Je třeba kompletní transplantace.

Smrčina na Šumavě
Komentář k obrázku – globální napadení Česka dosahuje vrcholu, Šumavu napadl kůrovec, voliče Alzheimer a celé Česko pak tunelovací krysy v převlečení za modré ptáky a Halouzky.

Tento pidistáteček, zvaný Česko, který se dá od severu k jihu natřikrát přeplivnout a od západu na východ ho někteří borci dokonce na desetkrát přečurají, potřebuje kompletní transplantaci. Tento státeček totiž má totálně v hajzlu ledviny, slinivku, plíce, žaludek, srdce, prostatu, děložní čípek a bohužel, co je nejtragičtější, tak se najdou i tací, co mají úplně vymytý mozek, to jsou především ti, co neustále v komatu blábolí o tom, že reformy jsou nutné.
Žádné reformy, tento státeček je totiž totálně rozkraden, čili jenom by stačilo všechny gaunery z velkých stran, vlády, parlamentu a senátu vyházet oknem ven, nikoliv na vidle, to už je zastaralá technologie, ale na nášlapné miny, rozmístěné pod okny, pak by ptáci lítali jak rorýsi a dokonce by se jejich části ve vzduchu i rozmnožovaly.
A potom vtrhnout do všech s.r.o. a soukromých zlodějských mafiánských nemovitostí a vyčistit ceký ten Augiášův chlív důkladnou kontrolou, máš na všechno, co jsi vyrobil a prodal faktury, máš daňové přiznání, že jsi veškeré příjmy přiznal ke zdanění a by se vidělo, kolik stovek miliard v majetku boháčů by neodpovídalo dokladovaným účtům. A najednou by žádné reformy nebyly nutné, protože státní erár by přetékal aktivy.
Já osobně vůbec nepochybuji o tom, že prakticky všichni zmetci, co se vystřídali u vládnoucích koryt a je jedno z jaké strany, za posledních 20 let, měli a mají vazby na mafii a organizovaný zločin.  A jsou touto mafii z pozadí řízeni jak naprogramovaní roboti.
Vrátím se ke sranda prči v r.1989, jak všechno začínalo, tento stát neměl žádné zahraniční dluhy, ať už byli komunisti jací byli, ekonomiku měli pohlídanou a i za komunistů se hlídaly aktiva a pasiva, já si pamatuju, že ve všech firmách se prováděly měsíční audity hospodaření a všichni zodpovědní pracovníci se zpovídali z přešvihnutých nákladů. Dokonce bylo Československo věřitelem, mělo naopak aktiva ve světě, vždyť tehdy Češi a Slováci stavěli po celém světě ucelené technologické celky a to nejen ve východním bloku, ale i v bohatých zemích a ropných sultanátech, všechny projekty, jak domácí, tak zahraniční byly důsledně zkalkulovány a každý vícenáklad se musel pracně zdůvodňovat, domácí investoři si náklady hlídali jak vlčáci, čili se ptám, jak je možné že v současné době jsou náklady třikrát a vícekrát předraženy a nikdo to nehlídá, jediná odpověď je, že všechno je pod kontrolou mafie.
Někde se vám kapitalističtí soudruzi vloudila do kapitalistické perestrojky chyba, jak východoněmeckým soudruhům při výrobě plastových lžiček.
V onom sranda prčovém období jsem dělal šéfa Občanského fora v jedné stavební firmě, z několika desítek THP nás byla jenom hrstka nestraníků, někteří zdůvodňovali svoje členství tím, že chtějí aby vystudovaly jejich děti, někteří ani nezakrývali, že jsou ve straně z kariérních důvodů, ale všichni do jednoho pak tvrdili, že nevěděli, co dělali ti nahoře, no a v dnešní době je to to samé, jenom v obráceném gardu, někteří jsou opravdu tak blbí, že neví, co dělají ti „nahoře“ a někteří to z nějakého, mně tajemného důvodu nechtějí vědět, ale všichni tito blbci do jednoho tvrdí, že reformy jsou nutné, když jsem ale viděl, jaká verbež se do OF cpala, bylo mně z toho na zvracení, nebylo vyjímkou, když komunistický papaláš přišel na jednání s trikolorou, velkou jak fotbalové hřiště na klopě a srdečně zdravil dobrý den pánové, když předtím neznal jiný pozdrav, než Čest soudruzi.
A když jsem v období r.1993-1994 měl tu „čest“ podílet se na restitucích, tak škoda mluvit a haňba plivat,ti, co na prvního máje zdvíhali v pochodech nohy jak nacisti v Norimberku, najednou, když jsem jim vyřizoval restituce, tak na komunisty plivali chrchle a vůbec se nestyděli, že většina z nich byli před tím bolševici jak poleno, už tehdy jsem tušil, že v budoucnu to bude jeden velký bordel, Karel Ktryl to nikoliv tušil, ale věděl už v r.1989 ! Přitom jim nevadilo, že jsem drtivou většinu těch restituentů znal, kdyby aspoň drželi huby, tak by si trochu zachovali tvář, ale oni svým jednáním jenom ukazovali svoje pokrytecké a  prolhané ksichty.
Nejsrandovnější období bylo, když všichni ti bolševičtí ředitelé a náměstci lítali jak splašení voli a nervozitou žrali trávu, když se provádělo projevení důvěry, zda zůstanou u svých koryt a nebo ne. No a když dostali důvěru, tak začali privatizovat a to tím způsobem, že si v pracovní době, služebními auty, jezdili vyřizovat privatizační záležitosti a především měli informace, čili startovní čára nebyla pro všechny stejná, jak se snažili a snaží nakecat převlečení komunisti veřejnosti.
A pak se k zaměstancům, kteří jim svojí prací splatili úvěry ( to těm poctivějším, jinak když se v Česku několik roků při privatizaci nesvítilo, tak v té tmě kradli a tunelovali převlečení komunisti jak urvaní z řetězu), konečně ten princip byl všude stejný a popisuji ho v minulých článcích.
Jinak celou tu dobu popisuji v mých knihách Komunisti před převratem a Komunisti po převratu , kde většina postav je autentická a tak to skutečně bylo, nevěřím tomu, že by současná uvědomělá nakladatelství, které rovněž zprivatizovali bývalí velkouzenáři a komunističtí papaláši tyto knihy vydala, protože si nenechají uveřejnit pravdu, jak to bylo ve skutečnosti.
A chtělo by to provést nové nezavislé ocenění prodaného majetku, třeba i zahraničními odborníky a rozdíly doplatit, jak je možné, že gauner Bakala koupil bytový fond za 5 miliard a ve skutečnosti má hodnotu 25 miliard! tak ať to doplatí se Sobotkou rukou nerozdílnou a tak by se dalo pokračovat do nekonečna.
Za celých 20 let řádění převlečených komunistů jsem v roli premiéra věřil jen jednomu a to Zemanovi, když byl velitelem ČSSD, ale smlouvou s Klausem všechno posral na ultimum, i když podstatnou vinu na tom svinstvu má především Ruml, gauner nejhrubšího zrna, nejdříve podrazil Klause a potom Zemana, když mu Zeman nabízel koalici, tak pořád mlel něco o komunistech a ejhle, najednou se zjistilo, že má vazby na mafii, především na bratry Helbigy a dokonce jim dal echo ve funkci ministra vnitra, že je jdou zatknout, samozřejmě, když od nich pobral drahé dary včetně pistole, aby se ubránil vrahům z Kremlu, parchant jeden.
A tihleti “ disidenti“ kteří žrali za komunistů u koryt za devizy, které jim zasílali v dobré víře zahraniční sponzoři si hrají na odbojáře, naplival bych jim do ksichtu, včetně Havla, Vondry a dalších.
A to, že největší darebák, který celou tu privatizační špínu zašťiťoval, Klaus sedí dokonce na hradě, jako hlavní kastelán, považuji za výsměch všem lidem dobré vůle v Česku.

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *