Čerstvé zprávy.

Korupce

Vysíláme čerstvé drby ze světa, domova i ze všech domácností. Zprávy jsou naprosto čerstvé, ještě voňavé a jejich záruční lhůta je několik let a není nebezpečí, že by po jejich přečtení občané dostali průjem.
– Čeští obchodníci těží z nezaměstnanosti, jelikož lidé, kteří v důsledku příznivého vývoje kapitalismu na počátku 21.století přišli o práci se z nudy vydávají plenit obchody , kde jim obchodníci strkají pod nos plakáty se slevami až 70% a dokonce se vykytly obchodní řetězce, jako TESCO, BILLA, HORNBACH a další, které nasadily až 120% slevy. No nekupte to, že ano. S přibývající recesí se očekává takový příval koupěchtivých nezaměstnaných, že bude nutno reorganizovat prodej a nákupní dny budou rozděleny tak, že sudé dny bude povolen vstup do obchodních řetězců pouze ženám a v liché dny můžům s dětmi.

V Liberci Vesci vzniká nový sběrný tábor pro uprchlíky z českých regionů s vysokou nezměstnaností, který bude pod patronací světové zdravotnické organizace a kde poputuje největší příděl humanitární pomoci pro nezaměstnané Čechy z vyspělých států, jako Zimbabwe, Rwanda, USA, Liberie a dalších. Uprchlíci budou mít ale jednu nespornou výhodu, že budou přímo v centru dění mitrovství světa v klasickém lyžování a nebudou se muset starat o místa na parkovišti pro své osobní automobily.

Ze Slovenska se vrátil vedoucí vlády Česka Topolánek se zkrvavenou hubou a na dotaz všetečných novinářů, kdo mu to udělal, zlostně odpovídal, plivaje na zem vyražené zuby, že mu nafackovala slovenská koruna a že se téměř nedokázal bránit, to byla jedna rána sem, druhá rána tam a rány byly tak prudké, že se mu v hlavě rozsvítilo a bude proto trvat na co nejrychlejším zavedením EURA v Česku.

Vzhledem k tomu,že v příštích létech budou do Česka proudit biliony peněz z fondů EU / ještě se neví, jestli tyto biliony budou proudit vzduchem, nebo rourovým způsobem v zemi /, tak politici rozhodli, že budou zřízeny tak zvané „černé listiny“ a ty budou tak černé, že písmo na nich bude napsáno neviditelným inkoustem a tyto listiny zcela znemožní veřejné i tajné tendry na zakázky pochybného ražení a veřejné soutěže budou tak probíhat za pečlivého dozoru té které vedoucí strany a státního notáře, aby výsledky odpovídaly politickým zájmům. Vítěz tak bude muset být členem některé velké strany, aby byl v soutěži vytlačen do popředí.

Jak stoná Havel? To se lidé denně každou půlhodinu dovídají z televizních kanálů a stok, kvůli Havlovi se každých deset minut schází konzilium slovutných felčarů aby pak na několika dennních tiskových konferencích sdělili občanům radostnou zprávu, že Havel zrovna jedl, že zrovna četl noviny a dokonce byl při vědomí a to vše za poplatkového umírání bezprizorních občanů po celém státě, po kterých neštěkne ani pes. Potom , že komunisti byli rozežraní a léčili se v SANOPZU, když současné politické elity se bez dozoru léčebných konzilií ani nevyserou. Prostě za každého -ISMU jsou ve státě ti rovnější mezi rovnými.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *