Manuál pro boj s korupcí.

Fotka uživatele Josef Orel.

MOJE KRÉDO:   ŽIVOT JE KRÁTKÝ, SMĚJTE SE, DOKUD JEŠTĚ MÁTE SVOJE ZUBY

vaše profilová fotka

Listina základních práv a svobod

2/1993 Sb.

Poslední změna zákona:

 Čl. 17

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.:

(3) Cenzura je nepřípustná.

(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o sv své činnosti. Podmínky a provedení stanoví zákon.[4]

Pokud se vám článek líbil, ohodnoťe svůj názor zasláním SMS dle vašeho uvážení. Děkuji

brana (1)

 V nejbližší době hodlám vydat první knihu Komunisti před převratem a to na vlastní náklady, jelikož vydavatelé odmítli mé knihy vydat a označili je za rizikové,jelikož útočím na současný režim a na politické gaunery, čili nezbývá mi, než knihy vydat vlastním nákladem a poté prodávat jako smaizdat, k čemuž poslouží peníze z SMS. Původně  jsem na tomto webu vyvěsil reklamy a tímto děkuji všem, kteří na reklamy klikali, ale američtí soudruzi, kteří byli přes GOOGLE poskytovateli reklam, mě obvinili, že jsem si peníze za klikání naklikal sám a naklikané peníze jednoduše rozkradli a sebrali. No co konečně může člověk čekat od amerických sviní a podrazáků, že ano. 

Běžte už všichni Sluníčkáři, Havloidi, komedianti a kavárenští povaleči do prdele se všema stínovýma presidentama Horáčkem počínaje a Halíkem konče

 Fotka uživatele Josef Orel.

 

 

Na snímku je sjezd abiturientů korupce moči  po 27 letech.


Jo taková korupce je pěkná sviňa, podle nějakých průzkumů je Česko v korupci  snad někde na chvostu nejvíce zkorumpovaných zemí a režimů, co na světě existují, čili vizitka naší společnosti nic moc, spíše řečno, totálně na hovno. Je sice fakt, že lidstvo se nevzájem korumpuje od doby, co ryby vylezly z vody na souš, korumpovalo se v době kamenné, v době bronzové (tam už takový bronz měl jistou cenu) v době lidí popelnicových polí a kdo ví, jestli praotec Čech nekorumpoval mlékem a strdím, no od té doby co existují peníze a zlato, tak korupce nemá hranic ba dokonce ani mantinelů.Korumpovalo se i za komunistů ovšem výše všimného se poahbovala v ceně jendoho litru nějakého alkoholu, tehdy ještě bez metanolu  korupčním flaškám se říkalo „putovní“ jelikož stávalo se často, že korupční flaška se po oběhnutí 5-10 korupčních aktů nakonec vrátila k prvnímu korupčníkovi a tudíž byla krásně uleželá a proto první korupčník, když ji opět nasadil do korupčního oběhu už tvrdil, to je slivovice ročník 1952, tudíž vzácná a kvalitní. No po hadráku, už taková flaška ztratila na významu a hlavně na ceně korupčního významu, jelikož se začalo korumpovat v milionech a tady už se do korupčního oběhu dostávají zlaté hodinky s vodotryskem, automobily zahraničních značek, no a hlavně šeky s šesti až sedmimístnými nulami, přičemž norkové kožichy  a dámské kabelky za 199 tisíc za kus už byly přebírány v korupčním cyklu skoro s pohrdáním, magoři, kteří korumpovali kurvu kantýnskou by mohli vyprávět.
Nevím, kolik zmutovaných trojkoal se vystřidalo od r.1989 u moči a ani mě to nezajímá, protože jedna je vždycky za dvacet a další bez dvou za osmnáct, ale jedno vím jistě, tolik slibů a předsevzetí, které každá trojkoala, slepená z velkých ať už levých anebo pravých stran vyslintala v předvolební kamapani, dokonce všichni přísahali na smrt svých dětí, jak zatočí s tou zasranou korupcí, snad nepřekonala ani velkohubá modrá smlouva s občany od ODS. Vzpomeňme si jen na bombasticky avízovanou akci Čisté ruce od ČSSD, nevím v čem si chtěli socani ty zasrané ruce umývat, ale koaliční smlouvou byly pracky a pazoury všech politiků špinavější a zasranější, než kdy předtím. Mamlasi z ODS a TOP09 raději neslibovali vůbec nic, protože by je nikdo nevolil a malé pidistrany jako ODA, US, VV, Zelení a nebo černoprdelníci, které se vždycky přisály na některou velkou stranu, která zrovna vyhrála volby, tak ty jenom občas varovně zaštěkaly, ale když velitel velké vládnoucí strany zařval lehni, tak stáhly ocas a bylo po boji s korupcí. 
Jako příklad mohu uvést manuál boje s korupcí, který předložil ministr vnitřností, známý Jasánek Džon za doby vlády svazáka Nečase.
Tak nám, blbým Čechům Veřejný ministr neveřejného ministerstva vnitra Džon předložil manuál, pod názvem Korupce škodí zdraví více jak kouření. Z manuálu se lidé naučí, jak postupovat v boji proti větrným mlýnům, které semelou každého, kdo za nějaký požadavek nenabídne protislužbu a lidé se manuál budou muset naučit nazpaměť a ve školách bude jako povinná četba místo Babičky. Znalost manuálu se bude rovněž prověřovat při každém castin gu do akčních filmů a nebo při přijímacích pohovorech na pracovní posty za minimální mzdu.
Manuál obsahuje tyto body:
V prvním bodě nás manuál seznamuje s tím, co je to korupce a kupodivu se dovídáme, že korupce je někdy dobrovolná a někdy vynucená transakce mezi dvěma stranami, kdy jedna strana něco požaduje a druhá strana to má plnit, přičemž objem korupce není stanovený v žádné jednotce, čili může jít o libovolný počet litrů, kil a povoleny jsou i megalitry,  bohužel se nedovíme, jak velké ty strany jsou a kolik získaly volebních preferencí mezi jednotlivými volbami. Rovněž manuál uvádí, že ve světě ještě nebyla zaznamenána korupce transakcí pouze mezi lidmi jedné strany, čili že se ještě nestalo, aby jednotlivec nabízel úplatek sám sobě, i když v Česku je možné všechno. Co je ale zajímavé, že rovněž není známa transakce mezi třemi a nebo dokonce až deseti stranami, což zřejmě pramení ze závisti, kdy by jedna strana dalším stranám záviděla třeba vyšší hodnotu úplatku a nebo lepší splátkový kalendář placení úplatku a nakonec by se stala udavačem, ale spíš je to dáno tím, že čím méně svědků, tím ménší šance na prozrazení.
Ve druhém bodě nám manuál radí, jak proti korupci bojovat, bohužel neuvádí nejvhodnější typ zbraně, zda je lepší použít samopal vz.63 s kadencí ta,ta,ta, nebo nášlapné miny a nebo dokonce stíhačku vojenského letectva a nebo jestli proti korupci bojovat konvenčními zbraněmi a nebo přímo jaderným útokem. Zatím se zdá, že se proti korupci bojuje partyzánskou válkou, kdy v zákopech a v lesích jsou ukryti četníci z protikorupčního partyzánského hnutí Miloše Zemana z Vysočiny a jejich nepřítel je zákeřně likviduje popraškem DDT za pomoci Jožina z bažin a nebo totálně dokurvenými zákonovými zmetky, odsouhlasené parlamentní mafií. Taky není v manuálu propracován způsob boje, zda je lepší proti korupci bojovat v noci, ve dne a nebo v pracovní dny, případně svátky a neděle. Já osobně se domnívám, že nejlepší termín boje jsou vánoční svátky, kdy korupčníci jsou méně ostražití a takoví sentimentální a v tom případě je možno očekávat nějaké jejich chyby a nebo o velikonocích, kdy jsou korupčíci ožralí jak hovada. Každopádně ale upozorňuje, že zjištěnou korupci je třeba oznamovat, oznamovat a zase oznamovat a že v oznamování je síla, ale už neupozorňuje, že oznamovatel se lehce dostane do průseru díky zákonu o křivém obvinění, jelikož korupce se dokazuje hůř, než nevěra kurvy na E55. Džon dokonce počítá s vybudovaním oznamovacích center, kde bude zabudovaný kamerový systém, takže každý oznamovatel bude natočen a potom vytočen zveřejněním své fotografie v Rudém Právu. Oznamovací centra nebudou v provozu pouze v případě parlamentních voleb a to buď řádných a nebo předčasných, kdy tyto centra budou sloužit zároveň jako volební kadibudky. Za nejúčinnější prostředek boje Džon uvádí, když se korupce  občané sami nebudou aktivně účastnit, čili tímto sdělením nám Džon sdělil, že objevil Ameriku ještě před Kolumbem.
Ve třetím bodě nám pak manuál udílí rady, co dělat, když po nás někdo bude úplatek požadovat. Tak v tom případě musíme požadovatele na místě ihned zadržet, nejlépe donucovacími prostředky a chvaty a předat nejbližšímu oddělení VB, případně telefonicky ohlásit vše na lampárnu hlavního nádraží v nejbližším městě. Nejlépe je celou transakci zdokumentovat natočením na skrytou kameru o velikosti čipu, umístěného u muže v žaludu penisu a u žen v bradavce některého prsu. Před zneškodněním ale musíme nejprve provést varovné sdělení, že když se požadovatel dobrovolně vzdá, nic se mu nestane a nebo ještě lépe, aby předavatel korupčního balíčku v milionech v českých tento položil na zem a vy mu umožníte uprchnout a poté si korupční balíček řádně beze svědků převezmete.
Pak se z manuálu dovídáme, co se bude dít po oznámení. To je ale bohužel tak tajné, že ani sám manuál nemá veškeré informace, co se bude vlastně dít. Je ale docela možné, že po oznámení může oznamovatel skončit zalitý v betonu při budování dálnic a nebo v lepším případě skončí v programu na ochranu svědků.
Ovšem přímo solokaprem mezi poučováním je sdělení, kdy nemusíme korupci oznamovat a manuál nám sděluje, na co by jsme s normálním mozkem vůbec nepřišli a totiž, že korupci nemusíme oznamovat, když k ní vůbec nedošlo, nebo jsme se o ní nedozvěděli a nebo si nejsme jisti, jestli jsme si korupci nespletli s povinným zdravotním pojištěním.
Dále jsou v manuálu poznámky, jako že úplatkáři nemohou věřit ani sami sobě, jedině vůdcům velkých stran a nebo přímo straně, ať už velké a nebo malé a to ještě s ručením omezeným naopak mně tam chybí vyzvání, jako třeba, úplatkáři všech zemí spojte se a nebo, že korupce je mravním úpadkem společnosti, kde Česko v tomto oboru je jako celosvětová výkladní skříň, jelikož bez korupce se tu za posledních 20 let nepostavila ani dřevěná kadibudka nad hnojištěm.
Jeden fakt je ten, že v případě korupce se seznamují lidé, kteří o sobě dříve vůbec nevěděli, neznali se  a díky korupci pak dochází k uzavírání přátelství až do další korupce, vlastní způsob korupce je vlastně takovou hrou na kočku a na myš a tato hra umožňuje tolik variant, až by se mohlo zdát, že všechny varianty končí v nekonečnu, například se může korupce dít v mnoha způsobech převleků, kdy předavatel je v masce Kalouska a přebíratel pak v masce Babiše, nebo se korupční balíčky předávají pomocí mrtvých schránek, třeba v urně s popelem zemřelého na hřbitově na Olšanech, dokonce byly zaznamenány případy, kdy se korupční balíčky shazovaly z letadel a dokonce byl zaznamenán jeden případ, kdy byl korupční balíček z jedné strany na druhou doručen mezikontinentální balistickou raketou s jadernou hlavicí, korupčníci se navzájem odposlouchavají a testují na korupci nejmodernější odposlouchávací technologie, například v případě korupce soudruha Rátha koordinátor odposlechů, taxikář Kubice použil nejmodernější štěnice z dovozu z KLDR, které se na odposlouchané přisají takovou silou, že je možné je po použítí odstranit pouze operativně a jsou dokonce už tak moderní odposlechy, které se používají v prášku, nasypaného do pití.
Při zahájení technologie používání štěnic za doby gaunera Langra byly do socana Wolfa instalovány štěnice, že když došlo k ukončení akce a Wolf přeběhl k ODS, tak když mu doktor Šulínek chtěl vyoperovat štěnice, tak jedna, kterou měl v močovodu penisu byla tak silně přisátá, že i když mu Šulínek rozřízl šulínka po délce na půlku, tak štěnice ne a ne ven, svině a tak musel být Wolfovi amputován pták i s koulema.
Nekurioznější případ korupce se odehrál nedávno na Václavském náměstí, kdy Ukrajinský ministr obrany, když jako by náhodou potkal Kalouska, vytrousil z kapsy kabátu nenápadně balíček s deseti miliony jako úplatek za dodávky zbraní na Ukrajinu z Omnipolu, ovšem Kalousek ve své čestnosti balíček zvedl a spěchal za ministrem a hlasitě ho upozorňoval, „soudruhu ministře, z vaší kapsy vám vypadl tento balíček,“ načež Ukrajinský ministr se rozzuřil a chytil Kalouska pod krkem a do ksichtu mu syčel, „kurva ty zmrde, přece tě nebudu korumpovat na Ukrajinském velvyslanectví,“ ale Kalousek si trval na svém, že on je  poctivý občan a nikomu by neukradl ani pětník a že to musí být nějaké nedorozumnění, až teprve, když na místo přispěchala přivolaná hlídka VB, které rozehnala čumily, odvedla oba na nejbližší oddělení VB, kde pak byli Kalousek a ministr předáni Mudr. Cimickému.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *