Havel idolem komediantů a patlalů v Česku

vaše profilová fotka

Listina základních práv a svobod

2/1993 Sb.

Poslední změna zákona:

 Čl. 17

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.:

(3) Cenzura je nepřípustná.

(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o sv své činnosti. Podmínky a provedení stanoví zákon.[4]

Pokud se vám článek líbil, ohodnoťe svůj názor zasláním SMS dle vašeho uvážení. Děkuji

brana (1)

 V nejbližší době hodlám vydat první knihu Komunisti před převratem a to na vlastní náklady, jelikož vydavatelé odmítli mé knihy vydat a označili je za rizikové,jelikož útočím na současný režim a na politické gaunery, čili nezbývá mi, než knihy vydat vlastním nákladem a poté prodávat jako smaizdat, k čemuž poslouží peníze z SMS. Původně  jsem na tomto webu vyvěsil reklamy a tímto děkuji všem, kteří na reklamy klikali, ale američtí soudruzi, kteří byli přes GOOGLE poskytovateli reklam, mě obvinili, že jsem si peníze za klikání naklikal sám a naklikané peníze jednoduše rozkradli a sebrali. No co konečně může člověk čekat od amerických sviní a podrazáků, že ano.

Běžte už všichni Sluníčkáři, Havloidi, komedianti a kavárenští povaleči do prdele se všema stínovýma presidentama Horáčkem počínaje a Halíkem konče

 Fotka uživatele Josef Orel.

Komentář k obrázku – “ já jsem tady pane fotograf úplně omylem, původně jsem si do této budovy odskočil na velkou stranu a potom mě někdo omámil chloroformem a přišel jsem k vědomí tady vedle sedícího Topholánka, dokonce ani nevím, jestli jsem si stačil utřít zadnici, ale já s nimi nemám opravdu nic společného, ale když už jsem tady, tak se pokusím Topolánka přesvědčit, že pravda a láska zvítězí nad tunelováním a totalitní modrou mocí!“ vysvětluje Havel fotografovi nočního deníku Mladá fronta včera, dnes a zítra.

Nevím co vede lidstvo ke stavění monumentálních pomníků, pyramid, různých obrazců na povrchu země a podobně, asi je to vrozená vlastnost znázornit svoji přítomnost na zeměkouli nebo nějaký tvořívý gen, který jsem převzali od opic, nevím. Každopádně před staviteli pyramid, či soch Moai na Velikonočním ostrově smekám pomyslný klobouk, protože to jsou stavby, na dobu kdy byly stavěny vpravdu gigantické a dodnes nikdo přesně nevysvětlil technologický postup té doby. Rovněž kresby na zdech v jeskyních jsou obdivuhodné, předevím proto, že je nezničil čas, voda, mráz ani jiné přírodní podmínky neboi kreby na planině Nazca v Peru rovněž nejsou dosud lidským rozumem vysvětleny. Kromě pyramid se má za to, že pravěcí lidé tímto zřejmě chtěli sdělit do budoucna svoje životní podmínky té doby, například kresby zvířat, ale až teprve pyramidy jsou důkazem kultu osobnosti tehdejších faraonů, no a další sochy a pomníky různých vojevůdců jsou pouze pokračováním nekritického obdivu různým vůdcům, generálním tajemníkům, presidentům a hromadným vrahům. A tak od středověku lidstvo staví a zase následně bourá různé sousoší, sochy, pomníky „v jeskyních naštěstí už nikdo nečmárá symboly atomové a vodíkové bomby) apořád dokola, podle toho, jaký režim zrovna v daném teeritoriu vládne a jací papaláši jsou symbolem dané doby. V Česku můžu namátkou jmenovat sousoší FRONTY NA MASO na Letné v čele se Stalinem, sochy Gottwalda a Lenina, které se pak pracně bouraly, no a nyní tu zase máme kult opilce a buzeranta Havla a je jenom otázkou času, kdy bude na Latné sousoší nazvané FRONTA NA PRACÁK v čele s Havlem.

Tak se nám  poslední době s různýma poprietama Havla roztrhl pytel, kdejaký mazal si chce na této trapné figurce polistopadového bordelu udělat kariéru a zviditelnit se a tak patlal Šípek navrhl lavičku Václava Havla za 600 tisíc, přičemž náklady na její zhotovení by se vešly do stokoruny, ti, co jim Havel zajistil kariéru, navrhli Ruzyňské letiště pojmenovat na přistávácí dráhu Václava Havla, teď zase jakýsí dřevořezbář modeluje lebku Václava Havla která se podobá člověku z doby kamenné, když se vrátil z lovu Mamuta, komedinati se zasazují, aby námšstíčko u NG se přejmenovalo na náměstí Vávlav Havla, no a my v Kozojedech, aby jsme nezůstali pozadu, tak jsme hajzl v hospodě U kance Ferdy pojmenovali hajzl Václava Havla a pisoáry všeuměl Motyčka vypálil z keramiky ve tvaru Havlovy lebeně a tak se nám perfektně chčí přímo do Havlovy huby. Další Havloidní hystérii je pak ze strany kariéristů z řad převlečených bolševiků snaha zavést kult Václava Havla no a měli by jsme tu nového Stalina i s Gottwaldem dohromady, pak už by chybělo nad Letnou vybudovat betonové sousoší nazvané fronta na pracák, v čele s Havlem místo Stalina.
To, že přešel čas dožínek a vinobraní a nastává čas švestek a tím čas pálení slivovice a čas předvolebních půtek naznačuje nelítostný souboj velkých a malých stran o bývalého presidenta Havla, kterého by chtěli  mít ve svém znaku místo modrého chcíplého ptáka a je docela možné, že se některé strany spokojí i s nějakou částí Havlova těla, například s kusem perforovaného střeva. Momentálně si kvůli Havlově přízni vjeli do vlasů modří komunisté z ODS a hnědí komunisté z TOP09, přičemž modrým komunistům hnědí vzkázali, že jim Havla nedají, to ho raději prodají někde na trhu s otroky. Bohužel došlo k dosti trapné situaci, protože hnědý mužík Kalousek chtěl vjet do vlasů Íčkovi, ale doslova si rozpáral dlaně o jeho titanové hřebíky z dovozu z NSR, které má nastřelené v lebce místo vlasů a rozespalý Švancenberk si spletl ochlupení na přirození u Julínka, jelikož toto místo považoval za Šulínkovu hlavu, protože ho zmátla jeho holá lebka a tak mu rukama do toho ochlupení vjel, aby mu naviditelnou rukou trhu vyhonil ptáka.

chcaci-kamen

 

kamarad

 

letadlo-3

 

2 komentáře u „Havel idolem komediantů a patlalů v Česku“

  1. Dobrý den, nepište prosím tak dlouhá souvětí. Čtenář se v nich snadno ztratí. Snažte se vytvářet co nejvíce co nejjednodušších vět. A sežeňte si když tak někoho, aby Vám v těch textech opravil gramatické chyby a interpunkci (čárky ve větách). Je to co věta, to chyba. Pokud to tedy neděláte schválně, abyste se přiblížil okruhu svých čtenářů.

    1. Já mám 70 let a ze školy jsem už 50 let, myslím si, že pokud to chce někdo číst, tak si to přečte, aniž by mu vadila nějaká chyba v textu, nemám zapotřebí někho shánět , aby mi text upravoval
      napsal jsemuž přes tisíc článků a zatím to nikomu nevadilo, čili nebudu se přizpůsobvat jednomu čtenáři, když to čte 70 tisíc lidí za rok. Přeji stálé zdraví

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *