Jak pravičáci chytali Rátha.

Na snímku je Nečas při premiéře tak zvané indické defenestrace v Česku.

Mně osobně je celkem jedno, jestli se jedná opravdu o debilitu Rátha, pak když byl přistižen, tak ať mu bude ustřižen, mně osobně není Ráth dvakrát sympatický, je to opravdu Ferda mravenec, práce všeho druhu a jeho nadutost byla nad etickou hranicí, ale pravda je, že pravičáčtí šmejdi z něho dostávali zarděnky a Kalousek z něho dokonce začal být impotentní.Jenže, pokud Ráth dostane 12 let, tak Klaus, Kalousek, Vondra, Řebíček, Gross, Topolánek, Dalík a desítky dalších šmejdů včetně kmotrů by potom museli dostat provaz.A že by proti kmotrům nebyly důkazy, ale byly, chtělo by to jenom razantní audit majetkových přiznání, jenže to by se v Česku musely přistavovat věznice.Každopádně tato aféra přihraje spoustu preferencí komunistům, ale dobře pravičáckým zmetkům tak. Apropos, já navíc zkorumpované soudní mafii, zkorumpovaným státním zástupcům a přiblblým četníkům nevěřím ani pozdravení a informace od připosraných Jasánků jsou pro mě naprosto irelevantní. No asi ten fousatý strejda, agent 00 Kubica, který pracuje pro ODS po pseudonymem HAJZL určitě dostane nejvyšší pravicové vyznamenání a bude na Jánském vršku vyfotografovaný před zástavou se znakem modrého chcíplého ptáka 

„Tady Kubica, prosím,“ ozvalo se ve sluchátku.
„Tady šéf bezpečnostního výboru Vidím, Kubico, naši tajní agenti v převlečení za poštovní holuby zjistili, že Ráth vybíral v poštovní spořitelně pět melounů, určitě je má na úplatek, okamžitě na něho nasaďte všechny četníky ze středočeského kraje, až se provalí, že ten šmejd chtěl někoho korumpovat, tak to bude bomba, nebál bych se to přirovnat k atomové bombě na Hirošimu, ale pozor, ať ti pitomí četníci nezakopnou o vyčnívající kořeny zločinu, prorostené do ODS, to by jsme byli v prdeli,“ štěkal do telefonu rozkazy tajný agent ODS Slepoň.
„No a co že vybíral melouny, to, že má někdo melouny pro svoji žravou potřebu ještě není trestné a navíc, pokud má ten zmetek ty melouny v prášku, tak co mu dokážeme, hovno,“ nechápavě odpovídal Kubica.
„Ale to nejsou melouny na žrádlo ty vole, ale miliony v papírových českých a má je v batohu na zádech,“ upřesnil Slepoň, převlečený za Vidíma.
„Tak to je jiná, hned zajistím mobilizaci všeho četnictva v kraji, bude stačit 1500 četníků a mám ještě povolat i Sherlocka Holmese?“
„Přece nemáme tak blbé podplacené četníky, aby na to nestačili, dyť to by dokázal i strážmistr Flanderka ty vole,“ nasraně reagoval Vidím „a naši spící agenti u socanů ještě zjistili, že s těma melounama odjíždí na kole do Kladenské nemocnice a tam je pravděpodobně vymění za špinavé peníze, jestli to Kubico poserete, tak skončíte u dopravních četníků!“
A tak se po celé trase z Horní Prdelné do Kladna  ukrylo deset tisíc četníků a sám Kubica zaujal velitelské stanoviště na operačním sále v Kladenské nemocnici, kde zrovna primář Hatlapatka operoval místního bezdomoveckého bosse.
„Vypadněte okamžitě s tou sockou, ať ho někde na hajzlu dooperuje vrchní sestra,“ vyštěkl na operujícího primáře Kubica a smetl z vozíků všechny operační nástroje.
„To nemůžu, jsem vázán Hipokratovou přísahou a dokonce i za války nepřátelé dovolili operovat v poli zraněné a navíc mně pacient poslal na moje konto nadstandartní příplatek v hodnotě 1 melounu, který vyžebral před kostelem,“ bránil se Hatlapatka.
„Tady jde o státní zájem, máme informace, že podezřelý bude tady v nemocnici někoho uplácet a někdo mu tady bude předávat peníze, musíme zjistit o jakou finanční transakci jde, tak vypadněte, nebo toho bezdomovce na tom operačním stole vlastnoručně zastřelím,“ rozzuřil se Kubica.
Mezitím si Ráth spokojeně šlapal do pedálů, pohvizdoval si státní hymnu a netušil, že je sledován zvláštní letkou modrých ptáků a ve škarpách je sledován tajnými pravicovými agenty, převlečené za silničáře, čistící příkopy od bahna.
„Ten bude čumět, až mu na těch jeho zkorumpovaných prackách zaklapnou želízka, bude mít po žvanění v parlamentu a po šoustání, potom si může v base honit ptáka“ ukájel se nad představou zatčení století Kubica a každých pět minut dostával orgasmus i bez jebačky.
„Králík je na místě,“ ozvalo se z vysílačky, což znamenalo, že Ráth dorazil před nemocnici.
„Zvláštní jednotka na místa, ale pozor, vystartovat po něm, až bude vytahovat z batohu melouny a zase bude do batohu strkat zpátky vyměněnou tvrdou měnu a bude je předávat někomu z ruky do ruky,“ začal štěkat rozkazy na všechny světové strany Kubica.
“ Už to tahá, máme zasáhnout?“ ozval se velitel zvláštní protikorupční jednotky, rotný Janek Vyskoč a táhle zamečel.
„Ještě počkejte, aby jste to nezdupali jak Íčko, který chtěl zasáhnout, když zasáhnout nemusel a potom ten blbec nakonec nezasáhnul, když zasáhnout měl, musíme ještě počkat, až mu někdo zase vyměněné bony předá !“
„Už ty melouny předává sanitářovi a uklízečka z JIPky mu předává něco v krabici od kozaček “ ozvalo se z vysílačky a Kubica zavelel, „na něho, ale nestřílet, chci ho živého, ten bude na Pankráci zpívat jak kanárek!“
„Soudruh Ráthe, co máte v té krabici?“
„Jablečné víno.“
„Tak jabčák říkáte, tak se na to kouknem a hele, ty peníze jsou tak špinavé, že dokonce nejde ani poznat jejich nominální hodnota, tak to nám budete soudruhu muset vysvětlit, ale na Pankráci.“
„Soudruhu veliteli, máme ho, máme mu nasadit na hlavu černý pytel?“ volá Kubica Slepoňovi, který v branně bezpečnostním výboru, obklopen bezpečnostními agenty ODS čekal netrpělivě na výsledek zásahu, “ a dokonce i s penězi, akorát nevíme, jestli se jedná o koruny, libry, Eura a nebo bony.“
„Žádný pytel, jenom klepeta a přivezte ho okamžitě do Horní Prdelné i s penězi, ale kurva, Kubico, jestli si četníci strčí do kapsy nějaké peníze, tak zapomeňte na vyznamenání, ty prachy si rozebereme až po ukončení vyšetřování!“
„Tak nám zatkli Rátha soudruhu vedoucí,“ začala panika u socanů sdělením tajného agenta u modrých ptáků vůdci Sobotkovi.
„A za co soudruzi, za co?“ vyvalil oči do telefonu Sobotka.
„Pry ho chytli přímo při činu, když chtěl uplatit nějakého sanitáře v nemocnici v Kladně a s uklízečkou měnil koruny za libry, čímž ohrozil devízové hospodářství prázdného státního eráru“ sděloval tajný socanský agent.
„To je přece blbec,“ ulevil si Sobotka a při představě, že největší zloději chytli socana při korupci mu z hrůzy začaly růst na hlavě vlasy.
„Kalousku, okamžitě zastav stavidlem toky peněz do regionálního operačního systému,“ dostává rozkaz od UV ODS amokový škrtač.
UV ODS okamžitě svolává na Jánský vršek tiskovou konferenci, aby prostřednictvím připosraných médií byli o odporném činu jednoho z vrchních socanů informování obyvatelé Česka a celé UV ODS si mne ruce,“ tak půlroční slídění přineslo ovoce, sice to stálo daňové poplatníky dvacet milionů, ale předvolební hodnota celé akce je pro nás nevyčíslitelná“ hýká šťastně modrý vůdce Nečas a dokonce se mu samým štěstím zamlžily brejle, že zakopl o jeden z kořenů zločinů, prorostených na Jánský vršek.
„Je pravda, že bezpečnostní síly státu lapily vysokého socana při korupci?“ táže se Přemek z Receptáře.
„Ano, mohu potvrdit, že socan Ráth byl přistižen při tomto odporném činu, na který by si nikdo z UV ODS nedovolil ani pomyslet a to mají socani plné huby pritokorupčních keců, v nejbližší době bude obviněný vyslechnut specialisty na výslechy a pravděpodobně na něho bude uvalena vazba, soudružka Němcová už s předbězným zbavením imunity souhlasila a to dokonce ještě před jeho zatčením a nestranná státní zástupkyně dala návrh na uvalení vazby,“ s úsměvem odpověděl modrý vůdce Nečas.
„A nejedná se ze strany pravice o provokaci?“ vhodil do placu dotaz reportér Čula z Mateřidoušky.
„Jak si vůbec něco takového můžete myslet, my nikdy nemanipulujeme s četnickými akcemi a už vůbec by jsme si nedovolili zneužít četnické pravomoci,“ odpověděl zlostně Nečas a okamžitě upozornil Kubicu, aby zavolal šéfredaktorovi Mateřidoušky, aby zpupného reportéra, který si dovolil vznést takový impertinentní dotaz, na hodinu vyhodil.
„Jede v tom Ráth sám a nebo měl spolupachatele?“ nadhodil další dotaz osobní reportér Bakalníka z Respektu Čuráček.
„Ne, byla zadržena celá uliční socanská buňka z Dejvic, která se na korupční sviňárně podílela,“ odpověděla nestranná státní zástupkyně soudružka Bradavicová, jinak pokladnice uliční buňky ODS z Matiční ulice v Ústí.
Na Pankráci probíhá výslech zadrženého Rátha, který vede sám kořenový expert Kubica.
Namíří na ksicht Rátha pět světlometů a vyštěkne, „jste profesor Horák  a nebo doktor Ráth, mluvte!“
„Tak přátelé v ČSSD mně říkají Fučík,“ odpoví klidně Ráth.
„Však ony vás ty srandičky přejdou, až vám do koulí pustíme stejnosměrný proud,“ zakoulí zuřivě Kubica, alias Reicin.
„Podám na vás stížnost na inspekci ministerstva vnitra,“ začne vyhrožovat Ráth a Kubicu přepadne záchvat smíchu, „ha,ha,ha, tak na inspekci ministerstva vnitra, ha,ha,ha, to je dobrý fór, to musím říci Nečasovi,“ plácal se pobaveně do stehen Kubica a dal povel zubaři Mackovi, aby Ráthovi rozvrtal stoličky zubní vrtačkou na parní pohon.
„Tak to jsem zvědavý, jestli ještě někdy budeš rozhlašovat, že moje manželka Blešková je kurva,“ křenil se Macek a vrazil vrtačku Ráthovi do huby.
„Ty si myslíš ty knihomole, že mě zesměšníš, kolik knih už jsi přečetl z toho tvého rozkradeného knižního velkoobchodu, zmetku,“ plivl mu Ráth chrchel na vyplazený jazyk.
V Lihovém domě do socanů jak když střelí, začnou žvanit jeden přes druhého a je na nich vidět zděšení, „kurva, jak ho mohli dostat, ke komunistům modří ptáci dokonce propašovali tajného agenta jako dvojníka Lenina a zatím se jim komunisti otevřeně vysmívají a Ráth se nechá chytit jak uličník,“ chytá se za hlavu Škromach.
Mezitím jeden z vrcholových socanských papalášů Hašek vysvětluje před vchodem Jasánkům, že vyšetřování je na samém počátku a že socani počkají na informace od transplantovaných orgánů činných v trestním řízení a že zatím neznají důvod zatčení jejich soukmenovce, i když mají podezření, že se jedná o provokaci proti nejostřejšímu členu opozice, „víte, ti hajzlové z ODS a TOP09 už dostávali z Ráthových výpadů proti pravicovému svinstvu zarděnky a baron dokonce ze stresu už netrefil na Orlík,“ vysvětluje Hašek.
Každopádně, ať je to jak chce, korupce a zlodějiny probíhají ve všech stranách, ať je to levice, pravice a nebo střednice a  ruku na srdce, každý člověk, i obyčejní lidé, kteří jsou rozezlení na zlodějská svinstva papalášů by asi těžko odolali milionům, kdyby se dostali k moči, tak to funguje v Africe, Asii, akorát v Česku ty svinstva jsou už za hranicí běžného nenažrání. Vemte si například křišťálově čistého mašinfíry Grosse, který se dokonce neštítil krást i uhlí z parních lokomotiv na vytápění svého bytu 1+KK se záchodem na pavlači, nebo Sobotku, který vrazil s Bakalou kudlu do zad horníkům v bytech OKD.
Zatím akorát ve velkém nekradou komunisté, ale to se dá vysvětlit tím, že se ještě nedostali k vrcholovým korytům, pravda je ale ta, a tu mně nikdo nevyvrátí, že ani když byli komunisti u moči, tak nekradli takovým fofrem, jako současní gauneři, oni se totiž dokázali i navzájem pohlídat.
Na druhé straně je všeobecně známo, že represivní složky státu, četníky počínaje, přes státní zástupce a mafiánskými soudci konče, jsou jednak zkorumpováni až do Mléčné dráhy a jsou servilní k moci, až to bučí, kde se na ně hrabou komunističtí prokurátoři Urválek a Vaš, včetně baby Polednice a když nějaký zasraný papaláš z nějaké strany, ať už jižní a nebo severní začne blbě žvanit něco o nestrannosti a nezávislosti soudů, jako třeba blbec Nečas při zdůvodňování zákazu stávky, tak se mně otevírá dlouhý nůž v kapse.
Pokud ale Ráthovi hrozí za 7 melounů 12 let, tak podle toho by Halouzek, Klaun, Ondra, Drobil, Šém, Háva, Bendel a další měli dostat provaz, protože ti stát poškodili o miliardy.

Pán Bůh si hraje na Klause.

2 komentáře u „Jak pravičáci chytali Rátha.“

  1. Správná hovadina!!!

    Moderování komentářů bylo zapnuto. Všechny komentáře musí být schváleny autorem blogu.

    A totalita stále žije….. Už se na to vyser soudruhu

  2. Je zajímavé, že blbec zůstane blbcem i kdyby čert na koze rajtoval, neustále připomínám, že když se to někomu nelíbí, ať mně prdel políbí a nečte to, ale prostě vždycky se najde nějaký idiot, který prostě musí vyzvracet svůj vymytý mozek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *