Jak žiju s utaženým řemeněm.

MOJE KRÉDO:   ŽIVOT JE KRÁTKÝ, SMĚJTE SE, DOKUD JEŠTĚ MÁTE SVOJE ZUBY

vaše profilová fotka

Listina základních práv a svobod

2/1993 Sb.

Poslední změna zákona:

 Čl. 17

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.:

(3) Cenzura je nepřípustná.

(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o sv své činnosti. Podmínky a provedení stanoví zákon.[4]

Pokud se vám článek líbil, ohodnoťe svůj názor zasláním SMS dle vašeho uvážení. Děkuji

brana (1)

 V nejbližší době hodlám vydat první knihu Komunisti před převratem a to na vlastní náklady, jelikož vydavatelé odmítli mé knihy vydat a označili je za rizikové,jelikož útočím na současný režim a na politické gaunery, čili nezbývá mi, než knihy vydat vlastním nákladem a poté prodávat jako smaizdat, k čemuž poslouží peníze z SMS. Původně  jsem na tomto webu vyvěsil reklamy a tímto děkuji všem, kteří na reklamy klikali, ale američtí soudruzi, kteří byli přes GOOGLE poskytovateli reklam, mě obvinili, že jsem si peníze za klikání naklikal sám a naklikané peníze jednoduše rozkradli a sebrali. No co konečně může člověk čekat od amerických sviní a podrazáků, že ano. 

Běžte už všichni Sluníčkáři, Havloidi, komedianti a kavárenští povaleči do prdele se všema stínovýma presidentama Horáčkem počínaje a Halíkem konče

 Fotka uživatele Josef Orel.

 

 

 

Tož já su přesvědčený, že by ludé potřebovali spíš řemeně na ty privatizační zmrdy a řezali by ich ima od rána do večera, dyž byli malí, tož jejich rodičové hoooodně zaspali s výchovů.

Tož zpomínáte, jak si jedni bolševici s druhýma předali moč ve státě a občani eště vřískali na náměšťu, že nejsů jak ONI a vedúcí převlečených bolševiků, jakýsi cyp Klaus už začal vykřikovať, že po komunistoch ostala enem spálená země a že si šeci, budeme utahovať řemeně, aby zme ten vyplundrovaný státní erár dostali zaséj do latě a že to može trvať aj 100 roků. Tož šeci ludi začali vrtať do řemeňů další ďůry, aby sa při tym utahování mohli zapnůť, ale nikdo nevěděl, koléj ďůr bude třeba. Tož asik  v r.1995 už začalo byť uřvancom z náměstí jasné, že za 15 roků už nebude žádný řemeň třeba, bo nebude co utáhnúť, bo nebude za co žrať. Tož byl sem nedávno v galantériji a dyž sa ňa sůdružka prodavačka milůčko optala, jak ně može pomocť, tož sem si původně přišél kúpiť ten utahovací řemeň na objem břucha 19,9 cm, ale dyž ně prodavačka nabídla pomoc, tož sem ju poprosíl, esli by ně nezaplatila oběd v nedalekém bufetě, de je šecko žrádlo za 75,-, bo dyž bych si kúpil ten utahovací řemeň, tož už bych sa mohl přeštípnůť. No potkál sem už aj důchodce, keří sa už přeštípli tým utahovacím řemeněm a nésli si v rukách horní polovičku těla, tož tým už nepomože ani oběd za 75,-.
No a mě furt v lebeni šrotuje, k čemu musíja byť ty utažené opasky, proč třebas ti blboňi s vymytýma palicama nevyřvávajů, že si máme zkracovať kšandy, šak šeci nenosíja řemeně, třebas baby, že ano, ty by si musely utahovať podvazky, tož sem si to nechal vysvětliť od jedného patologa a ten ně řekl, že aj kdybych nežrál půl roku a nepil měsíc, tož že celé tělo sa nezkracuje, ale ztenčuje v průměru a proto sa říká, že když sa musíme omeziť v tym žrádlu, bo v eráru je nasrané, tož že sa budeme tenčiť a tenčiť, až se převlečeme za bičem a vůbec nás při tym nebude viděť a když otevřeme okno, tož nam průvan zlomi páteř no a potym už stači enem utáhnuť opasek o jednu ďůru a v ten moment budeme na dvě půlky.
A že Klaus to vyzkůšal eště za komunistů v tym prognostickým ústavu pro prognostické blbce a že sa dokonca ztenčil o jednu ďůru, dyž dvakrať nešel na snidani a tym byl tak nadšený, že po tym sranda převratě si uminil, že to vyzkůšá na celým národě, ale eště před tym to jel vyzkůšať do Brooklynu v Americe na černochoch a po přijezdě o tym podal komunistom cestovni zprávu, aby dostal diety v dolaroch.
Enemže jak to vyzkůšať, dyž státni erár byl po komunistoch plný a bez dluhů, tož šeci převlečeni komunisti dali lebeně dohromady a vymysleli tu vélků privatizačni rozkrádačku, aby sa ten pokus s tyma utáhnutyma řemeňama mohl odzkůšať.
Tož sem si řekl, že s tym asi nic neudělam, bo mám v tym národu kolem sebe samé voly, keři volija pořáď ty samé gaunery a rozhodl sem sa, že sa budu brániť osobni domáci makroekonomiků, bo už sem sa tak ztenčil, že už ani nenosim gatě, bo tak kratké řemeně nikdo neprodává, dokonca ani dva za cenu jedného a tož chodim enem v trenýrkách.
Tož tydeň sem přemýšlal jak urvaný, dokonca sem ani nežral, abych sa od teho přemýšlani nezdržoval nejakym blbým žrádlem a sestavoval sem ten domáci makroekonomický rodinný plán.
Tož jako hlavni bod sem si určil domáci rozpočet, naščesti při domácim rozpočtu sa nemusi porcovať ten medvěd, jak to robija ti parlamentni blbci, ale dyby měli porcovať živého Grizzlyho, tož by byli strachy posrani až za ušama. A dyby nejaký nenažraný sůsed po mě vyžadoval nejaký podil na mojim rozpočtu, tož by to nepřežil.
To by ste nevěřili, jak je těžke sestaviť taký domáci rozpočet, bo nevite, za co šecko vaša roba utrati přijem, navic  dyž potym o takym sestaveným domácim rozpočtu doma s robu hlasujete, tož nikdy to neodhlasuje většina, to je že oba hlasy su pro sestavený rozpočet, dycky je jeden hlas pro a druhý proti a nebo naopak, to bývá eště horši.
Nakůpil sem celů tašku sešitů a vedůci papirnictvi zavřel obchod, bo měl na celý měsic zarobené a robě sem řekl, že do tych sešitů budeme zapisovať šecky výdaje, co zme prožrali, esli dyž si kůpim na oběd deset deka krvavéj tlačenky, esli si nežijeme nad poměry a dyž si roba zajde raz za dva roky  na fůkanů ondulacu, esli neni moc rozežraná a esli nebude lepši, dyž si fůkanů urobi zadarmo, dyž bude venku silný orgán a nebo pomocí senometa, kerým sa fúká seno do stodoly.
„Tadyk zapišeme každý desetnik a ne aby ťa napadlo v tym rozpočtu škrkať jak toho vola Kalůska a tym zapisovánim zistime, kam sa nám ztrácaju penize a až to budeme měť vymakané, tak potym uděláme školéni pro celé ministerstvo financi,“ přikázal sem robě a ta enem odfrkla, že žiju sto roků za opicama, bo desetniky už su dávno zrušené a dokonca aj padesátniky a stát už počitá enem v milionoch a že dyž chceme věděť, kaj nam utikajů ty prachy, tak musime škrkať ty kraviny, bez kerých sa obejdeme, tož to sem musel uznať, že v tym ma roba kus pravdy a byl sem cely deň nasraný, že sem na to nepřišel sám.
A hneď druhý den při domácich interpelacach došlo k prudké výměně nazoru mezi mňů a domáci opoziců, dyž sem sa začal rozčilovať, že mě moja roba z rozpočtu vyškrkala pivo na celý měsic.
„Ty si mysliš, že budu chlemtať enem vodu, aj dyby byla z tych Novohradských hor a nebo z Rájeckej doliny, dyť z teho dostanu žaby do břucha a navic ta balená voda je dvakráť dražší než pivo,“ praštil sem pěsťů do stola, ale roba ukázala dlaňama do T, že si bere technicků připominku a že nikdo neřiká, že musim chlemtať kupovanů předraženů vodu a že za chlévem je studánka s čistů pramenitů vodů a že kozy a ovce sa možů tej vody uchlastať, jak im chutná a tak sem na druhý deň vyškrkal z rozpočtu robě kalhotky a řekl sem ji, že klidně može chodiť na ostro a že průvan mezi nohama ma podla Prisnitzza z Jesenika léčivé účinky.
No, natruc zme si začali vyškrtávať úplně šecko, ale dyž zme si vyškrkali z rozpočta aj chleba, tož to už zme naštěsti usůdili, že už zme z teho zmagořili a tak sem navrhnůl, že pošleme Kalůskovi složenku na 121 tisic, bo z jeho viny máme prázdnů domaci kasu.
„Musiš chodiť po obchodach a hledať Konzumy, de dávaju aspoň pět věci v ceně jednéj a hlavně de zlevnili o 200%,“ doporučil sem robě a ta ňa poslala ke všem čertom, že za týdeň nemini nachodiť 100 jarnich kilometrů.
„Pořidime si prasacko,“ navrhla roba a mě sa protočily panenky, bo sem si neuměl představiť, jak v bytě 1+KK budeme chovať vepřa, ale roba to upřesnila, že prasacko bude keramicke a velke enem jak tlakový hrnec a že do něho budeme šetřiť drobné a že sa budeme diviť, až bude za dva dni plné.
„A viš co robo, stanovime si limit a minimalně deseť roku nevyhlásime žádnů domáci zakázku, bo řemeslnici práce předražujů aj třikrať a dyž zme vyhlašovali výběrove řizeni na vymalováni komory, tož ani jeden podnikatel sa nas nesnažil zkorumpovať, aby tu zakázku dostal a dokonca nam šeci řekli, že nam naserů,“ navrhl sem dalši způsob šetřeni a stanovili zme si týdenni limit na útratu dva tisice, ale po tydňu sem zistil, že ho roba překročila o deset tisic, tak sem ji řekl, že sa na šetřéni možu vysrať a že esli bude platiť předražené věci, jak Kalůsek předražené státni zakázky, tož dopadneme jak Nečasova vláda a budeme s rozpočtem úplně v řiti.
„Sakra a co dyby sem si našel eště druhý důchod a se správů teho socialniho zabezpečeni uzavřel zmluvu o dilo a nebo bych mohl druhý důchod provozovať tym Švarcsystémem na živnostenský list,“ začal sem nahlas přemýšlať, ale dyž sem si to telefonicky ověřoval na sociálce, tož mě řekli, že možu byť rád, že ně platija aspoň ten jeden důchod a že sa klidně može stať, že nebudu měť ani ten a radši ať ich nenasirám takýma hovadinama a navrhnůť robě, aby sa přihlásila v pětašedesati do výběrového řizeni na sekretářku sem sa neodvážil, tak že zvýšiť domáci přijem dalšima pracama padlo.
„Robo, neda sa nic robiť, musime vystačiť se sučasnýma důchodama, nakupime si dva opasky a tyma sa budeme měřiť, esli nepřekračujeme domáci rozpočet a dyby sa řemeň rozšiřil o jednu ďůru, tož to bude znamenať, že zme rozežrani a bude hroziť, že budeme žiť na dluh a dyž sa průměr o jednu ďůru zmenši, tož si raz za měsic kůpime po jednym zákusku,“ uzavřél sem jednáni domáci vlády o domácim rozpočtu na tento rok s tym, že sučasné domáci zákony su dostačujůci, aby zme si domáci kasu nerozkradli a nevytunelovali. 

Situace na úřadu práce v Horni Prdelné po Drábkově inovaci vyplácení socialnich dávek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *