Repríza generální stávky z listopadu 1989

Zažil jsem generální stávku v r.1989 a mohu konstatovat, že se během generální stávky v r.1989 nic podstatného nestalo, koryta již byly předem rozdané i bez pořadníku a hajzlové z STB společně s komunistickými řediteli národních podniků a s vyžranými disidenty za západní valuty, kterými je štědře dotovali západní kapitalisti už jenom čekali, až Havloidi řeknou už a vrhnou se na státní majetek, aby ho rozkradli takovým fofrem, že sarančata v Africe při holožíru savan jsou jenom neškodní luční koníci.

Vážení přátelé ano, levice i pravice v Česku se rozhodla, že v Praze provedou reprízu generální stávky z listopadu 1989 a každá velká strana se rozhodla, že repríza bude uskutečněna historickými nadšenci obou stran z řad odborářů.

Veškerý denní i noční tisk momentálně píše jen o jednom a to o připravovaných bouřích odborářů , načež se spekuluje o tom, že o osudu vlády tak rozhodne ulice. Všechny noviny se ale diametrálně liší v jedné věci a to v odhadu, která ulice to vlastně rozhodne. Stará fronta včera,dnes,zítra,v sobotu večer a v neděli ráno tvrdí, že má zaručené zprávy o tom, že rozhodnutí o tom, jestli v této odborářské bitvě vyhraje levice a nebo pravice, padne v ulici Billa Busche v Mníšku pod Brdy, Právo a Bezpráví zase píše, že má zaručené informace, že rozhodne Putinova ulice v Měcholupech a Josef Orel v Demokratických Drbech tipuje , že rozhodnutí padne na dálnici D126.

Bohužel, fakt je ten, že jak modří, tak rudí odboráři místo bouří přísně tají, aby zmátli stávkokaze, nahnané do bouře protivníkem. Stejně tak bobříka mlčení drží i městské národní výbory, které jednotlivým odborářským uskupením ulice pronajaly. Pouze odboráři, věrní straně mírného rozkroku těsně pod zákonem nemají co tajit a zveřejnily ulici svého srazu a následné demonstrace. Jedná se o polní cestu u lesa Řáholec. Všichni ale mají strach z komunistů, jelikož se neví, ze kterého kanálu se vynoří a Veřejná bezpečnost varuje všechny řidiče, aby si dávali pozor na odkryté kanálové šachty po vylezených komunistech, do kterých by mohli zapadnout i s automobily.

Každopádně střetu rudých a modrých odborářů budou přihlížet desetitisíce zahraničních turistů a tyto střety se dle dohody obou znepřátelených stran budou pravidelně opakovat každý měsíc, protože ulic je v Česku tolik, že by se mohlo stávkovat i každých čtrnáct dní. Speciální strategii mají modří odboráři z s.r.o., kteří do bouře a následného střetu s rudými odboráři vyrazí po vzoru husitů s písní na rtech: Sedi Vohrub na Topoli, prebírá si blechy v perí a každý modrý odborář bude mít na zádech těžkou polní ve formě batohu s reformním hnutím.

Před rozhodující ztečí pak polní kaplan Halík přečetl odborářským bojovníkům, hájícím zájmy vlády dopis dětí hlavnímu ideologu ODS Snaživcovi.

Milý tatínku, jsme s Tebou v této těžké chvíli v boji za reformní hutí a věříme, že Tvůj boj s rudými odboráři a jejich bossy dotáhneš do vítězného konce a Vítězného února a nedopustíš, aby někdo ohrožoval náš, tak pracně nakradený majetek a jsme hrdi na tvůj ztopořený nos, kterým posílíš světový mír. Dědeček Snaživec je na Tebe tatínku hrdý a po večerech nám vypráví, jak bojoval s vrahy z NSR, jak šel na zteč do ODS a jak ho tam vřele přijali a řekli mu, právě osidlujeme národní podniky, tak si soudruhu vyber. Ano tatínku, pobijte ty rebely, aby už nikdy nestrkali svoje rypáky do našeho, pracně nakradeného majetku. Líbají tě děti a Tvá vždy věrná milenka.

Rudí odboráři zahájí reprízu generální stávky pochodem hladu s obrovskými transparenty s hesly Pole, sady, vinice, ochrání vám Rudé milice a všech čtyři sta rudých odborářů (z toho devadesát bude ze zahraničních spřátelených levicových stran) bude dělat takový randál, že dělová kanonáda u Verdunu proti tomu bude jenom bzučením komárů.

Účast na demonstrační bouři přislíbili i soudruzi Lenin, Marx a Engels, všichni in memoriam. Cestovní kancelář Za hranice pracovních dní s.r.o. pak rudé odboráře provede Prahou, kde jim ukáže historické památky, které byly odmítnuty pro zapsání jako sedmi novodobých divů světa a do UNESCO a to Svatojánský vršek, Lidový dům, Vrabcova akademie, budova vysoké školy CEVRO a hlavně sídlo parlamentu, odkud jim členové velkých stran budou z oken házet režijní stravenky na oběd v bufetu Koruna, prošlé léky před poplatky a poté se všichni pracující odboráři usadí na svahy pod Petřínem, kde v klidu posvačí svačiny, dovezené z domova.

Dalším, nevyřešeným otazníkem zůstává síla vlastní bouře v den demonstrací. Bezesné noci z velikosti bouře mají lesáci, protože ti již z minulých bouří mají tolik polomů, že je doposud nestačili zpracovat a pokud se k odborářským bouřím ještě přidají ničivé povodně, tak o osudu Reformního hnutí bude rozhodnuto. Jelikož se již našli prognostici, kteří vidí daleko dopředu a nechtějí čekat na sílu bouří, tak jednají.

Reportér Josef Orel se v Demokratických Drbech zmiňuje o skupině pašeráků, kteří byli zadrženi na západní hranici s obrovskými batohy na zádech a pohraničníci z NSR zjistili, že se jedná o některé členy UV ODS, kteří v obavě před ničivou silou levicových odborářských bouří prchali do Bavorského lesa i s reformním hnutím v batozích, přičemž množství reformního hnutí, které tito zločinci chtěli vynést za hranice všedních dní bylo v objemu celého státního schodku a z Bavorského lesa chtěli tito zločinci zaslat pohlednici, na které by ukradené miliardy svedli na socany. Naštěstí byli bdělými strážci hranic zadrženi a předání na místní oddělení veřejné bezpečnosti ve Vimperku s vyjádřením ministerstva zahraničí NSR, že o tu ptákovinu, co měli ti blbci v batozích nemají v NSR zájem a ať si ji zadržení pašeráci uschovají doma ve skříni. Na místní úřadovně se zadržení členové UV ODS přiznali, že reformní hnutí, se kterým chtěli uprchnout do zahraničí získali od vietnamských trhovců, kteří na toto reformní hnutí, které je prakticky bezcenné , neoprávněně dali značku Made in Czech, za což jim hrozí odnětí živnostenských listů až na sto padesát let. Všichni obvinění se odvolali na lampárnu nádraží v Lánech k výpravčímu Houbičkovi.

Naštěstí hlavní meteorolog Česka, soudruh Klaus prohlásil, že okluzní fronta nad Azorskými ostrovy je již pevně ovládána vedoucí silou ODS v Česku a tudíž odborářské bouře budou eliminovány nádherným počasím nad Českou kapitalistickou republikou, což popisuje ve své meteorologické knize V zimě sněží, v létě prší, v noci je tma a celý rok je hlad. Dále uklidňuje vystrašené občany, že na bouře nemá vliv ani tání ledovců ve Středozemním moři a už vůbec ne nějaký skleníkový efekt, kterým vyhrožuje předseda UV strany zelených mužíků.

Bohužel ve spojitosti s odborářskými bouřemi došlo k vážnému incidentu v Mladé Boleslavi, kde skupina bezdomovců a socek, nadržených na práci využila nepřítomnosti sborů Veřejné bezpečnosti, které ministr Chovanec nasadil do Prahy a obsadila kádrové a personální oddělení tamní automobilky na výrobu obrněných transportérů a jako rukojmí si ještě vzali uklizečku Mrdníkovou, která na odborářskou bouři do Prahy neodjela kvůli špatnému zdravotnímu stavu a majitelům automobilky v Mnichově dali ultimátum, že pokud jich všech patnáct tisíc zájemců o práci nepřijmou do zaměstnání za minimální mzdu, tak znásilní jak uklizečku, tak všechny čtyři kádrové soudružky. Při průniku práce chtivých socek do kádrového oddělení došlo ke zdemolování administrativní budovy a k vypití veškerých zásob tvrdého alkoholu v kanceláři generálního ředitele. Tato zpráva se ihned rozšířila do Prahy, kde právě bouřili levicoví odboráři a tito vyzvali všechny pracující i nepracující na celém světě, aby podpořili spravedlivé požadavky bezdomovců a socek v Mladé Boleslavi, kteří oprávněně chtějí pracovat. Jelikož veškeré sbory těžkooděnců a lehkooděnců odjely pacifikovat odboráře do Prahy, v Mladé Boleslavi zůstali jen pomocníci Veřejné bezpečnosti a místní udavači z řad řadových členů ODS a ti zbaběle zalezli do děr, jako komunisti. Situace se stává v Mladé Boleslavi neudržitelnou a český management se chystá emigrovat do NSR.

V Praze se sjíždějí zástupci odborů pracujících a dějí se věci zcela neuvěřitelné. Mezi levicové pracující a nezaměstnané se infiltroval Kalousek a Ploskolebec Sobotkovitý jim slíbil, že pokud na to nebudou stačit, tak jim na pomoc pošle ještě posily z antiideologického týmu. Kalousek se do davu odborářů vmísil v převlečení za železničáře-posunovače a nabízel levicovým pracujícím úplatky, pokud přeběhnou od stávkujících ke stávkokazům. Dopadl ale jak sedláci u Chlumce. Hrdí Chodští pracující, kteří se svými psy provádějí ostrahu veřejných služeb, Kalouska identifikovali a poštvali na něho svoje psy s rozkazem, trhejte. No a Kalousek nyní bojuje o svůj nechutný život v některém ze Šulínkových pavilonů a je zřejmé, že na poplatky, stravu, léky a operace pro něho padnou veškeré korupční fondy TOP09. Kudrnáčovi, když se to dozvěděl, zvadl i ztopořený prostředník a Chodským pracujícím vyhlásil vendetu na dlouhé nože. Ještě hůře dopadl Chovanec, který v převlečení za komunistického odbojáře v davu pracujících provokoval otázkami: „Ale ta vláda, to jsou paraziti, co? „, ale poznal ho jeden technař a pracující mu podpatky svých bot zarazili jeho vžraného bachoru až mu prorazili žaludek a díky ušlému vzduchu Chovanec znhuneul během 5 minut o 90 kilo. 

„A kde jsou odboráří z ČKD?“ podivil se z tribuny levicové generální stávky Filip. 

„ČKD byla vytunelována a z pracujících se stali nepracující a soudruh Miller přeběhl k ODS!“ ozvalo se z davu.

„No to je v prdeli, tak jsem se na ně spoléhal,“ zanaříkal na tribuně Filip, ale Dolejš ho začal utěšovat, „nic si z toho předsedo nedělej, jsou tady pracující a odboráři z jiných regionů , akorát bohužel nemají klíče, protože přišli v exekucích o svoje byty!“

V městské části Prahy, Dejvicích, probíhá protidemonstrace proti levicovým odborům, kterou pořádá ODS. Demonstrace pravicových odborů je spojena s vojenskou přehlídkou. Doprava na tuto protidemonstraci a protistávku je zajištěna osobními automobily AUDI a benzin na dopravu bude odepsán do nákladů na snížení rovné daně z příjmů nepracujících majitelů ODS. Na náměstí v Dejvicích bude odhalena v nadživotní velikosti socha velkého propagátora ODS soudruha Gottwalda a na počest vítězství ODS ve volbách v roce 1946 bude z tanků Sherman vypáleno několik set čestných salv ostrými náboji směrem na líheň socanů, Lidový dům. Bohužel na padesát devět let bude z toho rámusu v okruhu sto kilometrů nedostatek zvěře a ptáků, kteří celí zděšení uprchnou do národního parku Bavorský les v Německu.Demonstrace pravicových odborů proti nenažraným levicovým odborářům se zúčastní všichni členové bývalé KSČ, kteří byli v pozici nejméně ředitelů a náměstků národních podniků a na večerní veselici, která bude po protidemonstraci následovat ve velkém stylu pod názvem Zítra se bude, tunelovat všude, si všichni připijí na privatizaci a na nápad přebarvit se na modro. Na protidemonstraci byl pozván i první čestný předseda ODS soudruh Klaus a bývalí předsedové vlád, padlých n ahubu Topolánek a Nčas i s kantýnskou, která bude na rautu prodávat chlebíčky. Soudruh Klaus, který demonstraci pochodu hladu v Praze odsoudil jako falešnou buzeraci kapitalistických pracujících odborovými bosy a špatně zvolený termín vzkázal školnikovi Fialovi, aby už konečně modří ptáci nežvanili falešnými slovíčky a neprojebali předvolební agitaci špatně zvolenými hesly.  Na protidemonstraci v Dejvicích byl pro ty, kteří si ještě nestačili zakoupit dostatek osobních vozů AUDI vypraven zvláštní vlak, ve kterém cestují vzácní pozvaní hosté, největší protiodboroví bijci na světě jako Antoineta Tačerová ze Skotska in memoriam, bývalý japonský premiér Má Ho Jako Kyj, bývalý americký ministr pro zničení komunismu Henry Kissinger a další.

Fiala se proto převlékl do slavnostní uniformy průvodčího a vzácným cestujícím rozdal pamětní jízdenky. Při dojezdu na hlavní nádraží v Dejvicích si strojvůdce Jura Mašinfíra trochu zdříml a kapitalističtí svazáci v modrých bundo košilích s růžemi, kteří stáli v pětistupu na peróně, aby přivítali vzácné hosty růžemi, pečivem a cukrem, začali s jekotem prchat od nádraží, zděšený průvodčí Fiala nepříčetně řval, „kurva zatáhněte někdo za tu pitomou záchrannou brzdu!“ načež bývalý ředitel CIA začal zběsile střílet z kulometu, domnívaje se, že byli přepadeni obrněným vlakem s rudoarmějci a bohužel rozjetý vlak zcela zdemoloval lampárnu s výdejnou jízdenek a pokračoval až na náměstí v Dejvicích, kde se zastavil o slavnostně vyzdobenou tribunu. Babiš začal ječet, který hňup navedl vlak na falešnou kolej a bývalý ministr financí Tlustý s úsměškem prohodil, „vidíte vy blbci, kdyby kolej byla rovná jako moje daň, tak se to nestalo. “ Zatím co UV ODS počítá ty, kteří svými výměšky zaneřádili náměstí, Stanjura se schoval pod prostřený stůl a při rozklepávání kolejnice se neskutečně ožral. Do toho všeho zmatku se ještě začali motat bezdomovci a nemakačenkové, kteří dobře věděli, že v Praze jim na demonstraci levicových pracujících pšenka nepokvete, jelikož ti by jim nakopali do zadku, že parazitují na státním rozpočtu a tak se stáhli do Dejvic, kde počítali s nějakými zbytky, protože je jim dobře známo, že rozežranost bývalých komunistů nezná mezí. A tak ze zdemolovaného vlaku, ve kterém se na večerní veselici vezlo sto padesát beden kvalitního vína a dalších dvě stě beden tvrdého chlastu, jako třeba Whisky , se všichni bezdomovci a nemakačenkové totálně ožrali, v dobrém rozmaru znásilnili Němcovou a poté začali po otřesených majitelích bývalých národních podniků loudit pracovní smlouvy na dobu neurčitou, přičemž tvrdili, že za vykonanou práci jim stačí naturálie v podobě cigaret, jídla a chlastu. Jediný Gazdík neztratil nervy a začal na tribuně pronášet projev, kterému naslouchalo jen dvacet dětí, které šly přes náměstí cestou ze školy. Gazdík odsoudil pracující levicové dělníky, že si dovolili požadovat po majitelích za odvedenou práci mzdu a navíc ještě v minimální výši a poukázal na novátorské zkušenosti amerických pracujících, kteří z vděčnosti, že mohou pracovat svým chlebodárcům ještě nosí peníze ze svých skromných úspor. Potom se všichni divíme, že nepracující majitelé nemají zisky, aby se uživili a ve vedlejším pracovním poměru musejí pracovat jako tuneláři.

“ Vážení přátelé, ano,“ hřímal Gazdík z tribuny, „všichni naši členové TOP 09 a starostové měst a obcí mají ty nejhorší zkušenosti s bývalým ROH, protože tehdy nejlukrativnější poukázky na rekreaci byly jenom do Tater a nikoliv do Karibiku, jak jsou naši členové zvyklí a i když si naši členové jako bývalí komunističtí funkcionáři tyto poukázky rozebrali pro sebe a pro početné příbuzenstvo, tak současné zkušenosti s odbory jsou ještě horší, protože nyní si naši členové musejí rekreaci na Maledivách a v jiných částech světa platit ze svých falešně odvedených daní a tudíž z odborů jim nic nekápne. Proto navrhujeme, aby byly levicové odbory postaveny mimo zákon a nebo, aby maximálně byly povoleny v tělovýchovných jednotách , u hasičů a bezdomovců, kde by byly pod kontrolou a slety těchto odborů by byly pojaty jako majálesy, na kterých by spokojení odboráři jenom tančili, chlastali a inseminovali by se. Dále navrhujeme, aby bylo zakázáno shromažďování nezaměstnaných před závody a firmami, jelikož to ruší management od pracných odpisů a falšování účetnictví, dále se nemůžou soustředit na milostné hrátky se svými sekretářkami a na braní úplatků, což je nutí pracovat až dvacet šest hodin denně. Ano, děti, vyřiďte svým pracujícím rodičům, že jste budoucí zálohou modrých zítřků,“ blábolil již zcela zmatený Gazdík, když zjistil, že ho poslouchají již jen dvě děti, které se ale bojí jít domů kvůli špatným známkám ve škole.

Demonstraci modrých ptáků a rudých odborů , které byly do světa prezentovány jako Slavnosti vlajících praporů ale předcházela ještě jedna nemilá událost. Oba znepřátelené tábory totiž chtěly svoji demonstraci uspořádat na jednom místě a to v Praze, jelikož tento prostor patří oběma stranám, ale absolutně se nemohli dohodnout. Obě strany si začaly vzájemně vyčítat, že do Česka v batozích každá strana pašuje tu svoji debilní ideologii, jedni že pašují z Wall Streetu bídu a hlad, druzí, že zase pašují z Kremlu ještě větší bídu a zločiny. Protože bylo vyloučeno, že by obě strany se dokázaly posadit k jednomu vyjednávacímu stolu a daly si k jídlu marinovaného modrého ptáka na růžovém poupěti, kterého by krájeli srpem, tak proto se oba tábory sešly na jiných místech. Dalším nepřekonatelným problémem bylo, že každou stranu podporuje jiný sponzor a pouze jedna firma a to Hadry a prapory s.r.o. vydělala na obou stranách, protože obě strany objednaly po sto tisících praporů z trenýrkoviny, ODS modré prapory se znakem chcíplého ptáka a odbory rudé prapory s textem Internacionály.

Demonstrace pravicových odborů pod vedením ODS v Dejvicích měla být podle scénáře velkolepým show. Na tribuně pro VIP hosty měli stát členové UV a pochodující majitelé s.r.o. by na tribunu házeli prázdné batohy, do kterých by jim UV nacpalo reformní hnutí a házeli by jim je zpět, kdežto demonstrace levicových odborů v Praze měla scénář skromnější, ale v podobném duchu, kdy pochodující odboráři by na tribunu odborovým bossům rovněž házeli prázdné batohy, ale ti by demonstrovali, že reformní batohy jsou naprosté šmejdy a nic se do nich nedá nacpat, protože shora do batohu pracující cpe svoje peníze a spodem batohu ty peníze zase vypadávají a rozežraná trojkoala je rozhazuje po dálnicích, protože jejich účty na Panenských ostrovech jsou již přeplněné a další prachy už se tam nevlezou.

Zatím co na demonstraci pravicových odborů slíbil Bill Busch poslat alegorické vozy s maketou radaru a s plastickou mapou rezervace, do které budou vystěhování nepřátelští obyvatelé Brdských vesnic a z Anglie přijede premiér s majiteli Liverpoolských hutí, tak na demonstraci levicových odborů slíbil Putin vyslat Alexandrovce a z Kuby přijede brigáda socialistické práce ze třtinového pole generál Castro.

Přesto ale byly do Česka na žádost OSN vyslány vojenské oddíly z Libérie a z Norska, které budou dohlížet na průběh obou demonstraci a hlavně zajistí, aby průvody obou znepřátelených stran se spolu nestřetly, protože OSN zjistila, že obě znepřátelené strany jsou vyzbrojeny holemi, Molotovovými koktejly a plivanci. Vyslání mezinárodních ozbrojených sil sice silně dožralo Chovance, který si u Koffi Anana stěžoval, že jeho těžkooděnci by situaci zvládli, ale Koffi Anan si stál na svém tvrzení, že v případě použití těžkooděnců proti pravicovým odborům by byl jasný střet zájmů a mohlo by dojít ke zneužití těžkooděnců proti levicovým odborům. Dalším problémem, se kterým se obě strany setkaly a který se začal jevit jako neřešitelný, bylo zajištění pionýrů a svazáků na obě demonstrace. Rodiče se kupodivu vzácně spojili a poslaly obě strany do Turecka, že si nenechají děti prznit nějakými debilními ideologiemi a děti souhlasily jedině s podmínkou, že obě strany si zahrají na četníky a na zloděje a za účast budou finančně odměněny v pěti Českých na stole a při příchodu okamžitě dostanou zálohu ve výši sto procent slíbené odměny. Nakonec odboráři od dětí upustili, ale Fiala si trval na svém a chtěl na demonstraci předvést svůj zlepšovací návrh s vymýváním mozků mladé generace k nenávisti k rudým komunistům a k lásce k modrým komunistům až na věčné časy a nikdy jinak a proto nařídil evakuaci dětí, postižených demencí z dětského domova v Prdlíně, aby tyto děti demonstrovaly, že i tvrdá dětská pěstička dopadne na vrahy z Kremlu a hlavně proto, že tyto děti si nedokázaly uvědomit cenu peněz a nežádaly za účast finanční odměnu a stačila jim cukrová vata.

Vojska OSN zatím vyznačily mezi Staroměstským náměstím a Dejvicemi demarkační čáru s nataženými ostnatými dráty, do kterých ČEZ bude pouštět střídavě stejnosměrný proud a upozornily všechny případné budoucí přeběhlíky z velkých stran, že tady končí veškerá sranda a ten kdo demarkační čáru bude chtít přeběhnout, tak skončí jak střelený zajíc na honu a proto ať si dobře rozmyslí, na které straně chtějí zůstat.Obě demonstrace budou natáčet televizní štáby z celého světa a obě demonstrace vejdou do českých dějin jako velké pochodové demonstrace bez jakýchkoliv defenestrací. Obě demonstrace ukáží celému světu sílu jednoty pracujícího lidu a sílu české panské jednoty, která již jednou porazila komunisty u Lipan. Samostatnou demonstraci pak na svém poli mezi Staroměstským náměstím a Dejvicemi uspořádá soukromý zemědělec Jura Kanec, který po poli požene stádo podvyživených vepřů a divákům na okraji pole bude ukazovat, že v reformním batohu má velké hovno, zatím co koryta parlamentu jsou stále plná.

Na Staromáku po demonstraci budou na náměstí tak zvané Somálské stoly, kde grilované kuřata a jiné dobroty budou jen sádrové atrapy a demonstrující levicoví odboráři byli vyrozuměni, aby si na demonstraci přivezli vlastní svačiny, zatím co v Dejvicích se budou celé ožrané kostry pečených selat házet přes rameno čekajícím bezdomovcům a víno ze džbánu poteče proudem (po kolizi s vlakem vypravil hlavní organizátor demonstrace ODS hlavní ideolog strany Snaživec zvláštní kamiony s novým proviantem). Bude to velká sláva a ještě po desetiletích se na to bude vzpomínat.

A NYNÍ REKLAMA.

Úzkoúhlé kino Kapitalistická Pěst v Mrdíně uvádí nový česky bestseller Most přes potok Botič, jehož děj je zasazen do válkou zmítaného Česka, kde modří a rudí bolševici bojují o nadvládu nad zcela zblblým českým národem a je to boj na život a na smrt. Když modrá osvobozenecká komunistická armáda osvobodí fotbalový stadion Klokanů, rozhodl vrchní velitel modré armády, major Topolánek, který během bojů stihl vystudovat vojenské umění na CEVRU, že zajatci z řad rudých komunistů postaví strategický most přes potok Botič, který spojí stadion Klokanů se stadionem Slávie. Most bude třípatrový, kdy v přízemí budou jezdit tanky Sherman, ve druhém patře zpožděné rychlovlaky Pendolíno a třetí patro bude sloužit jako lávka pro pěší. Zajatce dostal na starost svobodník v záloze Vondra a slavnostní termín otevření mostu  Fiala  naplánoval na den předčasných voleb o žních. Bohužel svobodník Vondra byl tak aktivní, že zajatce z řad rudých komunistů po pracovní době ještě tak zmordoval, že zajatci nebyli schopni na druhý den pohybu a přímý nadřízený svobodníka Vondry, platfusák Stropnický  mu ze vzteku tak zkopal zadek, že se Vondra týden neposadil, protože přišel o všechny prémie z důvodu nesplnění termínu a předčasné volby musely být odsunuty až na rok 2030. Situace se dále vyostřila tím, že modré osvobozenecké armádě se podařilo zajmout generála Filipa a rudým komunistům se zase podařilo zajmout Talmanovou, která velela modré polní nemocnici a rudí komunisté chtěli uprostřed rozestavěného mostu provést výměnu, ale Topolánek po vzoru Stalina řekl NE, já obyčejnou vojínku za generála nevyměním. Ovšem modrá osvobozenecká armáda, zpitá do němoty drtivým vítězstvím zcela zapomněla na proradné socany a tak zatím co modří komunisté totálně ožralí vyspávali a Topolánek ve svém velitelském stanu šoustal ošetřovatelky, socani vyhodili rozestavěný most do povětří a platfusák Stropnický, když to zjistil, tak začal svojí makovicí třískat o zdemolovaný betonový pilíř, až si umělými vlasy probodl mozek, Vondra se snažil přeběhnout ke komunistům a Topolánek začal opět vyhrožovat nocí dlouhých nožů. Film je v původním znění v američtině a má titulky pro slepce.

Fotka uživatele Josef Orel.

MOJE KRÉDO:   ŽIVOT JE KRÁTKÝ, SMĚJTE SE, DOKUD JEŠTĚ MÁTE SVOJE ZUBY

vaše profilová fotka

Listina základních práv a svobod

2/1993 Sb.

Poslední změna zákona:

 Čl. 17

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.:

(3) Cenzura je nepřípustná.

(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o sv své činnosti. Podmínky a provedení stanoví zákon.[4]

Pokud se vám článek líbil, ohodnoťe svůj názor zasláním SMS dle vašeho uvážení. Děkuji

brana (1)

 V nejbližší době hodlám vydat první knihu Komunisti před převratem a to na vlastní náklady, jelikož vydavatelé odmítli mé knihy vydat a označili je za rizikové,jelikož útočím na současný režim a na politické gaunery, čili nezbývá mi, než knihy vydat vlastním nákladem a poté prodávat jako smaizdat, k čemuž poslouží peníze z SMS. Původně  jsem na tomto webu vyvěsil reklamy a tímto děkuji všem, kteří na reklamy klikali, ale američtí soudruzi, kteří byli přes GOOGLE poskytovateli reklam, mě obvinili, že jsem si peníze za klikání naklikal sám a naklikané peníze jednoduše rozkradli a sebrali. No co konečně může člověk čekat od amerických sviní a podrazáků, že ano. 

Běžte už všichni Sluníčkáři, Havloidi, komedianti a kavárenští povaleči do prdele se všema stínov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *