činnosti. Podmínky a provedení stanoví zákon.[4]

Pokud se vám článek líbil, ohodnoťe svůj názor zasláním SMS dle vašeho uvážení. Děkuji

brana (1)

 V nejbližší době hodlám vydat první knihu Komunisti před převratem a to na vlastní náklady, jelikož vydavatelé odmítli mé knihy vydat a označili je za rizikové,jelikož útočím na současný režim a na politické gaunery, čili nezbývá mi, než knihy vydat vlastním nákladem a poté prodávat jako smaizdat, k čemuž poslouží peníze z SMS. Původně  jsem na tomto webu vyvěsil reklamy a tímto děkuji všem, kteří na reklamy klikali, ale američtí soudruzi, kteří byli přes GOOGLE poskytovateli reklam, mě obvinili, že jsem si peníze za klikání naklikal sám a naklikané peníze jednoduše rozkradli a sebrali. No co konečně může člověk čekat od amerických sviní a podrazáků, že ano.

Běžte už všichni Sluníčkáři, Havloidi, komedianti a kavárenští povaleči do prdele se všema stínovýma presidentama Horáčkem počínaje a Halíkem konče

 Fotka uživatele Josef Orel.

 

 

 

Mělo by být povinností každého občana s nevymytým mozkem a každého vlastnece dennodenně upozorňovat na obrovské nebezpečí, které hrozí nejen Česku, ale celé Evropě v  důsledku invaze milionů Muslimů do Evropy a v žádném případě mě nikdo neoblbne, že se jedná o válečné uprchlíky. A dobře si přátelé zapamatujte, jak se v současnosti k tomuto problému staví vláda a parlament a jednotlivé strany, aby jste jim příští rok v parlamentních volbách vystavili volební účet. Prolhanost současné vládní moči je neuvěřitelná, jeden den v prolhaných médiích prohlašují, že české hranice nepřekročí ani jedna noha nějakého kozomrda, aby na druhý den parlament schválil půl miliardy na příspěvky pro migranty, oni už jsou z toho tak zblblí, že ani neví, co říkají, přitom důchodcům plánují valorizovat důchdoy o směšných 300 korun měsíčně, což je 0.80 haléřů na den,to není ani na rohlík a kolik dalších miliard budou stát sociální dávky pro kozomrdy, dočasně umístěných na území Česka, jak to bylo se sovětskými okupanty, rovněž ti kozomrdi tady budou na furt.

Já a Miloš Zeman jsme se shodli, že v současné době je největším nebezpečím pro obyvatele Evropy rozpínavost Amerických soudruhů,  lidská blbost politiků a fanatičtí Muslimové. Pořadí nebezpečnosti si může každý seřadit podle své libosti.
A tak třeba Němci jsou celí vystrašení, že jim Al-Kejda z Ilsámského státu zboří Bundestag, který je pro Němce tak významný, jak bylo pro Čechy sousoší fronty na maso se Stalinem v čele nad Letnou a nebo pamětní deska na Národní třídě u příležitosti VLKR nebo lavičky V.Havla na každém dětském hřišti. Nějaký německý ministr dokonce vyjádřil obavy, že kdyby nebezpečí od muslimských fanatiků porovnal se stupníci 1 – 10 , tak by toto nebezpečí označil číslem 15.
No a stejně jsou na tom Francouzi, Angláni, Španělé, San Marino, Gibraltar, jenom Švýcaři jsou v klidu, protože spoléhají na svoji neutralitu a kvalitu švýcarských bank, jako za 2.sv.války a již nabídli Islámskému státu, že zabezpečí jejich vklady, které získají holocaustem na křesťanech, jako fašisti na Židech.
Samozřejmě, že české televizní stoky a kanály nezůstaly pozadu a okamžitě začaly strašit, aby obyvatelé nevycházeli z bytů a nejezdili v otevřeném prostoru na kolech, jelikož by se mohli rovněž stát terčem sebevražedných muslimů, sice že nebezpečí je u nás o něco menší, než v Německu nebo Francii, ale jelikož ještě není u nás instalován ten americký deštník v Brdech, který odhalí teroristického muslima na vzdálenost tisíc kilometrů, tak je nutné dbát zvýšené ostrahy. 
Rovněž Janko Čula a stará Blažková v Kozojedech se zamýšlejí nad muslimským terorismem .
„Dobrý den pane Čula, tak dneska jste tu u kačáku dřív než já, koukal jste se na televizi, jak hrozí celé Evropě ten muslimský terorismus, pry chtějí postřílet všechny, kdo nevyznává korán a raketama VÝCHOD-ZÁPAD chtějí srovnat se zemí všechny hrady a zámky, to aby se ten náš rakouský baron bál o ten zámek na Orlíku, co kdyby ti muslimové špatně nasměrovali raketu a omylem by mu zbořili to jeho sídlo!“
„Dobrý den přeji, jo koukal jsem a pry chudáci lidi v Praze, prý se všichni probudili do teroristické hrozby, ale úplně všichni, dokonce i  kdyby se to týkalo jenom deseti lidí, tak už by to přece jenom bylo lepší, dokonce pry z toho důvodu urychleně dojednali v Praze tu levo-pravou koalici, aby mohli na pražském národním výboře v klidu jednat o bezpečnosti Pražanů “ rozumoval Janko Čula „ale největší strach z Muslimů mají černoprdelníci, kteří se bojí, že by jim Muslimové ukradli ty jejich ukradené restituce a že tentokrát už by to asi nerozchodili, že to by bylo ještě horší, jak komunistické znárodnění.“
„Tak to my tady v Kozojedech naštěstí takové starosti nemáme, sice říkala stará Splašková, že kolem Kundomína občas projdou Banderovci, co jejich zbytky zůstaly v Beskydech a Javorníkách od konce 2.světové války, ale že za celou dobu ještě nikomu neublížili a proto je místní lidé nepovažují za teroristy a státní orgány je údajně trpí pro to, že regulují stavy rozmnožených divokých prasat. Prý kdyby nebylo těch Banderovců, tak soukromí zemědělci by utrpěli takové ztráty po těch divokých prasatech, že by to nezachránila ani Evropská unie svýma dotacema a všichni kulaci jsou vystrašeni, že všichni ti Banderovci teď přejdou na Ukrajinu, aby bojovali s těma ruskýma reparatistama.“
„No jo, to je tak, všichni se cpou do měst a potom se diví, že jim hrozí nebezpečí terorismu. To je přece jasné, že teroristé nepůjdou řádit do Kozojed, kde by mohli vyhodit do vzduchu maximálně vepřín a kde by tak maximálně ublížili veverkám a nebo nějakému tomu srnci. To by se jim nevyplatilo, to víte, ty zbraně taky něco stojí a o těch raketách ani nemluvě, navíc by ušetřili práci řezníkům na jatkách, slyšela jste to, že pry už propouštějí i řezníky a tak si někteří hledají práci v politických stranách, jeden se dokonce stal předsedou katolíků, no tam si asi vydělá víc, než měl na jatkách.“
„No ale lidé zase tvrdí, že v Praze se lépe najde práce a taky jsou tam o hodně vyšší platy než tady, vezměte si Řepu s Modráskem a ty jejich Pluhy a Hrábě, lidi prý tam dřou za minimální mzdu a ještě jich buzerují, místo toho, aby jim každé ráno poděkovali, že vlastně vůbec přišli do práce.“
„Tak to je potom těžké se rozhodnout, buď budu mít peněz jak šlupek, ale hrozí, že si jich neužiji, protože mě přepadne nějaký šílený muslim na náměstí ve velkoměstě a nebo budu žít skromně a čerstvého vzduchu si v Kozojedech užiji do devadesáti let. Oni prý ti muslimové jsou alergičtí na smrkové jehličí a na kyselinu mravenčí, kdyby jsme kolem Kozojed založili mraveniště, tak by to bylo bezpečnější, jak celá Čínská zeď, proto jsme tu v bezpečí, tady oni nepáchnou,“ vysvětlil bezpečí prostoru v Kozojedech Čula.
„Já bych tedy nemohla vůbec usnout, kdybych věděla, že některou noc mě do ložnice vletí nějaká muslimská raketa a ty komunistické u Ruska jsou prý ještě horší, říkal to v televizi ten ministr s tou křivou hubou, snad že tajné služby zjistily pohyb raket na Rudém náměstí nebo něco takového, ale že spojenci z Ameriky nás ochrání,“ hrozila se té představy stará Blažková. 
„Sice říkala mě stará Cvrčková, že jí telefonoval ten pán profesor z Prahy a doporučil jí, že když půjde do lesa na bylinky, aby si raději vzala na sebe neprůstřelnou vestu a tak se Cvrčková chytala za hlavu a že, kde já chudák seženu jakousi neprůstřelnou vestu a prý se toho pana profesora ptala, jestli nebude stačit tlustý, pletený svetr a on se snad začal smát a říkal, že by musel být drátěný,“ dopověděla stará Blažková.
„Prosím vás , na co neprůstřelná vesta, to by se musel hajný Čakan pořádně ožrat, aby vystřelil po Cvrčkové a navíc, tu by si se srncem nespletl ani slepý. Jedině, kdyby ji napadl srnec v říji, když by ucítil samici, ale Cvrčková už je tak scvrklá, že i ten srnec by musel být totální magor, aby na ni skočil. Tak vidíte, nic nám tu nehrozí,“ uklidnil Blažkovou Čula.
„A jak vlastně vypadají ti muslimové, furt se o nich mluví a já jsem ještě muslima neviděla ani v televizi, vypadají taky jako lidi ?“ vyzvídala Blažková.
„No jsou trochu vyuzení, v podstatě se jedná o chodící vyuzené lidské maso, ale na rozdíl od vepřového se ti Muslimové neudí v komíně, ale jsou vyuzení tak nějak přírodně, asi jako cikáni a na lebce nosí takové omotané hadry, jak když jsme na vojně v botách měli onuce, a stejně tak jim ty barety i smrdí“ vysvětloval poznávací znamení muslimů Janko Čula.
„No jestli jsou podobni cikánům, tak je přece musí v té Praze poznat podle smradu,“ podivila se jednoduchosti identifikace muslimů Blažková.
„No oni se oproti cikánům sem tam i umyjí, takže zase až tak moc nesmrdí, ale ty jejich baby s těmi burkami, to je tedy věc, ty vypadají jak chodící zavázaný pytel brambor, pry aby ty baby nebudily chtíče u jiných Muslimů, než u zákonitých manželů a jinak baby mají u Muslimů cenu kozy a když ještě baba nemůže být stelná a nemůže rodit další fanatické idioty, tak potom ji obviní ze sexuálního vztahu s ďáblem a normálně ji veřejně ukamenují, jenom nevím, kde tam ti magoři najdou v poušti kameny, asi slepují zrnka písku, až vznikne pořádný šutr no a podle té jejich šárije vzniklo pořekadlo, že kdo je bez pohlavního pudu, ať hodí kamenem, tak v Česku by kamenem nemohl podle toho hodit ani farář Kropáček z Kundomína, bo faráři jsou ještě větší zvrhlíci, jak pedofilové, ale kdyby nedej bože ti Muslimové anektovali Česko, tak by tady kamenovali každý den minimálně 99 soudružek, které přes vagínu dělají politickou kariéru, tak takové kamenování hnojařky Němcové bych si určitě nenechal ujít, to by bylo divadlo pro bohy, jak tá by ječela, že soudruzi z ODS by nikdy takové vraždy nepáchali, ani z důvodu privatizace, ale aspoň by ta šarija vyčistila společnost od takových kurev, které jsou nalezené v UV ODS nebo TOP09.“
„Co to je ta burka?“ chtěla vědět Blažková
„No ony ty muslimky jsou zahalené od hlavy až k patě hadrama, že v tom vypadají jak chodící plný černý pytel na odpady a to proto , aby jeden muslim nedostal chuť na manželku druhého muslima a přes ksichty mají takové šátky se síťkou, jak proti komárům, aby jim nebylo vidět na hubu, jestli je dotyčná pěkná a nebo má bradavice jak čarodějnice,“ vysvětlil národní muslimský kroj Čula.
„No to by mě můj starý, pán Bůh mu dej lehké odpočinutí, poslal do prdele, kdybych se tak vymódila a kvůli tomu se z nich stávají teroristi?“ podivila se Blažková.
„No on jim to snad přikazuje ten jejich korán, či co, říkali chlapi v hospodě, že takovou pyčovinu mohl sesmolit jen dementní magor a že autorem koránu je určítě Benda, to je ten blbec z českého parlamentu,  a že mu v tom pomáhal
určitě Vondra, to je ten ozvučovač s tou křivou hubou, co mu trčí hlava z americké prdele,“ vykládal zasvěceně Janko Čula, „ale i některé ty muslimky jsou  vybíravé a rády se fintí, třeba manželky ropných muslimských šejků si jezdí kupovat burky až k nám do Prahy do Pařížské ulice a klidně za jednu burku z hedvábí a ozdobenou českými granáty zaplatí i 30 tisíc petrodolarů a údajně si potrpí na modní boty od Bati, i když jim ty boty pod těma hadrama nejsou vůbec vidět, to taková bohatá muslimka má i 999 párů luxusních lodiček, jenom mi nejde do hlavy, jak na těch jehlových podpadcích mohou chodit v písku,“ mudroval Janko Čula a tak se starou Blažkovou debatovali o muslimech až do večera a stejně nic nevymysleli.
Dva teroristi z Al-Kajdy jedou v Bagdádu autem a jeden povídá druhému:

„Víš co? Vyhoď mě před americkou ambasádou!“

Přijde pán k veterináři se psem a žádá, aby psovi kupíroval ocas úplně u kořene.

Veterinář to odmítne s odůvodněním, že pes je na zákrok příliš starý a kromě toho se u daného plemene ocas nekupíruje. Zeptá se proto majitele na důvod.

„Víte, má k nám přijet na návštěvu tchyně a já chci hned v zárodku potlačit jakýkoliv projev radosti.

Když osoba napomáhá zločinci porušovat zákony, když je zločinec zatčen, nazveme ji obhájcem.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *