Čerstvé zprávy, které ještě nezplesnivěly.

A dáte mně ještě 30 korun za poplatek a bylo by dobré co nejdříve snížit váhu uřezáním další nohy, dokud Heger ještě nezvýšil poplatek na 90 korun!

Naše zpravodajská agentura, Orlí rozhledy, přináší pro své čtenáře ty nejčerstvější zprávy z domova i z podsvětí a to zcela zadarmo, no nečtěte to, že ano.
– Ve Skotsku zablokoval dálnici rozzuřený býk, kterému se zablokovala hlava ve kbelíku, ze kterého se krmil. Jelikož kvůli kbelíku hovno viděl, tak i majitelé červených luxusních bouráků neutrpěli na svých miláčcích žádné škody. Šokovaní skotští řidiči seděli ve svých vozech jak přikovaní a žádný z nich si nechtěl za žádnou cenu  hrát na torreadora a přivolaní skotští četníci z nejbližšího oddělení skotské VB nemohli za Boha rozčilenému býkovi sundat kbelík z hlavy, i když utvořili tahací řetěz jak při vytahování řepy, dlouhý téměř půl kilometru.
Kupodivu podobná situace se stala v Horní Prdelné, její městské části Praha před ministerstvem práce a sociálních pavěd, kde zcela rozzuřený bezdomovec, jenž uvízl celou horní polovinou těla v popelnici, ve které lovil vyhozené pamlsky, jako pečené husy a bažanty na víně, zablokoval vchod i východ z ministerstva, při snaze o zbavení se popelnice, rozmlátil vchodové vrata i se vzácným kováním a zlatými klikami a dokonce popelnicí rozbil hlavu procházejícímu ministru Drábkovi, který se ocitl ve špatnou dobu na špatném místě.
Sice Drábek stačil být natolik duchapřítomný, že i při tak těžkém zranění ani nešpitl, aby ho rozzuřený bezdomomovec nepoznal po hlase, protože v tom případě by to nemusel Drábek vůbec přežít. Bezdomovce nakonec zpacifikovala rota zvláštního přepadání, která mu popelnici rozřezala autogenem. Bohužel při náhlém přívalu světla bezdomovec okamžitě oslepl. Ministr Kubica poté do televizních kamer šišlavým hláskem polodebila pochválil četníky, že zasáhli, když zasáhnout měli, což se Íčkovi nikdy do vykroužkování nepodařilo.
– v Česku se v poslední době objevily dvě nebezpečné závislosti a to gamblerství, to jest hraní všech možných hazardních her a v  kruzích vysokých státních úředníků a politiků pak tak zvaný uplatking, kdy tito šmejdi úplatkářskému prostředí nejen podléhají, ale dokonce ho i sami iniciují. Na toto zjištění kupodivu nepřišli odborníci z útvaru pro odhalování korupce, ale dva obyčejní četníci z četnické stanice v Dejvicích, takto předseda a místopředseda tamních četnických odborů, když po vedení pražských četníků žádali výměnu klozetové mísy na záchodě zmíněné četnické stanice a velitel četníků, soudruh Kotrouš požadaval po četnických odborech zcela bezostyšně úplatek za vyřízení žádosti ve výši dvou na četnickém stole. Samozřejmě, že jelikož hovno vždycky padá odshora, tak matematickou pravděpodobností oba četníci dospěli k překvapivému výsledku, že například na krajské úrovni se už korumpuje stokrát více a na celonárodní úrovni je korupce bez omezení.
Strážmistr Flanderka, odborník na korupci z útvaru pro zahlazování kapitalistického zločinu pak tvrdí, že na obecní úrovni se korupční skupiny domáhají úplatků i formou násilí na jednotlivcích i skupinách obyvatel, čím vyšší postavení úředníka a nebo politika je, tím uhlazenější vymáhání úplatku pak probíhá a ti nejvyšší státní úředníci a politici z různých UV pak  dokonce vymáhají úplatky v oblecích od Versaceho s bílými košilemi a manžetovými knoflíčky a sametovými vázankami a s úsměvem v ksichtech.
Proto Nečasova vláda zahájí do předčasných voleb celonárodní kampaň, kde se bude lidem vysvětlovat, že úplatky nemají lidé dávat jako první, ale úředník a politik si o úplatek řekne sám a navíc stanoví přesnou výši úplatku, aby při těchto transakcích nedocházelo k trapasům. Pouze tímto postupem může konečně v Česku dojít k rozjezdu rozpočtové odpovědnosti.
Sám generální tajemník zkorumpované vlády, rachitik Nečas prohlásil, že v žádné zemi na světě se za tak krátkou dobu 22 let, jako v Česku, nepodařilo zjistit, že úředníci a politici sami iniciují korupci, například v USA toto zjištění trvalo téměř 200 let. 
– „Breivik změnil Norsko k lepšímu“ oznamují světu norské neziskové organizace a politické strany a dle nich se Norové chovají nyní k imigrantům hřejivě, mile a lidsky a tím pádem Breivikův čin utrpěl totální morální porážku.
Rovněž čeští politici, zaskočeni příznivým dopadem norské společnosti Breivikovým řáděním dali hlavy dohromady a zaslali do Indie otevřený dopis, ve kterém vyzývají indickou vládu, aby mezi místními cikány provedla informační kampaň o českém cikánském Eldorádu, kde v cikánských sídlištích lítají cikánům pečení modří ptáci přímo do otevřené huby a stačí už jenom polykat. Do doby, než bude zahájena první vlna cikánské imigrace z Indie do Česka, ještě musí politici zajistit nějakého českého Breivika, který by v Chánově postřílel aspoň 50 cikánů, aby se česká společnost začala vůči tomuto etniku chovat tak, jako Norové nyní k imigrantům.
Přičemž cikáni oprávněně poukazují na fakt, že oni sami se na devastaci a vybydlování svých sídlišť v žádném případě nepodílejí, ale že jim jejich bydliště devastují skeenhedi a neofašisti, kteří procházejí zrovna kolem.
Bohužel, pokud by došlo k podobné situaci jako v Norsku v Česku, tak je předpoklad, že i čeští četníci v rámci šetření z důvodů ekonomické krize, kterou nikdo v Česku nezavinil, jak nám lže současná vláda, která lidem lže ještě více, jak nacisti Židům, když je naháněli do plynových komor, že se musí okoupat, přečemž typickým lhářským vládním vzorem je slizoun Kalousek, který i když je náhdou střízlivý, tak už ani neví, kdy lže a kdy mluví pravdu, přičemž je všeobecně známo, že poslední jednoduchou pravdivou větu pronesl asi před deseti roky, tak se zastaralou komunikační technikou by si mohli jako norští četníci, kteří si po ohlášení masakru spletli ostrov, tak čeští četníci by si určitě mohli splést cikánské sídliště a místo do Chánova by spěchali do Matiční ulice v Ústí, kde by zrovna probíhal cikánský Romfest indických tanců a písní.

Je to nějaký Kellner, neznáte ho náhodou?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *