Kondice české ekonomiky.

A nejlepší a nejúčinnější by to bylo cepem rovnou na záda.

Dočkáme se toho někdy?

 ČEZ opět řádí.

No přirovnal by kondici české ekonomiky ke kondici rachitika se zakouřenými plícemi, prochlastanými játry, kloubním revmatismem, platfusovými chodidly a 20 kily váhy brutto asi něco jako poloviční Nečas. Tuto zprávu odvysílalo rádio Jerevan, na základě průzkumu českých statistiků a tato zpráva vyvolala  válku s českými analytiky, která se může rozrůst až na světovou ekonomickou krizi, jakou Wall Street ještě nezažil a neviděl.
„Co to žvaníte, česká ekonomika kvete jak květiny ve Francouzské Polynésii nebo na Havaji, podáme na vás trestní oznámení za šíření poplašné zprávy, tak dobře, jako nyní na tom česká ekonomika nabyla od doby bitvy na Bílé hoře,“ běsní analytici v Bakalou ovládnaných denících a nočnících.
„Běžte do hajzlu, my na rozdíl od vás umíme počítat, vy se nezmůžete ani na kupecké počty, ty vaše analýzy vycházejí asi z tiskových prohlášení soudruha Kalouska, jinak to není možné, aby jste občany Česka oblbovali růstem HDP o 10%,“ vykřikují na druhé straně barikády, statistici.
Ještě pro upřesnění si  řekněme co to vlastně HDP je:
Hrubý domácí produkt (HDP, v mezinárodních pramenech GDP z anglického Gross Domestic Product) je celková peněžní hodnota statků a služeb vytvořená za dané období na určitém území. Tento ukazatel se používá v makroekonomii pro určování výkonnosti ekonomiky států. Časovým obdobím bývá obvykle rok. V mezinárodních srovnáních se také používá HDP na obyvatele (HDP na hlavu). 
HDP je klíčovým ukazatelem vývoje národního hospodářství, měří výkonnost ekonomiky. Jde o ukazatel shrnující nově vytvořené hodnoty, který slouží k odhadu ekonomického rozvoje země. HDP ve finančním vyjádření představuje hodnotu všeho, co bylo nově v zemi vytvořeno za sledované období – rok, čtvrtletí.
Bohužel, neexistuje HDP mínus, které by určovalo ekonomický propad země tunelováním, rozkrádáním a korupcí od r.1989, to by panečku skákaly procenta,  to by nebyly jednotky, ba dokonce ani desítky, ale stovky procent. Sice nejlepší ministr financí v celé Mléčné dráze, odborník na kyselinu sírovou, soudruh Kalousek by začal žvanit něco o komunistické dezinformační kampani a poukázal by na hraniční horstva, přes které by se nedostal ani Hitler, natož nějaká blbá ekonomická krize, ale my obyčejní občané velice dobře víme svoje.
„My analytici víme naprosto přesně, že růst HDP byl plus 0,5 procenta, čili vyšší,“ tvrdí hlavní velitel analytiků, generál Reiffeisenbank, soudruh Brožka .
Velitel statistiků, soudruh Heller ovšem vrací úder, „co kecáš ty zkorumpovaný analytiku, je o 0,5 nižší, čili hladina HDP je dokonce pod úrovní hladiny moře a neserte se do věcí, kterým vy pojebaní analytici nerozumíte.“
„Ty vaše statistické průzkumy dobře známe z předvolebních průzkumů, idioti, ty vaše statistické chyby a odchylky se pohybují v rozmezí 0-100%, běžte raději na pole rozhazovat hnůj, budete užitečnější,“ vykřikuje soudruh Brožka.
A tak soudruzi Brožka a Heller na sebe řvou:
„HDP je vyšší!“
„Je nižší“
„Vyšší“
„Nižší“
„Vyšší“
„Nižší“
No předpokládám, že tento spor utne až mezinárodní soud pro válečné zločince v Haagu.
Každopádně ať válka na dlouhé nože mezi analytiky a statistiky dopadne jakkoliv, český občan z jakéhokoliv výsledku bude a dokonce už má absolutní hovno ( absolutní hovno je  dle mého veličina, dokonce převyšující nekonečno a vyskytuje se toliko v Česku a v některých místech střední Afriky) , to že je něco shnilého v ekonomice Česka, napovídá veletoč ČNB s oslabením koruny vůči zahraniční měně, hlavně EURO. ČNB tvrdí, že oslabení koruny je vánočním dárkem pod stromeček pro občany Česka.
Fígl je jednoduchý a není nutné požádat agenta OO Hajzla Kubicu, který se po pádu Nečasovy bandy hubou do hnoje vypařil jak pára nad hrncem ( asi  někde v Amazonii pátra po prorostených kořenech zločinu, prorostených do státní správy amazonského kmene Indiánů HU-HU) aby mistrnými odposlechy zjistil pravou příčinu oslabení kondice české koruny, tož to vím naprosto přesně, jsou plné sklady zboží, nafouknuté jak břicho utopené mrtvoly po vyplavání na hladinu a je třeba tyto sklady vyprodat.
Proto ty zoufalé výkřiky ekonomických idiotů, „nakupujte občané, dokud je koruna napadená syfilsem českých mafiánů, bude hůř.“
Jenže nakupujte, když nemáte za co. Divím se šoku českých ekonomů nad prekérní situcí, to nemuseli ani zkoumat, kdyby se mě zeptali, tak bych jim tuto situaci sdělil už dávno, kam to všechno spěje, na to nemusí stát platit armádu statistiků a analytiků.
„Až nikdo nebude mít nic, až lidé prodají poslední horské kolo, až za vraty továren budou stát desítky uchazečů o práci, pak se odrazíme ode dna a během velmi krátké doby dostihneme úroveň západního Německa, Rakouska a možná i Švýcarska.“ Toto je zaznamenané z jedné  přednášky Tuneldědka Klause v Edenu ve Vršovicích, nedlouho po revoluci. No uznejte, není to vůl, je a pořádně korunovaný.
Lépe se v nejbližší době už budou mít jenom černoprdelníci, za vyžebrané stamiliardy od státu, zatím co papež kupuje trenýrky v Sekáči, bachroň Duka si na svoji vyžranou, sádelnatou postavu nechává šít ve vybraných modních salonech, to taky o něčem svědčí.
Je buřt národe kteří šmejdi šli do politiky od r.1989, stejně jen aby si mohli všichni bez rozdílu barvy praporu legálně nakrást. Víc si cením cikána co kope krumpáčem ve zmrzlé zemi příkop, než absolventy VŠE na ministertvu financí. Každý sedlák ví, že když ubere krávě krmení, tak tá mu nedá  více mléka. Kalousek ten idiot to v tom svém prochlastaném duševním vlastnictví nepochopí do smrti, že pokud budou lidé za poctivou práci dostávat minimální mzdu, pokud si cizí kapitál bude z českých lidí dělat otroky, tak se z přecpaných skladů neprodá ani hřebík. To je zákon normálního ekonoma, platí a vždy bude platit – MÁ DÁTI-DAL.
Sice se říká, dej krávě do držky, vona ti dá do dížky, ale těm naším mocipánům by se mohlo dávat do držky každej den a stejně by z nich nic kloudnýho nevypadlo, jó, kdepak krávy, tohle jsou volové.
Mně osobně je naprosto jedno, jestli se analytici a statistici o nějaké destiny procent pozabíjejí, pro mě je rozhodující, že jestli jsem loni za pětset korun nakoupil plnou tašku potravin a letos za tu samou sumu jen půl tašky stejných potravin, tak i kdyby kolem Česka byly Himaláje, tak by to rozkradenému Česku hovno pomohlo, protože tu totální krizi zavinili sami čeští mafiáni, kmotři a politici po r.1989 bezuzdným rozkrádáním státní kasy za blahovolného přihlížení soudruha státa a zastřešovali to vrcholní politici, Klausem a jeho bandou počínaje a Nečasem a jeho bandou konče.
Dle mého obyčejného selského rozumu se mělo obnovit opevnění na Šumavě a obsadit ostřelovači a všechny překupníky zboží z ciziny střílet jak nakažené lišky vzteklinou, když už bylo na hovno proti Hitlerovi, v podstatě to, že se tu do Česka nasral cizí kapitál, se rovná nové Mnichovské dohodě a zradě na českém národu.

Bez komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *