Muslimové jak je neznáte

 

vaše profilová fotka

Listina základních práv a svobod

2/1993 Sb.

Poslední změna zákona:

 Čl. 17

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.:

(3) Cenzura je nepřípustná.

(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o sv své činnosti. Podmínky a provedení stanoví zákon.[4]

Pokud se vám článek líbil, ohodnoťe svůj názor zasláním SMS dle vašeho uvážení. Děkuji

brana (1)

 V nejbližší době hodlám vydat první knihu Komunisti před převratem a to na vlastní náklady, jelikož vydavatelé odmítli mé knihy vydat a označili je za rizikové,jelikož útočím na současný režim a na politické gaunery, čili nezbývá mi, než knihy vydat vlastním nákladem a poté prodávat jako smaizdat, k čemuž poslouží peníze z SMS. Původně  jsem na tomto webu vyvěsil reklamy a tímto děkuji všem, kteří na reklamy klikali, ale američtí soudruzi, kteří byli přes GOOGLE poskytovateli reklam, mě obvinili, že jsem si peníze za klikání naklikal sám a naklikané peníze jednoduše rozkradli a sebrali. No co konečně může člověk čekat od amerických sviní a podrazáků, že ano.

Běžte už všichni Sluníčkáři, Havloidi, komedianti a kavárenští povaleči do prdele se všema stínovýma presidentama Horáčkem počínaje a Halíkem konče

 Fotka uživatele Josef Orel.

 
Tak ty neřekneš, kdo tě poslal?


Nerezavějící kolíky ke stanům dodává firma Rittig s.r.o

nazor
Je to zvláštní – můžete dělat vtipy na katolíky, papeže, židy, křesťany, Irčany, Italy, Poláky a bůhví na koho ještě, každý se tomu zasměje a život běží dál, ale je (prý) necitlivé, když vtipkujete o muslimech a cigánech, tím pry do zemí čeksých zaséváte xenofobii, nenávist a rasismus. Jsem přesvědčen, že čím dřív budeme mít všichni stejné měřítko a pravidla pro všechny, tím bude lépe a slova jako xenofobie a rasismus zmizí z povrchu zemského. Lidé nejsou blbí a dávno pochopili, že schovávat se za tyto pojmy je pokrytecké a ze strany muslimů a cikánů silně účelové a muslimové a cikáni zase velice rychle pochopili, že ohánět se rasismem a xenofobií jim vynáší prebendy, o které by neradi přišli. Samozřejmě to musí jako první pochopit idioti ve vládě jak Pelikán,. Dientsbier, Chovanec a další magoři především z řad komedinatů a v parlamentu a nevymýšlet zákony o trestním stíháni těch, kteří o muslimech a cigánech zveřejní pravdu třeba na sociálních sítích. Nevěřím tomu, že ty statíssíce mladých uprchlíků, kteří jsou zdraví, že by mohli skály lámat, jsou všichni váleční uprchlíci, proč tedy nebojují za svoji vlast a svobodu, problém bude asi jiný a mistrně ukrývaný, ale to je jedno, hlavní problém je, jak se k celému problému staví celá Evropa v čele s Německem a čeští političtí poskoci, společně s řiťoleznými komedianty a  ještě řiťoleznějšími Jasánky za všech možných modrých a jiných Vater jenom papouškují jejich migrační sebezničující politiku a neváhají kvůli tomu dokonce bezpredentně pošlapávat listinu základních lidských práv a svobod na svobodné vyjadřování a toto potlačovat totalitními zákony. Je to hnus. Pokud by jste si nebyli jisti, že jste se střetli s mulsimy, tak vám přináším desatero poznávacích znaků, jak bezpečně rozetznáte smradlavého muslima od normálního Evropana.

 1,Jestli se živíte rafinováním heroinu, přitom ale máte morální námitky vůči alkoholu, pak jste muslim.
2, Pokud máte samopal za 3 tisíce dolarů a odpalovací zařízení raket za 5 tisíc, a přitom si nemůžete dovolit koupit boty, pak jste muslim.
3. Jestli máte víc manželek než zubů, pak jste muslim.
4. Jestli si utíráte zadek holou rukou, ale vepřové považujete za nečisté,
pak jste muslim.
5. Jestli si myslíte, že vesty existují jen ve dvou provedeních – neprůstřelné a sebevražedné našlapané výbušninami s hřebíky a ložiskovými kuličkami, pak jste muslim.
6. Pokud si nemůžete vzpomenout na nikoho, komu jste ještě nevyhlásil džihád, pak jste muslim.
7. Jestli se domníváte, že televize je nebezpečná a přitom běžně v šatech nosíte výbušniny, pak jste muslim.
8.Pokud nejste ohromen odhalením, že mobilní telefon může sloužit i k jinému účelu, než k odpálení bomb u silnic, pak jste muslim. 
9.Jestliže nemáte nic proti ženám a myslíte si, že každý muž by měl vlastnit alespoň čtyři, pak jste muslim.
10.Pokud místo prezervativu používáte burku, pak jste muslim

Muslimské záhady

Každý se diví, proč jsou muslimští teroristé schopni tak rychle spáchat sebevraždu.

Pozor:

Pokud jste přesvědčen, že všechno patří vám a v restituci vám náleží polovina zeměkoule, tak potom jste KATOLÍK !

 

 

Držím dietu, chroustám mrkev.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *