Ideová taškařice modrých ptáků

Zanedlouho budou volby, myslím že všichni voliči budou zírat jak čerstvě vyorané myši na to, co nám všem budou velké strany slibovat, já mám tak trochu obavu, že se zase najde velké procento idiotů, kteří na tyto sliby naletí jako mouchy na smrad hovna. Především ODS, TOP09 a ČSSD a KDÚ-ČSL už za těch 27 let mají v sobě slibovací rutinu  zažitou jak vši v hlavě, já osobně těmto šmejdům nevěřím ani pozdravení i když se přiznám, že v době panování Miloše jsem byl příznivcem ČSSD, ale Sobotka a jeho současná růžová banda mě z těchto sympatií vyléčila tím, jak udělala z Česka svým stanným právem udavačskou a práskačskou kolonii. Bohužel. Co se týká ODS a TOP09 tak od samého počátku jsem jejich úhlavním nepřítelem a viním je za ekonomickou a i společenskou devastaci Česka.

Tak se nám na drátech vysokého napětí v Prdlíně slétli všichni nejmocnější modří ptáci, kteří na zimu neodlétají do Afriky k zazimování, aby provedli pozimní výjezdní (lépe řečeno výletní) ideový slet, na kterém by se vyžvanili o minulých, současných a i budoucích úspěších zmutované bývalé pravicové vládní trojkoaly. Před sletem upozornili Jasánky ze všech Vater, že zpěv a štěbetání slétnuvších se modrých ptáků podléhá autorskému štěbetaní a tudíž jejich natáčení by bylo trestné, proto se v připosraných médiích o tomto sletu v podstatě nic nedočteme.

Na vrcholku nejvyššího sloupu zaujalo sezení UV modrých ptáků a nejmocnější pták Fiala, převlečený za papouška Kakadu přednesl ideově vzletný projev, sice to připomínalo krákání nachlazené sojky, ale jelikož disponujeme překladem ptačího štěbetání, přinášíme jeho projev v celém stěbetacím lhaní.
„Vážení soudruzi ptáci, slétli jsem se po tuhé zimě, abychom se ideově zamysleli nad našími úspěchy, jelikož žádný neúspěch nebyl v době našeho bývalého vládnutí zaznamenán. Proto bych vás chtěl seznámit s tématem „Adresné dávky a podpora rodiny“ a prohlašuji na svoji minulou školnickou čest, že tak sociální vlády, kdy jsme byli v čele zmutovaných trojkoal tady v Česku od Bílé hory neexistovaly, ten kdo o tom pochybuje, setrvává v hlubokém omylu a měl by se jít vyzpovídat k faráři Kropáčkovi do Kundomína. Sociální cítění a sociální soudržnost a soudružství není jen výsadou levice, především komunistů, to je obyčejné tmářství a všichni dobře víme, že levice si tuto oblast sprostě ukradla, ale naštěstí na naší pravici existují proudy, které když se rozproudí, tak tuto ideologickou diverzi levice smetou jak vlny tsunami do potoka Botič,“ štěbetal Fiala a bylo vidět, jak brnění od vysokého napětí  22 tisíc voltů mu dělá dobře na varlata a pokračoval, „naši adresnou sociální politiku pocítili téměř všichni potřební, kdy veškeré dávky roznášejí adresně pokladníci uličních buněk ODS až na adresy sociálně potřebných a dokonce i pod mosty bezdomovcům, jenže ti šmejdi veškeré dávky okamžitě prochlastají. Náš nejlepší ministr financí v celé Mléčné dráze, soudruh Halouzek, když byl ve střízlivém stavu, dokázal dělat takové finanční roššády s ekonomickým rozpočtem, že díky tomu takovou životní úroveň nemají ani černoši v Somálsku a Sudánu. Samozřejmě, že jsme na sociálních sítech zmenšili oka o polovinu, aby nám tím sociálním sítem nepropadávalo stále větší množství občanů, protože pak by nám sociální síta byly naprosto k hovnu, protože by propadlo 99% občanů kromě horních deseti tisíc. Naštěstí naši ideologové včas odhalili oportunistický sociální program socanů, bohužel, ještě se naším spícím agentům nepodařilo probudit v centru komunistů a bohužel nevíme, co ti šmejdi ve svém sociálním programu na občany chystají.
Ovšem tím, jak jsme vymrdali z EU, kdy jsme odmítli podepsat unijní podmínky o rozpočtové odpovědnosti,
tak soudruh Kalousek měl naprosto volné ruce k sestavování rozpočtu a žádný blbec z Bruselu se mu na nich nesměl koukat v převlečení za výra. Můžu vám s radostí oznámit, že do našeho centra na Jánském vršku chodí denně tisíce pochvalných dopisů od spokojených občanů, kde nám vyjadřují svoji podporu a sdělují nám své hřejivé pocity ze svého rodinného štěstí, že za žádné vlády se tak neměli dobře, jako za našich bývalých vlád, bohužel těch dopisů je takové množství, že je ani nerozlepujeme a nečteme a přijali jsme několik desítek bezdomovců, kteří tyto dopisy okamžitě odvážejí do sběren druhotného odpadu. Před změnami sociálního a daňového systému, tedy v roce 2007, činil podíl rodin s dětmi, kde příjem na hlavu dosahoval přesně 10.000 korun, 42 procent. Za pouhé dva roky po provedení těchto reforem jich bylo v naší zemi už 61 procent. Jejich počet tedy v této době vzrostl o polovinu, což je dalším dokladem, že neděláme tyto změny pro bohaté, ale právě pro rodiny s dětmi,“ prohlásil Fiala a bývalý modrý svazák Nečas, sedící vedle Fialy v převlečení za Kukačku mu mohutně přizvukoval, aniž by si ve své ptačí hlavě uvědomil, že za ty dva roky stouply životní náklady o dalších 10 tisíc, čili příjem těch rodin by měl činit 20 tisíc.
„Naštěstí jeden náš probuzený agent v UV KSČM zjistil, že komunisté před volbama budou oblbovat voliče tím, že se mají rozhodnout podle pohledu do vlastních peněženek, proto chystáme grandiozní akci, kdy  jeden den před volbama se hvězdicovým způsobem rozjedou naši pokladníci po Česku a dům od domu budou vyměňovat prázdné peněženky voličů za plné peněženky, které jim věnuje naše strana, avšak po předpokládaném volebním vítězství se nám tyto náklady bohatě vrátí ve formě státních dotací, čili voliči nám zpátky tyto prachy vrátí ve formě daní. Těm voličům, kteří nebudou doma, nechají plné peněženky pod rohožkou s doporučením, ať svoje prázdné peněženky odevzdají na sběrných místech k tomu určených. To budou socani a komunisti vyvalení, jak čerstvě vyorané myši,“ dokončil Fiala svůj vzletný projev a všichni uhřadování modří ptáci nadšeně začali mávat křídly a štěstím posrali cely prostor pod vedením vysokého napětí takovým množstvím guana, že by to stačilo na hnojení všech skleníků v celé EU.
Samozřejmě, že jsme se zeptali na názor i opoziční strany a zeptali jsem se velitele socanů, soudruha Sobotky, co říká na zcela bezprecedentní žvanění  školníka Fialy.
„Nějakými ideologickými konferencemi nebo velkolepými prohlášeními, ať už hlavního modrého ptáka či jiných politiků se budou lidé řídit o to méně, že nynější realita je natolik drsná, že k tomu, aby se  rozhodovali, jak při volbách zohlednit svou sociální situaci, na to nepotřebují nějaké projevy, na to stačí pohled na kvalitu vlastního života,“ odfrkl Sobotka a z hrůzy dalšího vývoje v Česku ma začaly na holé lebce rašit vlasy, protože jeho vláda tu za 4 roky posrala co mohla.
Soudruh Filip od komunistů se jenom ušklíbl a prohlásil, že třeba takový Tolja Přesčas je jenom ubohý, obtloustlý, obrýlený svazácký sráč, který si hraje na slušňáka a v Bruselu na evropském WC šoustá svoji dobře placenou rozhodnožku a jak dopadl.
Bohužel se nám nepodařilo zjistit názor bývalého prvního socana Zemňáka, jelikož byl mistrně ukryt ve smrkovém houští na Vysočině, kde objímal několik smrčků najednou.
Praktický velitel černoprdelník, řezník Bělobrádek nás odbyl vztekle slovy, že kurva, co se do něho sereme, když on neví, jaký pracovní oblek si má obléct jako řezník na jatka a celá sociálnost je mu u prdele a velitele TOP09 a že vše je v rukou Božích a bývalého nejlepšího ministra státního eráru Kalouska se nám bohužel nepodařilo probudit ani  kýblem studené vody, protože byl zrovna ožralý jak carský důstojník.

Do prdele a tady podle data narození vidím, že máte přelepenou dobu spotřeby, no až vás uvaříme, tak vás hodíme psovi.

MOJE KRÉDO:   ŽIVOT JE KRÁTKÝ, SMĚJTE SE, DOKUD JEŠTĚ MÁTE SVOJE ZUBY

Listina základních práv a svobod

2/1993 Sb.

Poslední změna zákona:

 Čl. 17

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.:

(3) Cenzura je nepřípustná.

(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o sv své činnosti. Podmínky a provedení stanoví zákon.[4]

Pokud se vám článek líbil, ohodnoťe svůj názor zasláním SMS dle vašeho uvážení. Děkuji

brana (1)

 V nejbližší době hodlám vydat první knihu Komunisti před převratem a to na vlastní náklady, jelikož vydavatelé odmítli mé knihy vydat a označili je za rizikové,jelikož útočím na současný režim a na politické gaunery, čili nezbývá mi, než knihy vydat vlastním nákladem a poté prodávat jako samizdat, k čemuž poslouží peníze z SMS. Původně  jsem na tomto webu vyvěsil reklamy a tímto děkuji všem, kteří na reklamy klikali, ale američtí soudruzi, kteří byli přes GOOGLE poskytovateli reklam, mě obvinili, že jsem si peníze za klikání naklikal sám a naklikané peníze jednoduše rozkradli a sebrali. No co konečně může člověk čekat od amerických sviní a podrazáků, že ano. A tak sháním peníze pomocí placených SMS.

Běžte už všichni Sluníčkáři, Havloidi, komedianti a kavárenští povaleči do prdele se všema stínovýma presidentama Horáčkem počínaje a Halíkem konče

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *