Jak četníci honili migranty

To jsou ale para-Doksy, zatím co ze severu směrem na jih v zimě migrují téměř všichni ptáci( bohužel, kromě těch pojebaných modrých ptáků, kterým státní erár pořád sype do koryt zrní), tak směrem od jihu na sever zase migrují tisíce kozomrdů. Já osobně bych tady měl raději všechny ptáky, než muslimské kozomrdy, protože ti hajzli nezpívají ani při mučení. No je kolem celé migrace kozomrdů v Evropě velice veselo  a živo a někdy se zvrhává až na tragikomedii. Zatím co ptáci při tahu do teplých krajin jsou po celé trase stříleni a lapání do sítí, tak bohužel kozomrdy nestřílí nikdo, asi nemají dobré maso.
Nebude dlouho trvat a v Česku a v celé EU budou nové státní svátky a to příchod věrozvěstů Alláha a Mohameda do Evropy z Líbye a na Cyrila a Metoděje se metodicky zapomene. Že to je sci-fi, nebuďte naivní, nic není reálnější než tato předpověď a celá EU se bude klanět směrem k Mekce a ta zažije turistický boom evropských konvertivních Muslimů, kteří jako poutníci zaplní Mekku do posledního cm2 až se jich tam tisíce ušlapou k smrti a na zpáteční cestu dostanou od Saudů jako pamětní dárek zdarma flašku surové ropy.

 

Crrrrrr……
„Tady policejní president Ťuhýk, slyším“
„Tady ministr vnitřností Chovanec, soudruhu presidente vláda na své posledním výjezdním zasedání v pralese Boubín  rozhodla, že četníci, aby se jim nezkrátily žíly, budou v exponovaných místech kolem hranic honit imigranty a to takovým tempem, až je uštvou k smrti. Proto nařizuji četnickou pohotovost a žádné volna, dovolené a podobně o nemocenských ani nemluvě, každý četnický simulant bude kázeňsky potrestán a bude řídit dopravu pod Muzeem bez kyslíkové masky, rozuměl jste,“ vybafl na zkoprnělého Ťuhýka Chovanec.
„Rozuměl soudruhu ministře,“ sklapl podpatky president a okamžitě vyhlásil vysílačkami celostátní pohotovost všem četníkům.
A tak turisté národního praku Šumava se při svých procházkách nestačili divit, že jim přes stezky v chráněné krajinné oblasti začali přebíhat maskované obludy se psy, ověšeni kulomety a granáty  a pak už jen slyšeli praskání polámaných smrčků v blízkém podrostu a naopak z podrostu začala přebíhat sem a tam zcela konsternovaná lesní zvěř, která byla tím hlukem tak zblblá, že dokonce někteří srnci se z hrůzy vyšplhali na myslivecký posed.
„Boha jeho, čo sa to tu robí, veď s taků nelapíme ani sysla“ divili se místní cikáni, kteří v lese kladli oka na vysokou.
„Tuna Déžo, všetky opálený z lesa von, lebo si vás policajti spletú s Arabama,“ volal do vysílačky okresní cikánský vůdce a rušil tak četnické vysílačky, vysílající na stejné frekvenci.
„Tady Vrabec, tady vrabec, jak mě slyšíte Sojko,“ ozýval se v  rušivém praskotu  vysílačky četnický vachmajstr Pažba z Putimi, který velel četnické akci, pod krycím názvem Mohamed, zaměřte útok na změdělské JZD a Státní statky, naše poradkyně soudružka Žilková nám sdělila ověřenou skutečnost, že Muslimy ovládají pudy a budou se proto pohybovat v blízkosti ovčinců, kde se zaměří na soulože s ovcemi a kozami, pozor ale na hárající feny, které mohou  svést vaše psy na falešnou stopu, konec,“
„Tady Sojka, tady Sojka, soudruhu generále Pažbo, slyším vás  velice špatně, na frekvenci hulákají nějací Olaští Romové, že se mají vyšplhat na stromy, co říkáte, že si máme dát pozor na kozy, ale ty tady v lese nikde nejsou, zatím jsme nenarazili ani na jednoho migranta, akorát jsme zatřelili tři cikány, kteří byli tak vyuzení, že je nešlo rozlišit od Arabů a co když nastane noc, to potom v té tmě žádného Araba neuvidíme,“ odpovídal major Šourek, velitel přepadového komanda.
„Kurva Šourek nejmenovat, vždyť vy blbe porušujete zásady utajení ve vysílacím provozu, a tmy se nebojte, pokud Araby neuvidíte, tak je ucítíte dřív jak vaši psi podle smradu, ty muslimské hovada se nekoupou a Lipno máme obklíčené, tak že budou smrdět čím dál víc,“ seřval Šourka Pažba.
Najednou se četničtí psi doslova zbláznili a začali zuřivě štěkat a táhli svoje psovody po zemi, že v podrostu zůstal průsek, jak kdyby dřevorubci překonali sami sebe a vytrvali a mělo se tam budovat vedení vysokého napětí.
To psi ucítili hárajíci se fenu v blízkém JZD komunisticko-kapitalistického přátelství a bez ohledu řevu psovodů. kteří řvali jak urvaní, Daun, Daun a nadržení pudama, jak předpověděla soudružka Žilková se slinama u huby pádili i s psovodama směrem za hárající fenou, přičemž totálně zdevastovali veškeré ohradníky a krávy a ovce, zdivočelé ze psů se rozprchly směrem do Bavorského lesa.
„Kurva, postřílejte ty bestie, nebo nás usmýkají k smrti,“ řval psovod Blbeček a začal pálit z pistole Glock na svého psa Šarika, ovšem samozřejmě, neměl šanci dobře mířit a a prostřelil nádrž s kejdou na nádvoří JZD a střelba vyplašila místní dojičky, které s vidlema vyběhly z kravína začaly bodat psovody do řiti, kteří smrděli destkrát víc jak nemytí kozomrdi, protože je psi protáhli vytékající kejdou, protože si myslely, že JZD přepadli kozomrdi ze Sýrie, aby znásilnili místní kozy a v rozrušení i nějakou tu dojičku a přitom řvaly, „vy svině nevymrdané, podřežeme vás způspobem halal, vy arabské kurvy.“ No prostě došlo k masakru, jaký nezažili ani sedláci u Chlumce, pobodané četníky odvezly sanitky na nejbližší oddělení VB, kde všichni dostali injekci proti tetanu a až druhý den se zjistilo, že vychcaní migranti obešli Šumavu a Krušné hory podel hranice přes Německo a vpadli do Česka Šluknovským výběžkem, za pomocí cikánských převaděčů.
Na policejním presidiu probíhá vyhodnocení policejní akce Mohamed a Chovanec téměř nepříčetný z blamáže celé akce řve na Ťuhýka, „kurva presidente, nejradši bych vás degradoval na rotného, ale máme bohužel málo četnického personálu, ale uděluji vám ústní důtku před policejní standartou a věřím, že příště už takový masakr nebude, do prdele, ani jeden zachycený migrant, dvacet četníků neschopných služby, čtyřicet ztracených krav a tři býci pokousaní od psů, na ohrádnících škoda půl milionu, tak to je bilance vašeho řádění, ani blbé psy neumíte udržet na vodítku, to by svedli i vychrtlí skauti.“
„Za to může ta hárající fena, svině, ta to v šechno spískala,“ bránil psovody jejich velitel poručík Prdlín.
„Fenu nechte na pokoji, i kdyby tam v tom JZD byla hárající Němcová, tak to nemění nic na tom, že udržet psy by dokázaly i kapitalistické Jiskry,“ umlčel Prdlína Chovanec, kterého okamžitě v televizi napadli idioti z opozice Kalousek a Fiala a celé UV ODS a UV TOP09 žádají Chovancovu demisi. No hlavně že komediant Stropnický oznánil veřejnosti, že na hranice s Ruskem pošle Česká armáda 100 vojáků, kteří zabrání Ruské agresi proti EU jako 300 Sparťanů v bitvě u Tehermopyl proti statisícům Peršanů a přitom hranice budou pro kozomrdy průchodné jak děravý cedník. Úžasná logika debilních českých politiků.
A tak pokud my obyvatelé Kozojed narazíme na maskované idioty s kulometama, jak pobíhají v lesíku Pičůvka, budeme vědět, že probíhá další četnická akce Mohamed, kdy četníci honí migranty, akorát to budou mít těžké, protože my v Kozojedech máme rádi srandu a nachystáme četníkům řadu pastí, ze kterých budou vyvalení jak čerstvě vyorané myši jako maskované jámy na mamuty, lapací sítě připevněné k ohnutým větvím, na mysliveckých posedech budou myslivečtí ostřelovači ze sdružení Slepý Ostříž, s náboji plněnými pepřem  a další překvapení, které z taktických důvodů nezveřejňujeme a Chovanec podá opravdu demisi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *