Fuj, to to smrdí, to to smrdí

Tak to dopadne, když chce někdo zvládnout dvě věci najednou

Eduard Janota ministrem financí

Komentář k obrázku – sakra, co to tady v tom balíčku je, to tady někdo nechal shnilé maso, že ten balíček tak smrdí?!

Fuj, to to smrdí, to to smrdí, znáte tu reklamu na jakýsi prášek na zničení smradu ze septiku, s nějakými trpaslíky. Tak to mi přesně sedlo do tématu tohoto článku.
Všichni si jistě dobře vzpomínáte, jak se v době loupeže století a to kuponové privatizace na několik let v Česku zhaslo a když se rozsvítilo, tak převlečená banda z ODS v čele s tím, který celou loupež zastřešoval svojí funkcí předsedy vlády a to Narcisem Já I. soudruhem Klausem, který byl za bezchybně provedenou loupež tisíciletí poté za odměnu jmenován presidentem zjistila, že se toho rozkradlo poněkud více než se čekalo a co s tím, že ano. A tak slovutní“odborníci“ v čele s Dlouhým, Širokým a Bystrozrakým přišli na geniální nápad  a představili široké i úzké veřejnosti jakési balíčky, úhledně zabalené v celofánu a převázané okrasnou stuhou a z televizní obrazovky nechali občany hádat, copak to v těch balíčcích je za překvapení. A když nikdo neuhodl, tak soudruh Dlouhý, který se právě vrátil nikoliv z hradu, ale z Panenských ostrovů, kde měl za úkol založit soukromé účty privatizační bandě z ODS, protože Švýcarsko je příliš blízko a byly obavy, že by občané na tajné účty přišli, tak soudruh Dlouhý vyvaleným občanům do kamery tak nějak mile, hřejivě a lidsky vysvětlil, že se jedná o balíčky opatření, které ukrývají tajný plán na oškubání obyvatelstva pro naplnění prázdné státní kasy, rozkradené převlečenými bolševiky a to na 100 způsobů. Samozřejmě, že balíčky opatření s přísně tajným scénářem  hovno vyřešily a tak od té odby máme státní dluh 2 biliony v Českých a ani nejlepší ministr financí rozvojových zemí gauner Kalousek si s tím neporadil, akorát provedl zločinné pokusy na živých důchodcích tím, že je oškubal o poloviční slevu na jízdném a oškubal je o slevu na dani z příjmů u pracujících důchodců, kterou nakonec napravil ústavní soud. Prostě Kalousek byl a je takový klon neslavně proslulého Dr. Mengeleho z Osvětimi, který po jeho vzoru se snažil provádět v Česku holocaust na bezbranných důchodcích.
„Tady telefonní ústředna, Jánský vršek, prosím?“
„Prosím vás, mohli by jste mě spojit na některého člena UV ODS“
„Bohužel nemohl, zavolejte za týden.“
„A proč nemůžete?“
„Protože všichni členové šli do sklepa skřípat zubama, aby nimi neskřípali při jednání o přijetí balíčku úsporných opatření a kdo volá?“
„Tady je bezdomovec Předkožka, našel jsem v popelnici v Horní Prdelné nějaký balíček a na něm je napsáno, pouze do vlastních rukou členů UV ODS, nevíte, co s tím balíčkem mám dělat?“
„Tak ho odevzdejte na nejbližším oddělení VB!“
“ Děkuji za radu, už tam běžím.“
Crrrrrr.
„Kdo je?“ ozve se v bzučáku obvodního velitelství VB pro Horní Prdelnou 9.
„Tady je bezdomovec Předkožka, pane veliteli, já jsem našel v popelnici nějaký balíček , ale na Jánském vršku ho nechtějí, co když ten balíček vybuchne a bude po mě!“
„Tak počkejte, já zavolám pyrotechniky a zatím s tím balíčkem jděte do sklepa, otevírám vám dveře.“
„Hergot, co v tom balíčku může být, zdá se mě nějaký podezřelý, určitě tam je bomba , kterou někdo chtěl usmrtit někoho u UV ODS?“ zkoumavě čumí na balíček praporčík Janek Vyskoč,“ sakra, kde jsou ti pyrotechnici s tím samohybným zkoumadlem!“
„A co když je v tom balíčku nasráno a my si trhneme ostudu?“ mračí se rotný Bretschneider a něco si propisovačkou píše na manžetu košile.
„To by smrdělo a cítíš něco, já tedy necítím nic!“ nesouhlasí praporčík Flanderka.
“ A pyrotechnici jsou tady, tak tady to máme, koukněte, vypadá ale hrozivě ten balíček, co říkáte?“ vítá pyrotechniky radostně praporčík Vyskoč a radostně vrtí v kalhotech penisem.
„Tak se na to podíváme, všichni ven z budovy a evakuujte obyvatele celé čtvrti, velikost je dost nebezpečná, kdyby to bouchlo, tak se zřítí i most K.Gottwalda a Žižkovská věž,“ vzal si velení celé operace na starost nadpraporčík Řiťula.
A tak zatím co před obvodním velitelstvím místní lehkooděnci evakuují rozespalé obyvatele okolních domů, v budově těžkooděnci signálem k balíčku směrují samohyb, který má určit, zda je v balíčku vybušnina a nebo nasráno.
Když samohyb asi po padesáté objel balíček a nevyslal žádný varovný signál, zakuklenec se vydal opatrně k balíčku a opatrně ho otevřel.
„Kurva to jsou mě věci, který blbec tady vyvolal paniku!“ obrátil se zakuklený pyrotechnik na krčíci se členy VB.
„Co je tam?“ zvědavě křičí Řiťula.
„Však se pojďte podívat, balíček je plný nějakých spisů, bůh ví, co jsou to za hovadiny, mě to připomíná výtisky Rudého Práva z roku 1972!, ale nikde tady nevidím žádný článek od soudruha Štětiny o cestách po zemi, kde dnes už znamená jako před měsícem“
A tak se všichni vrhnou k balíčku a najednou Řiťula vypískne, „pánové, tak to je terno, vždyť to je úsporný balíček opatření proti státnímu dluhu, tak to bude mít někdo z vlády průser, takové tajné dokumenty a bezdomovec je najde v popelnici, co kdyby to náhodou našel nějaký turista z KLDR a ti by nás pak v ekonomice předběhli o 20 let, no to si nedovedu představit, tak toho bezdomovce by měli navrhnout na státní vyznamenání, umíte si představit, že by takový balíček státního významu našel nějaký nenežraný kapitalista a nebo komunista a schoval by si ho do strožochu, umíte si představit ten schodek rozpočtu 270 miliard, kdyby se ten balíček nenašel a copak to tady jsou za rozřezané řemeny?“ podivil se Řiťula.
„Do prdele, to jsou utahovací opasky, podle kterých se budou obyvateleé utahovat, jestli ještě někde není nějaký celý opasek, tak máme průser jak vrata, jak jste to mohli rozřezat!“ obořil se Řiťula na pyrotechnika.
„A můžete mě prozradit, jak jsem kurva měl ten balíček rozdělat, když byl těma zasranýma opaskama svázaný?!“ praštil pyrotechnik nasraně svoji neprůstřelnou vestou o zem, „tak si to příště rozvazujte sám, když jste tak chytrý, možná vás pak ze země seškrabou jako sekanou!“
„Hele Vyskoči, sedněte do auta a zajeďte na hrad a nechejte si vyvolat na nádvoří pana Klause a opatrně se ho zeptejte, jestli mu nezbyl nějaký utahovací opasek z jeho loupežné éry, slibte mu, že si koupíte pět jeho knih, když vám jeden dá!“ nařizuje velitel Řiťula praporčíkovi a když ten odchází, tak ještě za ním volá  „a bez utahovacího opasku se nevracejte, jinak vás po žních pošlu k hasičům!“
„Tady chybí několik kapitol, nevytřel si s nimi ten bezdomovec prdel, no to se nám to nějak sere, zkusíme se zeptat na vládě, jestli jim něco nechybí!“ mne si bradu Řiťula a přes satelit se vysílačkou spojuje s premiérem Fíšerem, který tehdy tastupoval vládu po Topolánkově bandě, padlou na hubu přímo do hnoje.
„Pane Fíšer, tady je velitel Řiťula, kdy máte to jednání o tom úsporném balíčku opatření ke snížení toho schodku?“
„Zítra a proč se ptáte?“
„No já jenom, jestli ten balíček má někdo z vás!“
„No Janota ho půjčil Topolánkovi, ještě na ten balíček napsal, do vlastních rukou UV ODS, copak, je něco v nepořádku?“
„No to si tedy pište pane předsedo, právě tady máme zbytky z toho balíčku a nepotěším vás, chybí tady kapitoly o progresivním zdanění boháčů, dále tady chybí navrhovaný zákon na přiznání majektu a zrušení akcií na doručitele, jsou tu jenom listy o zmrazení důchodů a zvýšení DPH, ten balíček našel jeden bezdomovec v popelnici a když ho chtěl předat do rukou UV ODS, tak ti se nechají zapírat, že pry na Jánském vršku ve sklepě skřípou zubama a navíc jsou neopravitelně požkozeny utahovací opasky, co s tím mám dělat?“
„Zůstaňte na místě, ničeho se nedotýkejte, okamžitě tam posílám vrátného ze Strakovy akademie a tomu ty zbytky předáte proti podpisu, rozuměl jste, no to si teda Janota s Topolánkem odserou, příště bude chtít ODS něco půjčit, leda nasrat,“ ještě nasraně do telefonu zaklel zastupující premiérský protektor Fíšer, než ho položil.
No, my obyčejní občané se necháme překvapit, jaké zbytky z balíčku úsporných opatření se nakonec podaří prosadit, ale aby jsme si už 25 let utahovali opasky jak blbci, tak ať jdou všichni s celým Českým kapitalismem do prdele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *