Do žní.

Jan Fischer, předseda Českého statistického úřadu

Komentář k obrázku – „Pane Fišere, jak dlouho budete panovat vládě?“
„Pan Klaun říkal, že do žní!“
„A co po žních, kam půjdete po žních?“
„Půjdu zase ověřovat statistické chyby ve volebních preferencích!“

Tak se nám po velikonocích začne tvořit úřednická vláda, ale v pozadí bude dále za nitky tahat Chocholánek. Tak znějí předběžné dohody, které politici uzavřeli na velkých stranách ve všech veřejných záchodcích v Praze. Otázkou je, co bude s odejitými ministry a tak předkládáme ověřené informace z Občanského Juda, které je vždy na vaší straně, ať už velké nebo malé.
Ministr pro vnitřní spory Íčko bude svými odpůrci uzavřen v ZOO na Svatém Kopečku u Olomouce do klece se šimpanzy a bude ukazován početným návštěvníkům, že i vůl se dokáže vetřít mezi opice. Prosíme případné návštěvníky, aby mu do klece neházeli Hamburgery a nebo grilovaná kuřata, jelikož Íčko bude podroben přísné dietě, aby si zvykl na listový salát.
Ministryně války a míru Purkyňová má již vyřizená víza do Afghánistánu, kde odjede svádět Talibánce a bude se snažit nevěrou rozvrátit rodiny místních mudžaheddínů, kteří podporují Taliban. Byla ji zhotovena speciální plechová vagína, která odolá i vniku tankové hlavně.
Huhnalovič je již na cestě s traktorem Zetor do Kazachstánu, kde se zavázal rozorat veškeré celiny, které tam nechal ležet ladem Brežněv, který se místo orby věnoval anexi do spřátelených komunistických satelitů. O své hluboké orbě napíše Huhnalovič knihu Kazachstán snů a skutečností, kde zítra znamená ještě v době kamenné.
Ministr průmyslových zkušeností Hříbal z pádu vlády zblbnul ještě více a pravděpodobně skončí na uzavřeném pavilonu v Bohnicích, kde mu bude umožněno, aby si v klidu rozklepával nejtek.
Velice špatně je na tom Halouzek, ministr státního eráru, kterého rozzuření černoprdelníci chtějí naložit do ledadla a z výšky 10 kilometrů ho vystrčit ven i s jeho vadným padákem, který zakoupil ještě při jeho činnosti na ministerstvu obrany a při té příležitosti se zrovna bude točit další díl reklamy, když Halouzek spadne do hnoje, tak se objeví reklama Větší než obvykle.
Ministra přes školství a záškoláctví Lišku, který dlouhodobě zastupoval v úřadě nemocného Jana
Ámose Komenského
již odkoupily České lesy, státní podnik jako sponzorský dar českým myslivcům a Liška jim bude sloužit jako cvičná liška při norování, kdy na něho do nory bude vpuštěno najednou 10 jezevčíků a podle blikajicích světýlek unikajicího Lišky budou myslivci hlasitě povzbuzovat “ Liško pospěš, nebo ti jezevčíci vytrhnou z řiti kýtu!“
Ministr přes silnice III.třídy Blendl se zavázal, že během nejbližších 10 měsíců vybuduje pro známého horolezce z ODS Šéma 10 výškových táborů na Milešovce, kterou Šém hodlá zdolat západní stěnou prvovýstupem, bez použití kyslíkového přístroje, pouze za použití modrých oslů.
Ministr přes zahraniční a tuzemské menšiny, známý pěvec Košáb se vrátí ke zpěvům a tancům a pravděpodobně se mu podaří sloučit v jedno těleso lahůdkový Výběr s Moravankou a se sborem Moravských učitelů.
Ministr přes zahraniční přechody Lichtenštejn bude umístěn na dobu neurčitou v léčebně dlouhodobě nemocných, kde mu bude operativně upraven spánek, jelikož celou dobu vládnutí Chocholánkovy chásky prospal a probudil se jen jednou, když do Prahy přiletěl Obuna s celým svým doprovodem, ale bez známého zločince Provoda.
Ministr soudcovské mafie Posvítil odletí přes cestovní kancelář Čedok do JAR, kde v Krugerově národním parku provede hon na Krejčíře a to i za cenu toho, že by ho případně sežrali lvi. Před odletem prozradil že v noci se bude natírat černým krémemn na boty, aby ho dravá zvířata ve tmě neviděla.
Ministr nicnedělání Zločas jako jediný dostal od Klauna a od vládního ROH poukaz do léčebného sanatoria v Alpách, aby se už konečně vyléčil z tubery, protože vypadá jak kostlivec, který náhle ožil těsně před vjezdem do krematoria.
Bohužel nejšpatnější zpráva nakonec, největší parlamentní pitomec v celé sluneční soustavě Malek Blenda nadále zůstává ve své funkci a je opravdu zajimavé, že jeho blbost nemá na jeho funkci vliv.
Přejeme padlým ministrům v jejich další činnosti moho zdaru.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *