Jak zme vracali metály.

Fotka uživatele Josef Orel.

MOJE KRÉDO:   ŽIVOT JE KRÁTKÝ, SMĚJTE SE, DOKUD JEŠTĚ MÁTE SVOJE ZUBY

vaše profilová fotka

Listina základních práv a svobod

2/1993 Sb.

Poslední změna zákona:

 Čl. 17

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.:

(3) Cenzura je nepřípustná.

(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o sv své činnosti. Podmínky a provedení stanoví zákon.[4]

Pokud se vám článek líbil, ohodnoťe svůj názor zasláním SMS dle vašeho uvážení. Děkuji

brana (1)

 V nejbližší době hodlám vydat první knihu Komunisti před převratem a to na vlastní náklady, jelikož vydavatelé odmítli mé knihy vydat a označili je za rizikové,jelikož útočím na současný režim a na politické gaunery, čili nezbývá mi, než knihy vydat vlastním nákladem a poté prodávat jako smaizdat, k čemuž poslouží peníze z SMS. Původně  jsem na tomto webu vyvěsil reklamy a tímto děkuji všem, kteří na reklamy klikali, ale američtí soudruzi, kteří byli přes GOOGLE poskytovateli reklam, mě obvinili, že jsem si peníze za klikání naklikal sám a naklikané peníze jednoduše rozkradli a sebrali. No co konečně může člověk čekat od amerických sviní a podrazáků, že ano. 

Běžte už všichni Sluníčkáři, Havloidi, komedianti a kavárenští povaleči do prdele se všema stínovýma presidentama Horáčkem počínaje a Halíkem konče

 Fotka uživatele Josef Orel.

Blondýna:

Ve zprávách říkali, že každý, kdo vyrazí na cesty v tomto počasí,
by měl mít s sebou řetěz, lopatu, deku, rozmrazovač, tažné lano, baterku, hever a náhradní kolo…No, vypadala jsem ráno v autobuse jako píča..

Tož zatým co v Česku žijů šmejdi, keří sa na metály třesů jak osiky ve větru a za metál by prodali aj svoje rodiče, to my v Kozojedoch na jekékoliv metály z vysoka sereme a pokáď sa náhodů stalo, že nekerý občan Kozojed při svojéj činnosti dostál ve světě nejaký metál, tož  na protest proti vlastizrádnéj politice sůčasnéj vlády, zme sa rozhodli, že spočítáme držitele metálů v Kozojedoch a pohážeme ich na hromadu na Kozojedském náměstí a otevřeným dopisem vyzveme cigány v Kundomíně, aby si ich odvézli do šrota a za utržené peníze ať si kůpíja hotel. Naše rozhodnutí eště umocnila nechutná politická komediální sračka mezi debilem Hermanem a hradem kvoliva jakémusi posranému metálu pro jeho strýca z devátého koleňa a naráz šeci zapšklí a nenávisťů v ksichtoch znetvoření černoprdelníci a rachitičtí Gazdíci aj ze starostama sa možů posrať v nenávistných výpadoch proti Milošovi na hradě a přitom mu šeci ti zmrdi nesahajů ani po kotníky. Jak dyby jeden posraný metál rozhodovál o životě a smrti 10 milionů občanů Česka, kterým je nejaký Hermanův strýc totálně u prdele. No je viděť že stačí aj obyčejný kuřinec, kerý je pro nenávistné politické zmrdy dobrý na to, aby v médiách nasírali občany už skorem k nepříčetnosti. Jak říkáme my v Kozojedoch, kdo chce psa mít, klacek si dycky najde a přitom sa jednoznačně jedná o týrání zvířat.

 Tož lapíme tak v hospodě U kance Ferdy, plkáme o pyčovinach, už zme rozebrali baby, počasi, ekonomicku situacu na Maledivach, stav zajiců na polách kolem Kozojed, dyž naráz starý Flaška praští pěsťů do stola, až půlitry vystřikly do stropa a zařve, „kurva vracám medailu z vojny, bo už ňa šeci v tym Česku serú, pořáď lezeme jakýmsi kurvám do řiti, raz Rusom, teďkaj zas Američanom, zitra zasej Čiňanom a pozitři Muslimom, kery mamlas sa v tym bordelu ma vyznať, ja sem přisahal Slovanom a proto zítra strčim medailu z vojny do obálky a pošlu to hen temu ministerstvu valky a míru v Horní Prdelné, že si s tu medailu možú vytříť řiť.“
„Člověče Flaško tys byl na vojně a co máš vlastně za medailu, že si o tym nikdá nemluvil, my zme byli přesvědčeni, že máš takú tu modrů knížku, co ju maju šeci cigáni a Kubů v Bystréj Vodě kvůli prašivině,“
„Šak baže, že mám medailu, slůžil sem u koni jako štolba za prvni republiky, to eště byla česť byť vojákem, bo zme nikomu nelezli do řiti, šak sami vidíte, co sa dneskaj děje, politici dělajů z ludí idioty, parchanti z pražskéj kavárni sa poflakuju, chlastajů a mrdajů za americké dolary jak disidenti za komunistú a enem vyrývajú, komu máme fandiť, jak dyby zme neměli vlastní mozky, za plavení koní přes Dunaj ně byla udělená medaila „Za chrabrosť před vélkú vodú 1,stupňa“ a na klopu ně ju připínal sám pan Obrst,“ zdělovál nám zaslúžilý voják v záloze Flaška, kerého asi zapoměli na vojenskéj správě vyřadiť ze zálohy.
„Kurňa, ale Flaška má pravdu, šak jakýsi felčar též vrátil metály na protesť proti zločincom z NATO a dyž tak nad tým uvažuju, tož ten lapiduch má pravdu, dyž vezmeme v úvahu poslední vývoj ve světě, tož je fakt, že ti čuráci z Ameriky sa roztahujů po celém světě jak nenažrané kurvy, všade, de vlézli sa válčí, ať je to Afghánistán, Irák, Sýria, Líbyja, Libanon, Sudán, Ukrajina, všade majů v tych sviňárnách strčené paprče a hen ti zdechli kavárenští povaleči v Horní Prdelnéj, její městskéj části Praha by im vlézli do prdele aj nosní ďůrků, dyby to bylo technicky možné, do zme byli na vojně a máme nejaké metály, tož ich hromadně vrátíme temu komediantovi, co velí armádě spásy v zahraničních misách, ať si ich doma vyvěsí na hajzlu, napíšeme na to ministerstvo války otevřený dopis, šecky medaile zabalíme do novin a strčíme do nejakéj krabice od bot a pošleme to rekomandem do téj Horní Prdelnéj a eště sa do téj krabice vysereme“ navrhl sem a nápad byl přijatý jenomyslně, bo my v Kozojedoch už dlůho sledujeme ze znepokojením vývoj v Česku za posledních 27 roků a skoro každý deň konstatujeme, že to tu stojí za hovno, Čechom už nepatří skorem nic, z Česka sa stala zahraniční montovna, šecko patří cizákom a za to by zme měli bojovať, nasrať a rozmazať, dokáď tady nebudů referenda, že o šeckém budů rozhodovať ludi a ne zkurvené a zkorumpované politické prasacka, tož ať od nás nikdo žádné vlastenectví nečeká,
„Flaško, ty si Kozojedský kronikář, máš krásné, provorepublikové písmo, tož budeš psať a my ti budeme diktovať, ale první mosíme zistiť, do šecko býl na vojně a jaké metály do na vojně dostál,“ domluvil sem jako předseda naší strany ZKKAJKČ.
„Já sem byl u bigošů v Olomúci a mám fotografiu, na keréj sem vyfocený u nastartované PV3S  za najrychlejší plazení u západního vojenského okruha,“ přihlásil sa Kobylka a začali zme rozumovať, esli čestné fotografie, třeba při rozevlátej zástavě su vyznamenání a nebo enem porno snínky.
„Fotografie nevracať, to by zte sa už nikdy v životě neviděli, jací ste byli voli, enem metály,“ rozhodl obecní hejtman ing.Papuča, kerý vzal nad otevřeným dopisem patronát.
No nakonec zme zistili, že v Kozojedoch je 5 nositelů odznaku vzorného vojáka, 3 nositelé vyznamenání za zásluhy o ČSLA 21.stupňa, 6 nositelů odznaku 3. třídy, 4 nositelé odznaku vzorný parašutista, 4 nositelé medaile za zásluhy o obranu vlasti, jeden nositel medaile za zásluhy o výstavbu ( slúžil u železničního vojska  a budoval koleje na trati na staveniště Novéj Huti v Ostravě) a pan učitel Kudlička je držitelem vyznamenání Vzorný učitel.
Tož Kozojedští chlapi byli dycky hrdinové, keří sa nebáli ani čerta, natož komunistů či kapitalistů.
„Flaško piš!“ nakázali zme kronikářovi a začali diktovať:
„Vážené ministerstvo války a Míru,
my vojáci v záloze z Kozojed, zme sa rozhodli, že na protest proti zločinnéj činnosti bandy z NATO vracáme  šecky medaile, keré zme si poctivů službů v armádě vybojovali. Stejně tak zme sa rozhodli, že vracáme šecky vojenské hodnosti a to od vojáka až po desátníka a žádáme o degradacu na civilisty.Nemíníme donekonečna počúvať debilní válečné štváče z řad kavárenských povalečů z Horní Prdelné, nemíníme dál čuměť jak oblbujete malé děcka proti Zemanovi a ujišťujeme vás, že my si v Kozojedoch s děckama pořádek udělať umíme, dyby naši svišti létali po Horní Prdelné s jakýmasi červenýma pyčovinama, tož by zme ich zeřezali jak psy a zeřezať řemeněm by potřebovali šeci ti krypli z tých pražských kaváren, keří hovno dělajů a dělajů enem bordel ve společnosti.
Pokáď s tým súdruhu komediante nic neuděláte, vytřete si s našíma medailama řiť. V příloze posíláme aj vojenské knížky, keré si strčte za klobúk. Ináč vás upozorňujeme, že jakékoliv negativní ohlasy od zmrdů jako je Švancenberk, Kalousek, Bursík, Štětina, Kocáb, šeckých zmrdů z TOP09, štětek Němcové a Černochové, jakož i všech pojebaných komediantů majů pro nás v Kozojedoch význam psího lejna a kundí rétoriky modrých kurev nám neležíja ani v patě. S medailama vám eště v deseti balíkoch posíláme čepice Zmijovky, aby zte ich darovali Ukrajinským fašistom, keří střílajů v českých ušankách v autobusoch vlastní spoluobčany jak bažanty. Vypadá to, že tym Banderovským vrahom namrzly mozky.
Za Kozojedské záložáky por.Josef, por.Orel a por. Papuča v.r. šeci v záloze.
V Kozojedoch dňa 2.10.2016.
„Tož to su zvědavý, co ti mamlasi na tym ministerstvu vymyslíja, měli by zme kopie teho otevřeného dopisa poslať nekerým novinám, aby nás následovali aj ostaní chlapé v Česku, přeca nebudem čekať, až nás ze zálohy povolajů, aby zme chránili to hovno, co v Česku z majetku zbylo a aby zme chránili
převlečené bolševické kurvy a jejich s.r.o.,“ pronésl arch.Josef.
„Na noviny sa vyserme, ty stejně lezů státní moči do prdele, ti by taký dopis neotiskli, bo by sa posrali strachy, šak možná aj inde přídů ludi k rozumu a dyž ne, tož ať sa celé Česko posere, Stropnický bude z teho našého rozhodnutí v takém šoku, že po velikonocách přejde od komediantů kde zpěvákom, a kopiu dopisa ať Flaška zapíše do Kozojedskéj kroniky, aby budúcí generace Kozojeďanů věděly, jak zme vymrdali ze zasranýma českýma politikama a z celým ministerstvem války a míru“ zavrčál starý Vrzník, nasraný, že jako jeden z mála chlapů z Kozojed neobdržál na vojně žádný metál, ba dokonce nebýl ani vyfotografovaný.
„Vrzníku, nic si z teho nedělaj, žes nedostál žádný metál, to enem Vlasta Burianů býl z teho tak rozhozený, že nedostal medaili, ale to bylo enem ve filmu, si myslíš, že my zme sa nadůvali jak pávi, dyž zme obdržali vzorného vojáka, jediné co sa na vojně trochu cenilo, byla tak zvaná „trojka“ bo to už bylo o tym, že člověk uměl třeba rídiť tank nebo OT, ale ty ostaní metály zme dávali děckám na hraní,“ utěšovali zme Vrzníka.
Tož včera zme obdržali otevřenů odpověď od komedianta Stropnického:
„Vážení soudruzi, mrzí nás všechny na ministerstvu obrany, jakož i v celé vládě, že takto lehkovážně přistupujete ke své vlastenecké povinnosti a pohrdáte vyznamenáními, jako kdyby to byly knoflíky, jak to máme vysvětlit soudruhům profesionálním vojákům, kteří denně na zahraničních misích nastavují svoje krky za šťastný život obyvatel ve vyspělém kapitalistickém zřízení v Česku a my si zařazení do vojenských paktů nevybíráme, my posloucháme rozkazy vůdců velkých stran a parlamentu, který rozhoduje o našem zařazení do vojenských paktů, no a v současné době je nám bliží košile než kabát a tudíž z Varšavské smlouvy jsme po revoluci v r.1989 plynule přešli do NATO a učili se za pochodu při bombardování Kosova a dalších destinací na základě pravdivých zpravodajství CIA z bojišť v Jugoslávii a dalších regionech jak zatočit s těmi, kteří nejdou s námi, ale proti nám a proti USA. Každopádně, pokud změníte svůj postoj k vlastenectví, tak jelikož jste byli školeni ve Varšavské smlouvě k boji proti prohnilému imperialismu, nabízíme vám zcela zdarma rekvalifikaci v rámci NATO na boj proti Rusku a jeho nohsledům a na způsob boje v poušti za ropné zájmy USA proti muslimským šmejdům.
Za ministerstvo obrany, ministr Stropnický, komediant ve výslužbě v.r..“
No, přečetli zme si v hospodě tento zajímavý otevřený dopis a jelikož Prdelník zrovna dostal z piva průjem, nabidli zme mu ho na vytření prdele.
A tak sa stalo, že šeci chlapé v Kozojedoch sú odteď bez medailí z vojny, ale naším babám je to fuk, protože medaile sa eště nikdo nenažrál. No jediný idiot, kerý má doma ukrytú medailu, je kapitalista Srpek, kerý jako bývalý komunistický  ředitel n.p.Pluhy a Hrábě, obdržál od komunistů Řád Vítězného Února a občas sa doma obleče do obleka, kerý má přichystaný na pohřeb, na hruď si připne metál a aby ho nikdo neviděl, promenáduje se před zrcadlem, jak holub na báni, hladí si cecek a zpomíná na zlaté komunistické časy a už sa pětkráť dopisem obrátil na UV ODS dy obdrží Řád modrého chcíplého ptáka no a v Bystréj Vodě má doma plno medailí zmrd Kubů, které mu zbyly po fotrovi a to medaile od Gestapa „Udavač Bohmen und Mahren 2.stupňa“ a od komunistů „Za zásluhy o propagaci STB 6.stupňa“ .

1 komentář u „Jak zme vracali metály.“

  1. Je to, jako obvykle velice krásné!!! Rád si tyto tvoje povídky čtu a opravdu se bavím,jak dokážeš všecho trefně pojmenovat. Ono se s tím, co tady máme nedá nic jiného dělat,než prdel !!!! Je to hnus, co je to sráče, co se drží těch svej koryt a jsou schopni nás prodat, jako Jidáš ne za 30 stříbrných, ale jen za zlámanou grešli,kryplové zajebaní !!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *