A už se to mele.

Žně jsou ještě v nedohlednu, předčasné volby v řádném termínu taktéž, ale modří a růžoví už si dávají po hubách, až jim od zubů létají jiskry. Reportér pobočky rádia Jerevan v Česku pod přezdívkou prof.Horák / ve skutečnosti jde o Julia Fučíka / na balkoně velkokapacitní sněmovny sleduje válečné uskupení modrých a růžových tajtrlíků, jak stojí proti sobě v jednom šiku a napadají se kvůli ministru vnitřností Peřinovi, který si dovolil kandidovat za růžové v Horní Prdelné.
“ Peřina je Hugo a Hugo je vůl,“ skandují modří a rachotí ručně vyrobenými řehtačkami, přičemž nedomrlý Zločas zkouší pískat na prsty, ale pouze slinami poprskal svého generálního tajemníka, “ nechceme v úřednické vládě rudého komisaře, smrt Dzeržinskému,“ řve Chocholánek, až mu nabíhají modré žíly na krku.
“ Bojíte se , že Peřina odhalí ty vaše zlodějiny, co vy šmejdi,“ kontruje Vohroubek a Hromach mrští do skupiny modrých bojovníků nedojezený chleba s máslem.
„Horáku, jak to vypadá v tom českém parlamentu, už se řežou,“ volá šéfredaktor Holub.
“ Tak na severní frontě je zatím klid, ale na západní, kde stojí modří a na východní, kde stojí růžoví to vře a v nejbližší době si dají po tlamách, modří požadují, aby byl Peřina semlet do sekané, růžoví se zase chystají modrému Íčkovi, víte o koho jde, že, to je ten, co ze sebe dělal v době patové vlády Beriju, tak tomu chtějí zatlouct do lebky všech jeho 40 titanových hřebíků, co má po plastické operaci místo vlasů, do lebky,“ informuje Horák, alias Fučík.
“ Tak to všechno sledujte a natočte to, to budou v CNN koukat, co prošvihli, ještě že máme u komunistů agenta, který nám dal echo,“ mnul si ruce šéfredaktor.
“ A kde je Fíša, ten přece dneska má dělat hlavního rozhodčího,“ zavyl ze svého velitelského stanoviště vedoucí parlamentu Vlk.
“ Šel si obléct pruhované tričko a čeká na pomezní rozhodčí,“ informoval ho zelený Lišák a začal pobíhat mezi nohama růžových a modrých protivníků a jeho pobíhání zaznamenávaly blikající žárovičky na panelu na stěně, ačkoliv žádný jezevčík Lišáka nepronásledoval.
“ Lišák je s náma,“ zajásal Tchoř a začal od radosti smrdět.
“ Jo, to jenom proto, že dostal vzteklinu, jak to že tu nebyly položeny návnady proti vzteklině, kdyby vás tak chtěl pokousat, no, kdo ví, jestli vás už nepokousal, protože vzteklí jste pořádně,“ vyštěkl směrem k modrým růžový Nedělka.
“ My tu máme naštěstí Šulínka a ten má vakcínu, tak se běž Nedělko vycpat a raději někde zalez, aby Lišák nepokousal tebe, kdo ti dá vakcínu, ha?“ začal se Nedělkovi vysmívat Rendl.
“ Modří mají pravdu, já už jsem byl dospělý, když se tvořila úřední vláda a tam byla jasná dohoda, že delegovaní ministři nebudou kopat za žádnou barvu,“ vybafl z pod sukně komunistky Prujbrové zelený Lišák.
“ Huš, zalez,“ vykřikl na Lišáka Hromach ,“ co ty máš co do toho kecat, když s tebou ještě mlátí puberta, Prujbrová, vyčurejte se mu na čumák!“
„My Horní Prdelnou nedáme, raději ji zbouráme,“ začali hromadně vřeštět modří, protože Horní Prdelná, hlavně její městská část Praha je zatím baštou modrých tajtrlíků a vypadalo to, že okamžitě odejdou na Národní třídu stavět barikády a Peřina byl dříve takový veselý ODS-ák ve Frýdku, ale co se přestěhoval do Místku, tak okamžitě zdrhl k růžovým, což modré nesmírně pobouřilo, protože ani jeden modrý podle tvrzení Íčka nebyl dříve v jiné straně.
“ My nepřebíháme sem a tam jak zajíci na honu, my jsme od r. 1921 věrni své zakladatelce, KSČ,“ bouřili modří a růžoví kontrovali,“ vy jste schopni přeběhnout i přes vzduchoprázdno, vy chameleoni a když k vám přeběhli Mlečák s Prosem, tak jste chrochtali blahem!“
“ To bylo konstruktivní přeběhnutí, ale Peřina přeběhl účelově, aby zmařil na vnitru všechno to, co tam Íčko vybudoval,“ vřeštěli modří.
A tak zatím co modří a růžoví se navzájem hecovali, kdo je větší svině, černoprdelníci se zatím v parlamentním bufetu při pojídání chlebíčků tiše modlili, aby budova parlamentu ještě nějaký ten rok vydržela bez poškození.
V každém případě rozuzlení celé bitvy si můžete poslechnout při vysílání rádia Jerevan.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *